Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W Legendach chojny z mocnym początkiem - 10 czas w generalce
 

 

:clapping:

 

 

Chojni mimo 20s kary  7 miejsce w generalce na koniec !

 

http://www.barborka.pl/dokumenty/wyniki/po%20sz%205%20z%20karami.pdf

 

Gratulacje! Brawo!

 

Kajto ma bardzo dopracowany sprzęt i świetnie pojechał. Dla mnie wynik Wojtka Chuchały robi jednak większe wrażenie. Cieszę się, że sklepał N-ką Grzyba. No i gratulacje dla Pana z miejsca nr 3 na Karowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu leżałem na kanapie z drinkiem, dwa lata temu też, trzy nie inaczej… oglądając przejazdy na Karowej.

 

I tak co roku patrząc wstecz... co roku byłem już „za stary” na takie rzeczy. Tak po prawdzie to rok temu nie mieliśmy niczego, nie było konkretnego auta, nie było licencji, nie było szans, no nic nie było. Było marzenie a dalej koncepcja i ostatecznie plan.

 

W sobotę po roku walki i naprawdę ciężkiej pracy oraz wielu nerwów oraz wyrzeczeń pojechaliśmy Barbórkę Legend tylko z jednym abstrakcyjnym celem, pojawić się na Karowej.

 

W piątek wieczorem poszliśmy na Karową na długi spacer i w górę, i w dół, i w poprzek, od krawężnika do krawężnika, sprawdzając kostkę, kocie łby, asfalt… głębokość kałuż.

 

Co więcej pisać? Udało się, marzenie spełnione, generalnie szok i niedowierzanie. Na Barbórce Legend zajęliśmy 7 miejsce w generalce i 4 w klasie przegrywając z dużo mocniejszymi autami a patrząc na informacje w necie z kierowcami o wieloletnim doświadczeniu.

 

 

Na Karowej P2 w klasie, P6 w legendach i P29 w generalce Barbórki uważamy za wielki sukces.

 

 

Bardzo dziękuję izotomom za to, że nas wspierali, byli z nami cały czas, widzieli ile mieliśmy kłopotów, problemów… miejsca serwisowego w parku serwisowym dla nas zabrakło, staliśmy gdzieś pokątnie w błocie, cały „serwis” Barbórkowy to sprawdzenie ciśnienia w kołach na Statoil w piątek wieczorem… na zapoznaniu wydzwoniliśmy Landem w mostek na Bemowie, korki warszawskie kosztowały nas 20 sekund kary i roztrojenie dobrego rytmu jazdy. Konkurencja na profi deszczówkach Michelina, Pirelli czy innych a my na Toyo ze sklepu za rogiem…

 

Szczerze to był to bardzo mitrężny i najbardziej nerwowy rajd w życiu… cieszę się że mamy go już za sobą.

 

 

Planowaliśmy odwiedzić SPRT ale czasu było tak mało...  udało się szczęśliwie zrobić zdjęcie z szubaru  ;) 

 

post-698-0-61486200-1481549327_thumb.jpg

 

 

 

Dziękuję wszystkim za wsparcie na OSach, telefony, wiadomości, to nas naprawdę utrzymywało na duchu. Nawet nie wiem jak opisać, jak bardzo ważna była dla mnie rozmowa z Marasem przed samym startem.

 

Dziękuję Forum Subaru.

 

Najważniejsze na koniec. Dziękuję mojej żonie zoui za zrozumienie dla tego szaleństwa, wsparcie i za to, że razem to szaleństwo realizujemy. 

 

post-698-0-90170500-1481538966.jpg

 

post-698-0-80688600-1481538985.jpg

 

post-698-0-90357400-1481538991.jpg

 

post-698-0-70556500-1481538996.jpg

 

15319204_1378370405516210_24703192627671

 

15326356_1378049565548294_88264232089356

 

15380697_1378049575548293_71259700373888

  • Lajk 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale news.Nie liczyłem na to aby jednak.

Zapowiada się mega sezon !

Szkoda tylko Tanaka bo teraz bedzie trzymany na smyczy.

Za to Mikkelsen jezeli wysiądźcie do VW ma szanse na mistrza bo watpie zeby mimio wszystko fiesta była Lepsza niz Polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimio wszystko fiesta była Lepsza niz Polo.

to wszystko zależy od ...... siana ;)

Osobiście sądzę że tytuł konstruktorów w 2017 może iść do Hyundai-a 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi chodzi o kierowców.Hultaj ma wszystkich równych i zawsze punktujących za to jeden mega szybki a drugi dzwonki to słaba kombinacja na mistrza konstruktorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...