Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, matros1 napisał:

 

Rzygać się tylko chce od poprawności rasowej promowanej na siłę przez media. Mamy czarnego co się żeni z żółtą do tego biali na kanapie z tyłu itd. Zabrakło tylko gejowskiej pary trzymającej się za ręce. 

Jestem za równością, jednak nie rozumiem po jaką cholerę wciska nam się to tak bardzo na siłę. Najgorsza rzecz jaka się może przytrafić dzisiaj człowiekowi to urodzić się białym hetereseksualnym facetem katolikiem. Przynajmniej tak to wygląda w mediach. 

Przecież to audi zrobiło... nie chcesz nie kupuj. :blink:

Edytowane przez blejzu
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blejzu napisał:

Przecież to audi zrobiło... nie chcesz nie kupuj. :blink:

 Całe szczęście samochody kupuję nie na podstawie reklam w TV ;)

 

@turdziGT myślę że w takim białym kolorze jak Twój i z czarnymi dodatkami będzie wyglądał zajebiaszczo. 

 

Cytat

2. Czyli wolałbyś, żeby Twoje dziecko urodziło się w np w Pakistanie i musiało emigrować za minimum socjalnym np. do Polski, gdzie spotyka je na każdym kroku wyłącznie życzliwość, akceptacja i szacunek? A może na budowę stadionu do Kuwejtu? 

 

Nie wiem jak ta reklama może wpłynąć na dzieci w Pakistanie albo moje, jednak jeżeli ma jakiś zbawienny wpływ to niech już ją sobie grają. 

Edytowane przez matros1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się to nowe RS6 nie podoba.

Coraz bardziej plastikfantastik.

Dodają nic nie wnoszące do jazdy, niepotrzebne plastikowe poprzeczki, fale, "chromy".  Tak na siłę, żeby były.

Coś jak z tymi wydechowymi Atrapowiczami.

Do Carfitowego RS6  to podejścia nie ma.

 

ps.

 

1.

2 godziny temu, Tsunetomo napisał:

Czyli wolałbyś, żeby Twoje dziecko.....


Jak słyszę lub czytam wypowiedź zaczynającą się od tego zwrotu do rzygam.

Dobrze, że dzisiaj jeszcze nie było śniadania.

 

2.

Ciekawe ilu murzynów kupuje Audi.

Bo mnie ta reklama nie zachęca.

 

 

Edytowane przez rombu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rombu napisał:

Ciekawe ilu murzynów kupuje Audi.

Bo mnie ta reklama nie zachęca.

Reklama jest zrobiona na rynek usa. Myślę że więcej czarnych kupi to audi niż białych lordow życia w PL którym się nie podoba to że w reklamie są osoby kolorowe...:facepalm:

  • Super! 2
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama jest zrobiona na rynek usa. Myślę że więcej czarnych kupi to audi niż białych lordow życia w PL którym się nie podoba to że w reklamie są osoby kolorowe...:facepalm:
Pomijając już fakt że w Stanach takie małżeństwa są normą, a nie powodem głupich komentarzy Zresztą nie tylko w Stanach, proponuję wycieczkę do dowolnego większego miasta w Europie Zachodniej, najlepiej do Londynu. Taka wycieczka turystyczno krajoznawcza trochę otwiera ksenofobiczne oczka
  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rombu napisał:


Jak słyszę lub czytam wypowiedź zaczynającą się od tego zwrotu do rzygam.

Dobrze, że dzisiaj jeszcze nie było śniadania.

 

 

A ja mam awersję do wszelkiego rodzaju mądrych wypowiedzi ludzi, którzy świat znają z przekazu w telewizji publicznej i wpychają nasze społeczeństwo w to postkomunistyczne, ksenofobiczne bagno, z którego wydawało się, że powoli się wydobywamy. Komentarz na temat uciśnionych białych i reklamy, która "obrzydza" bo pokazuje, że świat jest kolorowy, a przez to piękny, powoduje, że celowo zadaję pytanie, które powoduje u Ciebie wymioty. Mam nadzieję, że może spowodowało choć małą refleksję u kolegi, który - chcę wierzyć - napisał tak choć w głębi siebie wcale tak nie myśli. 

Mimo wszytko cieszę się, że nie zmarnowałem Twojego śniadania.

Dobrego dnia Wszystkim, koniec off-topu ;)

PS

Osobiście jestem bardzo ciekaw, na co zamienione zostanie RS6... widać, że poprzeczka tak wysoko, że póki co dylemat nie rozstrzygnięty. 

  • Dzięki! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skwaro napisał:

Taka wycieczka turystyczno krajoznawcza trochę otwiera ksenofobiczne oczka

Zostanę lepiej tu gdzie jestem. Jeszcze mi do domu z tego Londynu dzieci jakieś nołplisy przywloką ;)

 

Podsumowując nowe RS6 wzbudza skrajne emocje :P

Mi poza ceną i tym plastikiem falowanym z tyłu, bardzo się podoba. 

