Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno tu nie byłem bo i subarak nie był gotowy. :twisted:

Wygląda na to ze mój Yeti WRC w warunkach naturalnych bedzie pochłaniał ok 80-85 L/100 vpowera 100 lub ok 100 L/100 bioetanolu. Ma spust skurczybyk :lol:

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z ciekawego "eksperymentu" - 2 Subaraki (OBK SBD 2008r i nowy XT), załadowane na max, z wyjątkiem ostatniego odcinka, trasa 480 km (Ryki - Wawa - Piotrków Tryb - Ryki), prędkość 100-120, na S8 - 140-150. Klimatyzacja non stop.

 

OBK - 6,8, Forek 9,1. Zużycie z dystrybutora. Z komputerów odpowiednio było 6,2 i 8,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z ciekawego "eksperymentu" - 2 Subaraki (OBK SBD 2008r i nowy XT), załadowane na max, z wyjątkiem ostatniego odcinka, trasa 480 km (Ryki - Wawa - Piotrków Tryb - Ryki), prędkość 100-120, na S8 - 140-150. Klimatyzacja non stop.

 

OBK - 6,8, Forek 9,1. Zużycie z dystrybutora. Z komputerów odpowiednio było 6,2 i 8,8

W mieście dołożyć jeszcze z litr i wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forester XT 2.0 spalanie na trasie: 215 km ta sama trasa tam i po 2 godzinach z powrotem, 60 km zwykle drogi, miejscowosci, swiatla, max 110 km/h i reszta autostrada na ograniczeniach 80, a normalnie 150 do 160 licznikowe. Trasa i tam i z powrotem przejechana w 2h15, auto przed wyjazdem zatankowane pod korek i po powrocie znowu. Na 430km wyszlo 39,09l co daje srednie spalanie 9,09 l/100 km. Jazda bardziej dynamiczna niz oszczedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon3.png

Zmierzone w turbodziadzie :)

Bardzo ładnie :)

 

Ja w tej chwili przez kilka tyg peugeot 106XR, nie ma chyba żadnej zdrowej gumy w zawieszeniu ani łącznika, o ukł. kier. nie wspominając - ale po górach pali ok 5ltr na 100km

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

icon3.png

Zmierzone w turbodziadzie :)

Bardzo ładnie :)

 

Ja w tej chwili przez kilka tyg peugeot 106XR, nie ma chyba żadnej zdrowej gumy w zawieszeniu ani łącznika, o ukł. kier. nie wspominając - ale po górach pali ok 5ltr na 100km

No ja jeżdzę raczej emerycko, bo przeważnie familia na pokładzie, stąd takie wyniki :) ale ostatnio BT bez problemu, żadnej gumy nawet do wymiany nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Od tygodnia jestem w trasie: Polska - Szwajcaria - Francja - Polska ( za 5 godz będzie meta). Forester XT, na teraz mam 3060 km (tej trasy), spalanie 8.8 litra.

 

głównie autostrady  ale z korkami niestety dużymi, około 3 kkm, dwa rowery z tyłu na haku, do 160 km/h, średnia z całego wyjazdu na kompie 10.4 l/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...