Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cudownie, pięknie, wielkie gratulacje za to co zrobiliście !!!!! oglądałem live przez rajdy24

 

Dzięki, roboty od cholery ale warto!

 

Takie tam z TV... wywiad z Dyrektorem rajdu, Hołowczycem, Wsiławskim, Szostakiem i.....    :huh:  :biglol:

 

 

i już się zaczęło, wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd Katalonii

To niesamowite jakie tempo mają niektórzy w R2-kach na asfalcie, zwłaszcza lokalesi jak np. Solans, który na OS12 zlał: 2 WRC (Gorban, Al-Qassimi) i 2 R5 (Parn, Boland), nie licząc kilku z problemami większymi lub mniejszymi. To samo Fabio Andolfi w Pugu R2, który przewodzi stawce RC4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wokół w sumie zakończenia sezonu 2016.

no nie jest ciekawie. Słabo wyszło jesli chodzi o Grzyba i całą aferą i mysle ze zwyciężył w oczach wielu (w tym moich) tylko teoretycznie. Z drugiej strony Nivette, Colin i inni powinni stawić się na starcie Arłamowa zeby pokazac walkę do samego konca. Nie ukrywam ze wybieram sie na ten rajd i jestem troszke zawiedziony ze zobaczę tylko jedną R5 w akcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony co by nie było trzeba walczyć do końca. Zawsze.

 

Z drugiej jak masz wrażenie, że gra nie jest fair to się bardzo odechciewa. Odpuszczają.

 

To co jest teraz rajdom nie pomaga, jedni zapomną, inni będą pamiętać i wypominać przez lata tak jednym jak i drugim.

 

Zeby tak jednak to na pysk nie padło to by się jakieś świeże pomysły na zwiększenie atrakcyjności, oglądalności... łatwo nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest ze Colin, Filip i reszta tylko szkodzą oglądalności rajdów i ich rozpowszechnianiu. No bo okej, rozumiem, protest.. ale w kogo to trafia? Mysle ze najbardziej w kibiców

 

 

Zgadzam sie. Protest protestem, ale taka rezygnacja to dowod braku woli walki. No bo przeciez pewnie by dolozyli wszelkich staran zeby wystartowac, gdyby nie ta afera, czyz nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawdą jest ze Colin, Filip i reszta tylko szkodzą oglądalności rajdów i ich rozpowszechnianiu. No bo okej, rozumiem, protest.. ale w kogo to trafia? Mysle ze najbardziej w kibiców

 

 

Zgadzam sie. Protest protestem, ale taka rezygnacja to dowod braku woli walki. No bo przeciez pewnie by dolozyli wszelkich staran zeby wystartowac, gdyby nie ta afera, czyz nie?

 

 

Poczytałem, pomyślałem i chyba ktoś faktycznie trochę gwiazdorzy... ale jak to mówią, jaki kraj taki... Colin  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...