Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Wyobrażasz sobie, ile Trudziemy wyszłoby w Yarku??? Pewnie maks ze 3,5 na sto!
:mrgreen: :wink:

 

Żarty żartami, ale ja się tam z Turdzim solidaryzuję - bo ja też mało palę (benzyny). Nie wiem, ile bym palił WRX-em/GT-ekiem, ale np. Nubirą 2.0 schodziłem do 8.0, a VW Passatem i Octavią 1.8 T do 8.5 średniej - jeżdżąc dość ostro, fifty-fity miasta w dużym ruchu (Kraków-Wawa, korki) oraz szybkie trasy (przelotowe średnie z reguły ok. 100-120).

 

Taka noga... znaczy, taka karma ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie... jak tak dalej pojdzie to wszyscy beda jezdzic kompaktowymi hybrydami... Ja zanim zdecydowalem sie na Forestera ogladalem jeszcze kilka aut, Sonate, XG350, Legend, Maxima, Camry, Sebring... wszystko automaty, jadac mialem wrazenie ze amortyzatory, silnik i uklad kierowniczy sa popsute, te auta slabo przyspieszaja, skrecaja z opoznieniem... i spalaja wiecej niz Forester XT. Do tego duzo jezdze po miescie, wyzsza pozycja i wygodniejsze wsiadanie rekompensuja nizszy komfort i prestiz az nadto :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza 1.8 w automacie nigdy nie spalila mniej niz 14

 

o kurcze, to zmienialbym od razu na GT, pali tyle samo a roznica - przepasc...

 

Tak się właśnie zastanawiam, skąd się koledze mtalowi to 14 litrów wzięło... Może mu się lampy w kalkulatorze przepaliły...? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapisz sie w kolejce oczekujacej na GTeka od Trudziego bo pali 8,7 :mrgreen: ja sie dzis wpisalem :wink:

 

8.7 ... da się ... tylko co to za życie ...

u mnie w GT sie nie da - chyba ze na holu

ha a mi sie udalo kiedys 8.1 :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha a mi sie udalo kiedys 8.1 :razz:

to chyba 60 na V biegu , najmniejsze spalanie jakie zanowalem w moich 3 subarach to bylo 8,14 gdy OGS prowadzil 2.0 kombi, podczas jazdy nad morze, dodam ze jechal przewaznie okolo 80km/h na V a ja spalem :mrgreen:

nie jezdze 60 na Vce :razz:

a tak calkiem serio to ten wynik przy predkosci 100-120 w 4osoby, wracalem do domu i strasznie mi sie nie chcialo jechac (chyba jeden jedyny raz tak mialem :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapisz sie w kolejce oczekujacej na GTeka od Trudziego bo pali 8,7 :mrgreen: ja sie dzis wpisalem :wink:

 

8.7 ... da się ... tylko co to za życie ...

u mnie w GT sie nie da - chyba ze na holu

 

jak teraz masz reakcje na gaz jak w TDI to nie dziwne :D zasada jest taka: jak jezdzisz na podcisnieu-malo pali, przekraczasz 0 na wskazniku boost-zlopie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zasada jest taka: jak jezdzisz na podcisnieu-malo pali, przekraczasz 0 na wskazniku boost-zlopie :)

jezeli nie przekracza 0 to powinny byc wyniki zblizone do n/a chyba nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zasada jest taka: jak jezdzisz na podcisnieu-malo pali, przekraczasz 0 na wskazniku boost-zlopie :)

jezeli nie przekracza 0 to powinny byc wyniki zblizone do n/a chyba nie ??

 

Niekoniecznie. U mnie trasa Łódź- Kraków 11L i śmiem wątpic że się da mniej. Jazda 110-130, stała prędkośc, unikałem wskazówki powyżej 0. Jakbym jechał 80-90 to kto wie...

 

Ta sama trasa - mazda xedos 9, też 2,5L tyle że n/a (w dodatku automat i w końcu to stare auto) i daje sie do 9L/100 zejśc przy tych prędkościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...