Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiem, że chodzi o to, że zły pin był tam ileś razy podany i teraz pisze na telefonie, że "disabled", tak ?

Jak masz komputer z którym telefon był sparowany to jest to możliwe: https://www.imyfone.com/backup-restore-iphone/how-to-restore-disabled-iphone/

Jeśli nie to zapomnij o jakimś hackowaniu :) Nawet Apple tego nie jest w stanie zrobić  :)

Może jest jakieś inne hasło które szanowna małżonka pamięta ? Jeśli tak, to jest duża szansa, że do iCloud jest takie samo lub podobne :D

Edytowane przez RoadRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon może nie leci do kosza, ale zdjęcia mogą. FBI ponoć w końcu dobrało się do danych.

 

„Dane w iPhonie mają być bezpieczne jak w sejfie – dopóki nie podamy kodu, nikt ich nie skopiuje.

A jeśli ktoś będzie uparcie próbował wpisywać kolejne kombinacje aż w końcu trafi na właściwy kod? Po pierwsze, właściciel może zabezpieczyć urządzenie tak, by po 10 nieudanych próbach automatycznie wymazało pamięć. Ale i bez tego Apple utrudnia życie amatorom cudzych danych: nawet jeśli telefon nie ma włączonej opcji wymazania danych, po kilku nieudanych próbach blokuje się na jakiś czas. To znacząco wydłuża próby włamywania się na siłę.”

 

 

https://www.newsweek.pl/wiedza/nauka/iphone-kontra-fbi/ylb3xvv

 

 

 

 

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MegasWRC napisał:

Mam pytanie, może ktoś z Was pomoże - moja córka zablokowała żonie iphone'a ale tak na amen. Na tel jest ponad 40,000 zdjęć. Gdzie nie pytamy, każdy mówi, że tego nie da się już odzyskać a obsułga apple jedynie co może zrobić to wyzerować telefon. 
Ktoś jest lub zna jakiegoś geniusza, który potrafi odzyskać dane z zablokowanego iphone'a? Telefon mamy od nowości, nie pochodzi z rynku wtórnego.

 

Dzwoń do Apple jak masz wszystkie dane to powinni odblokować, u mnie w firmie ok 3 dni to trwało i odblokowali konto. Telefon był służbowy a osoba która go miała już nie pracowała i trzeba było go jakoś użyć ;) 

 

Ah tylko dane tam poszły do kosza...

a nie było zainstalowane Google photos? Może chociaż stamtąd by coś było.

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MegasWRC napisał:

Mam pytanie, może ktoś z Was pomoże - moja córka zablokowała żonie iphone'a ale tak na amen. Na tel jest ponad 40,000 zdjęć. Gdzie nie pytamy, każdy mówi, że tego nie da się już odzyskać a obsułga apple jedynie co może zrobić to wyzerować telefon. 
Ktoś jest lub zna jakiegoś geniusza, który potrafi odzyskać dane z zablokowanego iphone'a? Telefon mamy od nowości, nie pochodzi z rynku wtórnego.

 

Jakiś czas temu w mediach było o kobiecie z Chin, której malutka córka bawiła się iPadem w naciskanie ekranu tak długo, że zablokowała urządzenie na 300 lat czy coś koło tego. Podobno nie odzyskała danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LosioDriver napisał:

Ale z iCloud musi się dać odblokować. Jeżeli da się zalogować na iCloud to powinny być tam "moje urządzenia" i akcje z nimi związane.

Nie chce mi się wierzyć, że jak ktoś kilka razy kliknie zły PIN to telefon leci do kosza....

Nie leci do kosza jak robisz backupy. Wtedy reinstalowany jest system (z poziomu iTunes lub iCloudea) i przywracany jest backup.

Edytowane przez RoadRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu kupiłem Huawei P30 (nie pro), przesiadłem się z Galaxy S7 Edge.  Zmiana zdecydowanie na plus po przyzwyczajeniu się do nawigacji i braku fizycznego przycisku HOME.

 

Aparat dużo lepszy, chociaż kamera szerokokątna szału nie robi, ale standardowa i 3x są dobre, tryb nocny też. Bateria trzyma 2 dni, tak samo używany S7 musiałem ładować codziennie), wszystko działa szybko i bez problemów.

 

Z wad - czytnik linii papilarnych w ekranie jest praktycznie bezużyteczny, ale i tak korzystam z face unlock 95% czasu bo działa momentalnie nawet w ciemnym otoczeniu. Brakuje też ładowania indukcyjnego, ale w S7 korzystałem z niego na biurku dlatego że bateria była tak słaba, więc nie cierpię zbytnio. Wyjście słuchawkowe mogło by mieć trochę więcej mocy, dużych słuchawek nie wysteruje tak samo głośno, jak Samsung, a do starych HTC z beatsami nawet nie ma co podchodzić. Wbudowany głośnik też nie powala, ale do filmów mam jbla.

 

 

Jeśli dla kogoś ekrany powyżej 6" są za duże, to to jest świetna alternatywa do zdobycia za mniej, niż połowę ceny Samsungów i podobnych.

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, radnor napisał:

Z wad - czytnik linii papilarnych w ekranie jest praktycznie bezużyteczny, ale i tak korzystam z face unlock 95% czasu bo działa momentalnie nawet w ciemnym otoczeniu. Brakuje też ładowania indukcyjnego, ale w S7 korzystałem z niego na biurku dlatego że bateria była tak słaba, więc nie cierpię zbytnio.

Też kupiłem P30. Jest świetny, to mój trzeci Łałej po P9 i P10. Co do wad - faktycznie czytnik linii działa tak sobie (w P10 był DUŻO lepszy) ale i tak go używam zamiast face unlocka. Ładowanie indukcyjne mam, ponieważ dokupiłem oryginalne euti Huawei, które oprócz zajebistego wyglądu daje właśnie funkcję ładowania indukcyjnego i ma wbudowany magnes (a ja uznaję wyłącznie magnet holdery). p.s. dzisiaj wyszła aktualizacja do Androida/ EMUI 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na premierę Galaxy Note 10 Lite.
Dla mnie same zalety:
- ekran bez curve
- wyspa foto (3 obiektywy?)
- stylus jak w Note 10/10+
- procesor jak w moim Note9 więc i tak więcej niż nadto
- sugerowana cena bazowa (wersja 6gb ram / 128 rom) 2599

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2020 o 09:00, BladeRunner napisał:

A ja czekam na premierę Galaxy Note 10 Lite.
Dla mnie same zalety:
- ekran bez curve
- wyspa foto (3 obiektywy?)
- stylus jak w Note 10/10+
- procesor jak w moim Note9 więc i tak więcej niż nadto
- sugerowana cena bazowa (wersja 6gb ram / 128 rom) 2599 emoji1303.png

Jest sens zmieniać ? Też mam note9 i myślałem że zmienię na note10+ ale odpuściłem. Za mała evolucja względem 9ki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...