Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Edwina jest ten obok - z napisem "samochód zastępczy" ;)

 

A tak serio - Edwin doskonały wybór. Fura jest killer. Jeździłem parę razy taką w pracy - tylko tą słabszą 540KM. Zawija czasoprzestrzeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napiszę tylko tak - AUTO WYMIATA!

Ciekawe, że na continentalach wyszedł z fabryki, większość mocnych samochodów na pirelli p-zero wychodzi.

Fabryka

Wejdzie tam jakaś mniejsza felga czy zostaje na tych na zimę?
Tam jest 21 cali. Po co więcej? ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem , ręce mi się jeszcze trzęsą , jadę na szlifa bo nie chce się z niego wysiadać , wieczorem opisze wrażenia :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zimówka też będzie w tym rozmiarze?

Z tego co wiem, to tak. Cena zabija. :(

Minimalny rozmiar felgi na auto z tym hamulcem - 20 cali.

 

Carfit pewnie wkrotce sam coś skrobnie, jak dojdzie do siebie i trochę opadną emocje. A są chyba mega pozytywne! ;)

 

 

EDIT: Edwin uprzedził mnie o sekundy :) :) :)

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wróciłem , ręce mi się jeszcze trzęsą

Nie dziwię się ;) Niestety oglądanie takiego RS6 przez Internet nie oddaje nawet 1% wrażeń. To trzeba dotknąć, posłuchać, poprowadzić ... a  poprowadzić pincet kilometrów na letnich w zimie to już w ogóle prawie jak mieszanie heroiny z wódką ;) Ale to auto jest jak heroina, daje mnóstwo zabawy i emocji za dużą cenę ... i uzależnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem , ręce mi się jeszcze trzęsą , jadę na szlifa bo nie chce się z niego wysiadać , wieczorem opisze wrażenia :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opisz wrażenia sporów aniu do STI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już ciśnienie zeszło to coś tam skrobnę. 

Najpierw to serdeczne podziękowania dla @Alex-a za towarzystwo , za poustawianie wszystkiego po wyjeździe z salonu , a byłem mocno zestresowany , a najbardziej brakiem opon zimowych . Dzięki mordeczko  :idea:  :) . Niestety z oponami jest gruby problem , nie ma ich w całej europie , tylko trzech producentów je robi , Dunlop , michelin , i pirelli . Dunlopy mam zamówione ale produkcja rusza 09.01 , Micheliny beda produkowane w marcu , a Pirelli dostepne kilka kompletów za 16 tys. ...... które niestety są do bani . Przy okazji dowiedziałem sie że dunlopy produkowane są z dwóch wersjach normalne i z musem wygłuszającym hałas  :o

Co do samego auta i jazdy , powiem wprost , najlepsze auto w moim życiu !!!!! a miałem róznych kilkadziesiąt. To jest szok i niedowierzanie , jak potrafi być doskonałe RS6. W jednym aucie masz limuzynę komfortową w trybie comfort , ciche , względnie miękkie , odłączają sie 4 cylindry , bardzo dobrze wyciszone ( podwójne szyby ) , a przełączysz w tryb dynamic i masz dosłownie potwora , tryb jeszcze auto , i indywidual , gdzie ustawiasz auto pod siebie , konfiguruje sie indywidualnie silnik, zawieszenie , układ kierowniczy , układ wydechowy, układ tylnego mechanizmu róznicowego , i adaptacyjni tempomat to jest MEGA !!!. 

Mega jest aktywny tempomat z funkcją czytania znaków , lini na drodze itd. Ustawiasz np. 180km/h i jedziesz , sam hamuje , sam przyspiesza , sam dokreca kierownice , mega wrażenie , choć początkowo trudno sie przyzwyczaić , ale działa rewelacyjnie ! ustawia sie nawet odległość od auta poprzedzającego , niesamowite ! 

Noktowizor robi robotę , świetna rzecz szczególnie w trudnych warunkach , mgła , deszcz , zmęczenie itd. , może uratować naprawdę komuś zycie , bo on od razu zareaguje i zahamuje mimo że my jako ludzie nie jesteśmy w stanie tego zobaczyć a tym bardziej zareagować .  

Ale to co najbardziej mi zaimponowało to oczywiście osiągi i wydech , a właściwie ryki , pierdy, i bulgoty , tego opisać w prostych słowach sie naprawdę nie da . Trzeba to przeżyć , zobaczyć , banana miałem całą drogę 

nieważne czy jedziesz 50 km/h czy 180 km/h , wciskasz gaz i przyspiesza z niewiarygodną lekkościa , coś niesamowitego , jest ostry jak papryka habanero w każdej predkości obrotowej , kilka razy mocniej nacisnełem gaz i moment ponad 250, najwiecej chwilowo dziś to tylko 262km/h , wiecej przyznaję sie ..... bałem :( . Srednie zuzycie paliwa z trasy 580 km z ustawionym delikatnie tempomatem na 180km/h to 18 litrów ale by było pewnie mniej z 3l gdyby nie próby przyspieszeń , bulgotanie z wydechu i pierdy , i zabawy w przyspieszenia :) , dla porównania Clio GT które z nami równo jechało , średnia 12.8 l/100. 

Jak chcecie jakieś dodatkowe pytania , to pisać , jak bede umiał odpowiem , choć nie ukrywam że otworzyłem buteleczkę Porto i oblewam auto aby sie nie psuło :)  :)

Dziękuje Wam wszystkim za reakcję i gratulacje :)

Edytowane przez carfit
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dla porównania Clio GT które z nami równo jechało , średnia 12.8 l/100.

Jak równo jechało to po co przepłacać :rolleyes::biglol: 

A na serio Mega Gratulacje, RS6 to mega pocisk do którego wzdycham jak tylko go widzę :)

Niech służy i nagraj wydech dla audiofili :) oczywiście pod obciążeniem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...