Skocz do zawartości

baki

Nowy
 • Zawartość

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O baki

 • Tytuł
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Łowicz
 • Auto
  WRX MY05

Ostatnie wizyty

126 wyświetleń profilu
 1. WRX STI czy to auto jest dla mnie.

  STI i Typer-R na autostrady to słaby pomysł. Mówię oczywiście o wyższych prędkościach. 3.0 TDI i to najlepiej Bi-T z podwójnymi szybami to już całkiem inny wymiar podróżowania. STi i Type-R to świetne samochody ale do 160K=km/h
 2. Rajdowe dyskusje - sezon 2017

  Też tak uważam. O ile nam rajdu nie zabiorą... Oto fragment wypowiedzi pewnego znanego dziennikarza: Żegnamy Rajd Polski. Mam nadzieję, że nie żegnamy WRC. Nasze miejsce niepewne. Ponoć jesteśmy pierwsi do odstrzału, pogoda trochę nabruździła i niestety nie pomogli niektórzy "kibice" na oesach. Jeśli jeszcze nie wykaże się ministerstwo sportu i sponsorzy, będzie po ptakach, ale nie zapeszajmy. Oby znów wrócili!
 3. Rajdowe dyskusje - sezon 2017

  Też Mu kibicowałem, bo szedł wszystko. Mega szkoda
 4. Rajd Polski

  Wystarczy zwykła naklejka parkingowa za chyba 20zł. Nie ma parkingów VIP i parkingów zwykłych.
 5. Rajdowe dyskusje - sezon 2017

  Czemu dla VIP-ów? Przecież na parkingi są dojazdy, tylko trzeba dojść z buta do stref kibica 400m-900m. Czy to ja już źle coś patzrę?
 6. Lista naklejkowa Plejady 2017

  Chyba akcja naklejkowa w tym roku się udała, bo na Plejadach było mnóstwo Subaraków z nickami na szybach. Odwaliłeś kawał dobrej roboty i chwała ci za toNo i ogólnie podziw, że ci się chce. Widziałem też Subaraki z naklejkami #beznapinki (np. Yetiego) i ogólnie widzę, że temat się przewija też na forum w wątku Plejadowym. Chciałem spytać, jako że jestem świerzak o co dokładnie chodzi? Czy to jakaś grubo zakrojona akcja, czy po prostu ci co się nie spinają a wynik to dla nich drugorzędna sprawa naklejają? Można gdzieś taką naklejkę dorwać, czy naklejki miał tylko jakiś team? MTS? CFIT?
 7. XIV Zlot Plejad 2017

  Super czas i to do tego jeszcze Forkiem. Ja WRX-em miałem słabszy... Cały przejazd widziałem i był super. No i oczywiście brawa dla pilota Ja niestety jechałem bez. Tak sobie teraz myślę czy to legalne tak w ogóle jest?
 8. XIV Zlot Plejad 2017

  Mam podobnie. U mnie lądują na drzwiarz od garażu od wewnątrz
 9. XIV Zlot Plejad 2017

  Chodzi o wieżę książęcą w Siedlęcinie? Pieczątka była na stoliku w samym rogu. Przynajmniej jak ja byłem to jeszcze była
 10. Lista naklejkowa Plejady 2017

  My też dostaliśmy. Bardzo dziękujemy
 11. Lista naklejkowa Plejady 2017

  Dobre dobre, też tego nie znałem To dobra opcja, jeśli ktoś zabiera teściową na plejady.
 12. XIV Zlot Plejad 2017

  Fotka idealnie pasuje do tego wątku
 13. Lista naklejkowa Plejady 2017

  Jak tam można listonosza już wyglądać?
 14. Rajd Polski

  Hej mogli byście polecić jakieś fajne noclegi?
 15. Lista naklejkowa Plejady 2017

  Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. Maciek/Maciek 2. Andremil/Szwagier 3. radix99/Lucy 4. Adrian/Andrzej 5. marivip / Paula 6. alx / Kasia / Joolinka / Misiu / Filip 7. Beavis / Dr Ink 8. FilipBB / Grzeniu / Maks / Karol 9. Leszek+Justyna+Kornelia 10. pablonas/Wiolka Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Bęben/Kasia 2. ratinal/Kami/Misia/Tymek 3. Natalia/Golfstrom/Gosia 4. pumex1/świerszczu 5. Justi/przemekka/Natalia/Marcin (małe na błotniki - Justi/przemekka) 6. Nader/Satan 7. Rutek/Hania/Hubert/Artur 8. na szybę (czyli te większe): Bambosz/Żyleta; a na błotniki (czyli te mniejsze) Julianek/Juleczka - jak wyjdzie drożej to niech wyjdzie 9. Seb_ek/Magda 10. Baki/Ania/Hania Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki 1.Madziara/Ama 2.Jawert/Ewa 3.Buchu/Filip 4.Piotr/Hania/Alicja 5.Sambor/Beata 6. Bielej/Aś 7. martrix/shinkansen 8. Kambol / Ania 9. Ola / Przemek / Ignaś / Julek (opłata i przesyłka wspólnie z "8. Kambol / Ania") 10. jamesbondzio (naklejki : JAMES / PATI / OLA & MIŚ) 11. Jumpman / Maćko 12. Toks/Hani/Miły 13. PRIMAR/Krystyna 14. Czarne_Koronkowe/Enia 15. Pablok/Kasia (Czarne_Koronkowe płaci) 16. piotruś / Gosia 17. MARO / OXI 18. Olusia / Aga / Mari 19. Subary / Alek / Arleta / Dżej 20. Janek / Bartek 21. Ayo / Mauy 22. CooCer/Kuba 23. Maciej / Marek / Natalia 24. Bango/Damian/Zosia 25. Bagginssss/Bagginsssses 26. Kriss / Didi 27. kriskristoffers / Wiewiórka / Przemo Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Rafaelo / Hokej / Irmina 2. alx / Kasia / Joolinka / Misiu / Filip 3. MarcinK & Marta/Pola & Borys 4.PedroAlvaro/Dankolo 5. Jastazen / Paulo / Grażka Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. Jastazen / Paulo / Grażka 2.
×