Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Przypuszczam, że w ciągu najbliższych lat oświetlenie ledowe wyprze całkiem ksenony.

 

 

 

 

To na bank, ten Matrix czy MultiBeam w Mercu miażdżą - zobaczcie sobie filimiki na YT :) a jeszcze Mercedes mocno teraz eksperymentuje z Digital Light - jego możliwości ogranicza chyba tylko ludzka wyobraźnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex chyba jednak będą 

Pakiet RS Dynamic Plus, zawiera:[/size]

- hamulce ceramiczne z przodu i z tyłu[/size]- sportowy mechanizm różnicowy dla napędu quattro[/size]- dynamiczny układ kierowniczy[/size]- zawieszenie sportowe RS Plus z Dynamic Ride Control (DRC)[/size]- przesunięcie elektronicznej blokady prędkości do wartości 305 km/h[/size]- reflektory w technologii Matrix LED[/size]

Carfit pamietaj ze kiedys ten samochod bedzie trzeba sprzedac i trzeba go jako tako wyposażyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Alex chyba jednak będą

Pakiet RS Dynamic Plus, zawiera:[/size]

- hamulce ceramiczne z przodu i z tyłu[/size]- sportowy mechanizm różnicowy dla napędu quattro[/size]- dynamiczny układ kierowniczy[/size]- zawieszenie sportowe RS Plus z Dynamic Ride Control (DRC)[/size]- przesunięcie elektronicznej blokady prędkości do wartości 305 km/h[/size]- reflektory w technologii Matrix LED[/size]

Carfit pamietaj ze kiedys ten samochod bedzie trzeba sprzedac i trzeba go jako tako wyposażyć.
Już się ustawiam w kolejce. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha rozumie ze kolor Edwinowi tez juz wybrałeś :D

Nawet jedzie ze mną po odbiór , aby mnie pilnować żebym go dobrze dotarł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW jaka jest różnica miedzy performance a zwykłym oprócz mocy ?

Moc 605 KM moment 700Nm + overboost na 750Nm

+ koła  285/30R21 w standarcie.

 

Tu masz coś wiecej napisane

http://autowizja.pl/2016/05/audi-rs6-performance-auto-test/

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@carfit, ogromne gratulacje! Super auto! Nic lepszego nie mogłeś wybrać :).

 

 

bez tego to bym nie brał

Ja też ;)  :D

 

A tam nie jest tak, że jak rozpędzisz się do tych 305km/h to prędkościomierz spada, wyświetlacz pokazuje 0 a obrotomierz idzie dalej w górę :)? Tak pokazują filmy na YT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

BTW jaka jest różnica miedzy performance a zwykłym oprócz mocy ?

Moc 605 KM moment 700Nm + overboost na 750Nm

+ koła  285/30R21 w standarcie.

 

Tu masz coś wiecej napisane

http://autowizja.pl/2016/05/audi-rs6-performance-auto-test/

 

Tak zupełnie poważnie Edwin - masz świadomość, że już nic nigdy w Twoim życiu motoryzacyjnym nie będzie takie samo, a po tym samochodzie

ciężko Ci będzie znaleźć coś, co je zastąpi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a po tym samochodzie ciężko Ci będzie znaleźć coś, co je zastąpi?

Mam tego świadomość , ale obiecałem sobie że będe nim jeździł 4-5 lat , chyba że....... ;):twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

BTW jaka jest różnica miedzy performance a zwykłym oprócz mocy ?

Moc 605 KM moment 700Nm + overboost na 750Nm

+ koła  285/30R21 w standarcie.

 

Tu masz coś wiecej napisane

http://autowizja.pl/2016/05/audi-rs6-performance-auto-test/

 

Tak zupełnie poważnie Edwin - masz świadomość, że już nic nigdy w Twoim życiu motoryzacyjnym nie będzie takie samo, a po tym samochodzie

ciężko Ci będzie znaleźć coś, co je zastąpi? 

 

O tym samym pomyślałem. Ale z drugiej strony kto by nie chciał takiego "problemu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno stalem przed podobnym dylematem.... czyli co zamiast STI MY15. Po dlugich namyslach padlo na CLA 45 AMG  4 Matic z Motorem 381 PS

Po 3 tyg jazdy stwierdzam , ze nie zaluje!! Calkiem inne Auto, Mega skrzynia z lopatkami przy kierownicy, swietna Dynamika i uklad wydechowy. 

Niestety naped Subaru to cos, czego najbardziej mi brakuje mimo 4 Matic w AMG

 

 

 

bez tego to bym nie brał

 

Ja też ;)  :D  


 

 

Ale będzie fura!

 

ja już drżę jak przed pierwszą miesiączką ;)  :twisted:

szkoda że jak będziemy wracać to na letnich oponach :blush: będzie gruba jazda  jak będzie słaba pogoda . 

