Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to co robi Ogier w Australii to czapki z głów  :o  :bowdown:

Robiąc przez dwa dni za odkurzacz, na drugim po Sardynii rajdzie gdzie efekt czyszczenia jest największy, ma tylko 2 sek straty do pierwszego.

Mikkelsen też niczego sobie, będzie miał mocną kartę przetargową do negocjacji. Chociaż jutro obstawiam, że Ogier go połknie.

 

Zawiedziony za to jestem formą Latvali. Mając taką przewagę w postaci kolejności startowej i samochodu, on na pierwszym oesie, prawie na prostej uderza w mostek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Latvala po raz kolejny nie wytrzymał ciśnienia. Chciał się pokazać, wygrać ostatni rajd, Miał wszelkie atuty (doświadczenie, samochód, kolejność startową), ale po raz kolejny coś nie zagrało pod kopułą. Mikkelsen ogromne zaskoczenie na plus. Mam nadzieję, że wygra i to on zamiast Latvali dostanie fotel w Toyocie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo mozna im zawdzięczać zarówno w jednej jak i drugiej dyscyplinie.Jedno jest pewne kończą karierę jak prawdziwi mistrzowie czyli na topie zgarniając P1 zarówno w WRC jak i WEC.Wymorzony koniec pięknej historii

post-1135-0-93100000-1479725374_thumb.jpg

post-1135-0-71484000-1479725383_thumb.jpg

post-1135-0-02933100-1479725392_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogier po testach podobno stwierdził że zawias do poprawki:

 

Francuz po testach przyznał, że wyczucie auta nie jest najlepsze, podobnie jak zawieszenie nowej konstrukcji

http://rajdy.autoklub.pl/news/ogier-sprawdzil-toyote,72320

 

Toyota na gwałt potrzebuje kierowcy z potencjałem który spędził ostatnie lata w nowych WRC'ach i który ma pojęcie o ustawianiu auta. Bez tego nie wróżę im sukcesów.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...