Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 20.06.2020 o 10:50, Michał W. napisał:

Rozmawiałem z żoną i powiedziała mi jasno, że nie interesuje jej jak fajny jest ten telefon z powodu afer szpiegowskich.

 

Wiec Iphone jest nadal faworytem ale może się okazać, że jednak model „11” bo brak nam kosztów w firmie w tym miesiącu a dotychczasowa satysfakcja z produktów z jabłkiem trochę zbija moje ewentualne argumenty o jakości konkurencji. ;)

 

Mam polecam, bateria 2-3 dni, bardzo dobry aparat, ale wielkościowo wolałbym PRO a jak go widzę z oledem to jeszcze bardziej :P ale nie chciałem za to dopłacać różnicy 1,5k więc została 11, choć dla kobiety myślę, że będzie niewygodna o ile nie ma dużych rąk, w takim wypadku i cenie jednak bym został przy SE :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2020 o 10:50, Michał W. napisał:

Rozmawiałem z żoną i powiedziała mi jasno, że nie interesuje jej jak fajny jest ten telefon z powodu afer szpiegowskich.

 

Wiec Iphone jest nadal faworytem

Czyli szanowna małżonka woli być szpiegowana przez emejzing firmę z USA niż przez Chińczyków. :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Infra napisał:

Trochę więcej danych zbierają ;) W tym nagrywanie rozmów, smsy, maile...

Do tego dochodzi analityka, modele behawioralne... Itd.

Generalne ja jestem nieistotny, ale jak takich mnów jest iles milionow... No cóz. Takie mi danymi mozna wybory wygrywać... Np. w USA ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, euyot napisał:

Do tego dochodzi analityka, modele behawioralne... Itd.

Generalne ja jestem nieistotny, ale jak takich mnów jest iles milionow... No cóz. Takie mi danymi mozna wybory wygrywać... Np. w USA ;)

Bez tych danych też :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jedna wiadomość mnie nieco zaniepokoiła.

W zeszłym tygodniu wpisałem w Google Maps adres ZUS w pewnym mieści i rzecz jasna tam się "znawigowałem". W piątek napisałem wiadomość do ZUS, przez ePuap, czyli mam nadzieję tajną dla botów, zaszyfrowaną platformę. Moja wiadomość zawierała pewne pytanie.

No i wracam do mojego wspomnianego na początku niepokoju. Dostałem właśnie wiadomość od "społeczności Gooogle". Ktoś zadał podobne pytanie, do mojego w ePuap, ale dotyczące konkretnej jednostki ZUS, dokładnie, tej, do której się nawigowałem. 

To, że z goolarki mnie czytają, nie dziwi, ale z zaufanych profili? 

 

Coś czuję, że będą w przyszłości rebelianci, bez konta, bez kart, bez kont internetowych itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adi napisał:

No i wracam do mojego wspomnianego na początku niepokoju. Dostałem właśnie wiadomość od "społeczności Gooogle". Ktoś zadał podobne pytanie, do mojego w ePuap, ale dotyczące konkretnej jednostki ZUS, dokładnie, tej, do której się nawigowałem. 

Zbieżność pytań jest przypadkowa, dla google istotne była Twoja obecność w danym miejscu. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adi napisał:

To, że z goolarki mnie czytają, nie dziwi, ale z zaufanych profili? 

Tak się tylko zastanawiam czy te profile zaufane w ePuap tworzą prawdziwi fachowcy czy może szwagrowie, zięciowie i inni protegowani kogoś rozdającego intratne zlecenia.;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał W. napisał:

Tak się tylko zastanawiam czy te profile zaufane w ePuap tworzą prawdziwi fachowcy czy może....

 

....Instruktorzy narciarscy i handlarze bronią, a także oscypkami zapewne ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aflinta napisał:

Zbieżność pytań jest przypadkowa, dla google istotne była Twoja obecność w danym miejscu. 

 

Nie wierzę w tą zbieżność, pytanie raczej szczegółowe. Dodatkowo nigdy nie dostawałem takich wiadomości od te Google społeczności, a tu nagle i ze szczegółami i powiązaniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adi napisał:

W piątek napisałem wiadomość do ZUS, przez ePuap, czyli mam nadzieję tajną dla botów, zaszyfrowaną platformę. Moja wiadomość zawierała pewne pytanie.

No i wracam do mojego wspomnianego na początku niepokoju. Dostałem właśnie wiadomość od "społeczności Gooogle". Ktoś zadał podobne pytanie, do mojego w ePuap, ale dotyczące konkretnej jednostki ZUS, dokładnie, tej, do której się nawigowałem. 

 

e-PUAP jest solidnie zabetonowany. ZUS? Tutaj trudno mieć zaufanie na jakiejkolwiek płaszczyźnie. Ale raczej podejrzewam działanie człowieka, a nie lukę systemu.

 

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby pytanie które wysłałeś, pracownik ZUS-u wklepał do Google szukając odpowiedzi (piszę zupełnie poważnie).

 

 

Image

Edytowane przez subleo
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2020 o 13:50, Michał W. napisał:

Tak się tylko zastanawiam czy te profile zaufane w ePuap tworzą prawdziwi fachowcy czy może szwagrowie, zięciowie i inni protegowani kogoś rozdającego intratne zlecenia.;)

Wolisz tego nie wiedzieć... uwierz mi. Znam sytuację jednego z banków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...