Ale może będziemy mieć w drodze powrotnej , mega kierowcę z Włoch  , ojca chrzestnego RS6 , który nie w takich warunkach jeździł  :)

 

Tez niedawno wracalem ponad 700 KM na letnich, ale na szczescie pogoda dopisala.... Mam nadzieje, ze zdazysz przed sniegami :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

BTW jaka jest różnica miedzy performance a zwykłym oprócz mocy ?

Moc 605 KM moment 700Nm + overboost na 750Nm

+ koła  285/30R21 w standarcie.

 

Tu masz coś wiecej napisane

http://autowizja.pl/2016/05/audi-rs6-performance-auto-test/

I see myślałem ze ma jeszcze niższe zawieszenie niz zwykły RS.Jaki kolor Alex wybrał ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jechałem dziś dłuzszy czas z taką RS6 na drodze(pewnie dlatego ze byl duzy ruch :) ) w szarym kolorze z czarnymi dodatkami, z daleka widać że to potwór, choć nie wiem czy nie była w jakimś pakiecie bo dziwnie nisko siedziała i miała jakby inne od seryjnych dolne plastiki. Auto nie dla mnie, ale jedno co mnie po dzisiaj przekonuje o Twoim wyborze: DZWIĘK !!!! jaki się wydostaje z układu wydechowego  :wub:

No i cena w DK zaczyna sie od: 1184059,24 PLN  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrupulatni ci Duńczycy, że tak co do grosza. ;)

 

@carfit - gratuluję samochodu, a właściwie to BESTII!  :evil2: 

Zapewne już nie możesz się doczekać odbioru. Liczę na relację i opis wrażeń.

Wniosek z kilku forumowych postów: "Audi, Mercedes i Skoda lepsze do Subaru".  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie spał do puki bym go nie odebrał. Potem pewnie przez pierwszy miesiące też nie.

Carfit, jak ma zostać kilka lat w garażu, to pomyśl nad zabezpieczeniem przodu folią, bo szkoda lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie spał do puki bym go nie odebrał. Potem pewnie przez pierwszy miesiące też nie.

Carfit, jak ma zostać kilka lat w garażu, to pomyśl nad zabezpieczeniem przodu folią, bo szkoda lakieru.

Tak zrobię napewno , póki co nałożyłem ceramikę ale folia i tak będzie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak ma zostać kilka lat w garażu, to pomyśl nad zabezpieczeniem przodu folią, bo szkoda lakieru.

 

Można przecież prościej czyli auto pod kocyk. Przecież jeżdżone niszczy się. Po kilku latach masz stan mint dla następnego usera.

 

 

 

póki co nałożyłem ceramikę ale folia i tak będzie

 

W czołgu 'Rudy' z przodu założyli fartuch z blachy.

Co prawda dobry buhaj rogiem przebije ale pancerfaust rwie na pierwszej przeszkodzie.

 

Wy tak na poważnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak ma zostać kilka lat w garażu, to pomyśl nad zabezpieczeniem przodu folią, bo szkoda lakieru.

Można przecież prościej czyli auto pod kocyk. Przecież jeżdżone niszczy się. Po kilku latach masz stan mint dla następnego usera.

póki co nałożyłem ceramikę ale folia i tak będzie

W czołgu 'Rudy' z przodu założyli fartuch z blachy.

Co prawda dobry buhaj rogiem przebije ale pancerfaust rwie na pierwszej przeszkodzie.

 

Wy tak na poważnie?

Mnie też namawiali na folię (zderzak, maskę i lusterka). Cena mnie powaliła. Coś koło 3 tysięcy.

Gdyby było taniej, nawet bym się chwili nie zastanawiał. Taka folia jest niezauważalna dla oka, a niestety wiem jak wygląda auto po kilku latach szybkiej jazdy polskimi autostradami. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia estetyki jezeli postawisz koło siebie jedno ktore było chronione a drugie nie różnica jest ogromna pózniej przy odsprzedaży przełoży sie to na kilka kpln. Ważny jest tez kolor bo na wszystkich ciemnych odprysku i rysy widac jak diabli.Sam mam czarne i z dwójka dzieci to ostatnie czarne auto jakie mam no ale sa ludzie którym to nie robi różnicy.Od nich pózniej ma sie obite auto na parkingach no bo trzeciej auto jest po to zeby używać ;)

 

Jaki kolor Alex wybrał ? :D

 

 

 

attachicon.gifAudi-RS-6-Performance-Geneva-2016-01.jpg :)

Kolor właściwy.A jaka optyką czarna czy Tytan ?

Ciekaw jestem jakie bedą twoje wrażenia po subaru i innych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...