Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

 

10,78l -   237 km

miasto jakieś 50 km

autostrada - 80 km (prędkość 130 - 140)

pozostałe drogi - 107 km (max do 120 )

to zazdroszcze takiego spalania :rolleyes:

ale robie teraz próbe; zatankowałem do pełna i jeżdże tak jak potrzebiuje, po chleb, na poczte, do kościoła itd...

bez szaleństw i staram się nie przekraczać4,5tyś.obr. ale właściwie cały czas tylko jazda miejska

zobaczymy...

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wynik średniego spalania w STI 2002 to 12,46l/100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa - Poznań autostrada, 300 km 130 - 140 km/h benzyna - 300 zł (+opłąty) 3h drogi

Poznań - Warszawa stara poznańska 300 km 80-130 km/h LPG 100 zł 4 h drogi

;)

Ale nikt na autostradzie nie kazal jechac na benzynie tylko.... Gdybys jechal na lpg to oczywiste, ze wyszloby mniej niz na starej poznanskiej trasie bo jedziesz non-stop (jesli chcesz) z ta sama predkoscia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak tu wszyscy piszą jak to mało im nie palą......więc coś napisze:

Subaru Impreza GT 98, które miałem jakiś czas temu ,  na pełnym baku do rezerwy dużej,czyli na 57 litrach z 60 udało mi się zrobić 135km .....na ułężu..... w lecie...oprócz paliwa na straty poszła również skrzynia biegów...classic.

O dziwo na trasie palił 10 litrów nie wlekąc się,a w mieście około 13 przy spokojnym poruszaniu. Ładował prawie 1.1 bara i do dziś ładuje,jest za siatką ogrodzenia u mojego kuzyna któremu sprzedałem go,ma 250k km prawie,Młody już wymienił 2 skrzynie więc silnik się dalej nie poddaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dopsze, zrobiłem właśnie trasę ok. Poznań - Kruszwica - ok. Poznań w dwie osoby, pusta paka, w zbiorniku od startu 30 litrów, belki aero na dachu i pod domem miałem śr. 4.8 - to mój rekord, choć wiem że można zejść poniżej :-D. Na codzień w jeździe mieszanej śr. oscyluje wokół 6.6 - 6.8. Naturalnie Obk Sbd :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...