Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem SQ7 i ilość bajerów powala. Najfajniejsze są światła drogowe - cały czas długie i w chwili mijania czarna dziura w miejscu nadjeżdżającego samochodu. Jak wsiadłem potem do swojego to tak jak bym jechał bez świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajerów rzeczywście całe mnóstwo , choć sporo niepotrzebnych jak dla mnie , typu szklany dach , wyświetlacz Head-up itp. ale cóż , taki już był wyprodukowany

post-766-0-37846300-1483445239_thumb.jpg

post-766-0-59793900-1483445264_thumb.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszcie proszę Panowie jak się jeździ z HUD, jakie zalety/wady? Da się to wyłączyć czy zawsze włączone?

Ja mam Head Up w Audi. Jeżdżę nim od miesiąca i dla mnie to zbyteczny gadżet. Może z czasem się przyzwyczaję. Można go wyłączyć, konfigurować treść wyświetlanych komunikatów i zmieniać jego położenie (w określonym zakresie).

PS. Edwin, wiesz jak w Audi wygląda "pakiet dla palących"? :)

O tak! :)

 

 

9fe4dbc474a75490bdea3a8859991e4a.jpg

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto przezajebiste tylko ta cena :/ 3 x droższe niż moje mieszkanie.

Eeee spokojnie , kupiłem duuuużo taniej jak cena katalogowa :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak się jeździ z HUD, jakie zalety/wady? Da się to wyłączyć czy zawsze włączone?

 

Mam w firmowym fauweju, tam to jest taka plastikowa płytka która wysuwa się z obudowy zegarów.

Nie trzeba tego używać i wtedy jest schowana.

Włączam tylko w nocy bo w dzień słabo widać. Mam taki konfig: aktualna prędkość - strzałka navi - znaki drogowe.

Absolutnie zbędne. Kolejny gadżet do wyciągania kasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co się kryje pod opcją asystenta jazdy nocnej? Led-matrix + jakieś systemy czy jak, bo cenę ma zacną.

http://www.audi-technology-portal.de/de/elektrik-elektronik/fahrerassistenzsysteme/nachtsichtassistent

 

Alex a ten pakiet wspomagający jazdę PCN ? ten asystent jazdy nocnej całkiem fajnie wyglada na filmie, ciekawe jak w rzeczywistości , Ty to masz u siebie ? 

Ale i tak najlepszy pakiet to RS Dynamic Plus  :idea:  :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co się kryje pod opcją asystenta jazdy nocnej? Led-matrix + jakieś systemy czy jak, bo cenę ma zacną.

http://www.audi-technology-portal.de/de/elektrik-elektronik/fahrerassistenzsysteme/nachtsichtassistent

Alex a ten pakiet wspomagający jazdę PCN ? ten asystent jazdy nocnej całkiem fajnie wyglada na filmie, ciekawe jak w rzeczywistości , Ty to masz u siebie ?

Ale i tak najlepszy pakiet to RS Dynamic Plus :idea::evil2:

Na 99.9% tak. :)

Ja w nocy muszę po prostu wolniej jechać. :(

Sprawdziłem. Będziesz miał to na 100% :)

PS.Ale Matrix Led niestety raczej nie będzie. Przynajmniej będę miał coś lepszego! :)

EDIT:

 

A jednak będziesz miał również Led Matrix :(

 

Są w pakiecie RS Dynamic Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS.Ale Matrix Led niestety raczej nie będzie. Przynajmniej będę miał coś lepszego!

Matrix Led jest chyba zawarty w cenie RS Dynamic , ale pewny nie jestem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się kryje pod opcją asystenta jazdy nocnej? Led-matrix + jakieś systemy czy jak, bo cenę ma zacną.

http://www.audi-technology-portal.de/de/elektrik-elektronik/fahrerassistenzsysteme/nachtsichtassistent
Alex a ten pakiet wspomagający jazdę PCN ? ten asystent jazdy nocnej całkiem fajnie wyglada na filmie, ciekawe jak w rzeczywistości , Ty to masz u siebie ?