Z gamy nowego A6 w zasadzie zastrzeżenia mam tylko do S6 za diesla i wydechy Atrapowicia i A6 Allroad za to że już z niego żaden allroad (szczególnie w porównaniu z pierwszą generacją)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adi napisał:

Wódz narodu nigdzie nie jeździ, w wie najlepiej. 

;)

Ale swoją świtę wysyła samolotami na zwiady :) Ale to nie forum o samolotach, więc przepraszam za off top w dziale off top

Edytowane przez Zyzol
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blejzu napisał:

Reklama jest zrobiona na rynek usa. Myślę że więcej czarnych kupi to audi niż białych lordow życia w PL którym się nie podoba to że w reklamie są osoby kolorowe...

Jeżeli jest rzeczywiście zrobiona tylko na rynek USA, to Audi więcej pojazdów sprzedaje jednak białym.

Z prostych, logicznych i nie dających się podważyć faktów: populacja białych w USA jest większa i biali lepiej zarabiają.

I tak, nie boję się napisać: bo biali, uśredniając,  są inteligentniejsi od czarnych.

 

1 godzinę temu, Tsunetomo napisał:

Komentarz na temat uciśnionych białych i reklamy, która "obrzydza" bo pokazuje, że świat jest kolorowy, a przez to piękny, powoduje, że celowo zadaję pytanie, które powoduje u Ciebie wymioty.

 

A może mógłbyś dokładnie przeczytać co napisałem i nie przekłamywać ?

Bo zacząłeś stosować, jak wy to mówicie ? : "mowę nienawiści"

 

I jeszcze jedno :

 

1 godzinę temu, Tsunetomo napisał:

A ja mam awersję do wszelkiego rodzaju mądrych wypowiedzi ludzi, którzy świat znają z przekazu w telewizji publicznej i wpychają nasze społeczeństwo w to postkomunistyczne, ksenofobiczne bagno, z którego wydawało się, że powoli się wydobywamy

 

Jesteś beneficjentem tego "bagna" jak napisałeś.

Jak domniemywam żyje Ci się dobrze.

Więc może nie jest logiczne tak pluć na "bagno" ?

Edytowane przez rombu
  • Lajk 2
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matros1 napisał:

 Całe szczęście samochody kupuję nie na podstawie reklam w TV ;)

Ale kupujac takie auto wspierasz "postepowy" koncern a udana reklama, zgodnie z popularnym haslem "dajmy im palec, jutro wezma reke", spowoduje jeszcze wiecej zniszczen w umyslach marketerow. Jeszcze sie okaze, ze za rok w reklamie beda... geje!

 

9 minut temu, rombu napisał:

Jesteś beneficjentem tego "bagna" jak napisałeś.

Jest beneficjentem postkomunistycznego ksenofobicznego spoleczenstwa? W jaki sposob?

 

9 minut temu, rombu napisał:

Z prostych, logicznych i nie dających się podważyć faktów: populacja białych w USA jest większa i biali lepiej zarabiają.

Tylko ja porownalem ilosc egzemplarzy sprzedanych czarnym w US oraz sprzedanym najbielszym z bialych w PL. Tutaj tez mozna porownac poziom intelgencji i skorelowac z zarobkami:scenic:

 

Bo nie mozna zrobic reklamy dla 50 milionow osob zeby sie bialasi nie oburzyli. Eh.:facepalm:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, radekk napisał:

Ale co zamiast STI, albo wręcz zamiast RS6 to samolot byłby całkiem rozsądnym zastępstwem, a przynajmniej helikopter;)

 

ale tytuł tego tematu w zasadzie od początku był nie adekwatny do treści

bardzie pasowało by: Co po STI MY15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zyzol napisał:

Ale to nie forum o samolotach, więc przepraszam za off top w dziale off top

Cena nowego RS6 niewiele różni się od cen samolotów, więc jaki to off top? 

;)

No i wpisuje się w tytul: "co zamiast"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kukson napisał:

Kurde wchodzę poczytać dyskusje o nowym RS6a a tutaj piszę się ile Audi kupują murzyni w USA :D

 

No kilku zabolało, że w reklamie biały policjant nie wyciągnął murzyna z Audi, zglebił na pysk i zapiął kajdanki. Tak by było politycznie poprawnie.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blejzu napisał:

Jeszcze sie okaze, ze za rok w reklamie beda... geje!

Volvo już to zrobiło jakiś czas temu, więc nie będą pierwsi ;)

 

1 godzinę temu, Zyzol napisał:

Wrzucę jeszcze zdjęcie poprzednika, bo chyba nie wszyscy pamiętają, jak wyglądał ;)

F8888A3A-AA3E-4ACE-B202-EBAC7EDBBD0D.jpeg

 

Wygląda przy nowym zwyczajnie staro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie. W ogóle będą 3 pakiety optyczne "Silver" / "Black" / "Carbon"*. Każdy sobie wybierze co mu pasuje. Choć te "Silver" wprowadzony w poprzedniej generacji po FL zawsze wyglądał słabo.

 

*) Jedynie w PL zamiast "Black" będzie oferowany "White" ;) 

Edytowane przez subleo
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...