Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niedługo będzie RS4 już z turbo i 500Hp, lżejsze od RS6

i to cenna informacja :idea:  trzeba jednak poczekać .... bez dwóch zdań

 

Gdyby zrobili RS5 4-drzwiowe byłoby pięknie. Jakoś nowa A4-ka zupełnie mi nie leży :( Natomiast nowa A5-ka ma styl i charakter.

 

 

 

Dobra, pogubiłem się.

Nie martw się ;) wszytkie modele teraz z wyglądu na jedną nutę, trudno odróżnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o E 63 AMG..... to jest jak dla mnie trochę nobliwy i taksówkarski samochód. Jakoś nie widzę Edwina w E-klasie..... przynajmniej nie teraz  :D  Bardziej mi on pasuje do emerytowanego Niemca niż do Carfita - fana sportów motorowych. Bez wątpienia jest to pewnie bardzo dobrze wykonany, prezentujący duże możliwości techniczne, szybki samochód.... ale z całej gamy mercedesa dla mnie jakiś taki nijaki. Chociaż w obecnej odsłonie już lepiej wyglądający. To jest tylko i wyłącznie moje zdanie i każdy może mieć z goła odmienne  ;)

 

Najbardziej ubolewam nad alfą.....a mianowicie nad brakiem AWD. Dla mnie ten samochód to mistrzostwo świata, piękna, mocna.... moje klimaty. Myślę, że Carfitowi się również podoba..... ale jak przeszkodą ma być napęd to odpada  :(  Niestety.....

 

Czyli zostaje czekanie na Audi RS6/RS4  lub BMW M5...... hmmmm........ 

 

 

 

Taka jeszcze mała dygresja na koniec.... moim zdaniem w klasie STI/EVO.... alternatywą była ośka Foka RS..... , którą Carfit miał i był bardzo zadowolony

Dlaczego tego nie powtórzyć w klasie wyższej...... czyli  Audi/BMW..... alternatywna Alfa.......  :D

 

Edwin, nie skreślaj tego małego ferrari...... ostatnio zimy kiepskie .... no ale zobaczymy jaka ta będzie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomału przymierzam sie do zmiany ( o ile nasz wspaniały rząd nie zniesie odliczeń od aut na firme ) , i jest spory dylemat .

Priorytety !

Auto musi być 4 drzwiowe 

ponad 400KM w serii 

4WD obowiązkowo 

wykluczam tesla , maseratti , i inne nie tuzinkowe wynalazki 

Najbardziej leży mi RS6 Performance 605 KM , coś ktoś innego może zaproponować ? Cena nie może byc zaporowa typu Porsche Panamera i milion złotych ..... 

 

 

 

 

 ( o ile nasz wspaniały rząd nie zniesie odliczeń od aut na firme )- chyba wszyscy na to czekaja

 

Mercedes E klasa chyba bedzie dobrym rozwiazaniem, przynajmniej swierze,

Edytowane przez lukp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jeśli myślę o alternatywie ZAMIAST Evo i Sti to do głowy mi przychodzą tylko budowane auta Proto na bazie Evo (najlepiej z seryjnym wnętrzem np. od Steca) i w zasadzie tylko takie auta biorę pod uwagę dla siebie poza pupowozami, które oczywiście też są potrzebne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz alfę ! Na RS4 trzeba czekać  a piękna Gulia  jest do wzięcia od ręki  :wub:

 

http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulia-quadrifoglio-carserwis-dealer-nr-1-juz-w-salonie-ID6yC8RP.html#787f16e52b

Korci strasznie , bo jest przepiękna , ale z AWD przy takich mocach nie zrezygnuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega własnie 3 dni temu kupił półroczne S8, z tego co pamiętam chyba 580KM, fura piekna, mega szybka i super komfortowa. Ale Ty chyba celujesz w tzw. większy hard core...? ;-)

 

Ostatnio miałem przyjemność być wożonym w RS6 z pakietem Performance 605KM przez pewnego kierowcę z Krakowa na stałe mieszkającego we Włoszech ;) i dosłownie zachorowałem na ten wóz :evil2: . Dzwięki jakie wydaje to bydle , to naprawdę poezja . Najlepsze jest to że w dowolnej chwili zmienia sie to auto z komfortowej limuzyny na sportowego potwora w trybie dynamic. Rewelacja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

RS6 z pakietem Performance 605KM

:blink: Święta panewko...przecież tego nie idzie ogarnąć zwykłemu człowiekowi. 

 

zwykłemu nie, ale pewien, anonimowy kierowca z Krakowa chyba ogarnia to całkiem nieźle :)

 

Ten nieznany nikomu kierowca z Krakowa generalnie ogarnia wszystko co ma kółka. Natomiast zwykły śmiertelnik takich umiejętności nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

RS6 z pakietem Performance 605KM

:blink: Święta panewko...przecież tego nie idzie ogarnąć zwykłemu człowiekowi.
To zależy co rozumiemy pod pojęciem "ogarnąć", zwykła jazda po bułki pewnie nie jest problemem, ale pełne wykorzystanie możliwości tego samochodu to inna bajka. Quattro i elektronika wiele ułatwiają ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...