Ale i tak najlepszy pakiet to RS Dynamic Plus :idea::evil2:

Na 99.9% tak. :)

Ja w nocy muszę po prostu wolniej jechać. :(

Sprawdziłem. Będziesz miał to na 100% :)

PS.Ale Matrix Led niestety raczej nie będzie. Przynajmniej będę miał coś lepszego! :)

 

Asystent jazdy nocnej to termowizja. PCM natomiast bazuje na zwykłej kamerze. To sa różne systemy.

 

@@ALEX, a jak w rzeczywistości spisuje sie matrix led? Aststent świateł drogowych działa w porządku, ale zdarza mu się pomylić. Ciekawi mnie, jak jest z matrix led bo to zupelnie nowa technologia.

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Co się kryje pod opcją asystenta jazdy nocnej? Led-matrix + jakieś systemy czy jak, bo cenę ma zacną.

http://www.audi-technology-portal.de/de/elektrik-elektronik/fahrerassistenzsysteme/nachtsichtassistent
Alex a ten pakiet wspomagający jazdę PCN ? ten asystent jazdy nocnej całkiem fajnie wyglada na filmie, ciekawe jak w rzeczywistości , Ty to masz u siebie ?

Ale i tak najlepszy pakiet to RS Dynamic Plus :idea::evil2:

Na 99.9% tak. :)

Ja w nocy muszę po prostu wolniej jechać. :(

Sprawdziłem. Będziesz miał to na 100% :)

PS.Ale Matrix Led niestety raczej nie będzie. Przynajmniej będę miał coś lepszego! :)

Asystent jazdy nocnej to termowizja. PCM natomiast bazuje na zwykłej kamerze. To sa różne systemy.

 

@@ALEX, a jak w rzeczywistości spisuje sie matrix led? Aststent świateł drogowych działa w porządku, ale zdarza mu się pomylić. Ciekawi mnie, jak jest z matrix led bo to zupelnie nowa technologia.

Mam A4 B9 Allroad z Matrix. Zmieniłem go z A4 B8 Allroad z ksenonami. Różnica światła dla mnie ogromna. Szybko się przyzwyczaiłem do "dobrego". :) "Inteligentne" doświetlanie działa naprawdę rewelacyjnie! Teraz, gdy czasami przesiądę się do auta z ksenonami, nie żałuję dopłaty do Matrix'ów. A przecież ksenony świecą również bardzo dobrze. ;)

Przypuszczam, że w ciągu najbliższych lat oświetlenie ledowe wyprze całkiem ksenony.

 

PS.Ale Matrix Led niestety raczej nie będzie. Przynajmniej będę miał coś lepszego!

Matrix Led jest chyba zawarty w cenie RS Dynamic , ale pewny nie jestem
Jest, jest :)

Wyedytowałem wcześniej mój post.

Ale będzie fura! :)

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex chyba jednak będą 

Pakiet RS Dynamic Plus, zawiera:

- hamulce ceramiczne z przodu i z tyłu
- sportowy mechanizm różnicowy dla napędu quattro
- dynamiczny układ kierowniczy
- zawieszenie sportowe RS Plus z Dynamic Ride Control (DRC)
- przesunięcie elektronicznej blokady prędkości do wartości 305 km/h
- reflektory w technologii Matrix LED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez tego to bym nie brał

 

Ja też ;)  :D  

 

 

Ale będzie fura!

 

ja już drżę jak przed pierwszą miesiączką ;)  :twisted:

szkoda że jak będziemy wracać to na letnich oponach :blush: będzie gruba jazda  jak będzie słaba pogoda . 

Ale może będziemy mieć w drodze powrotnej , mega kierowcę z Włoch  , ojca chrzestnego RS6 , który nie w takich warunkach jeździł  :)

Edytowane przez carfit
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...