Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Kraj przejechany w tę i nazad. Wypalone niemal 5 zbiorników, więc jakies tam wnioski są. Jazda spokojna po równym bez szaleństw 7,7/100. W górach na spokojnie: 8,3/100. W górach z okazyjnym upalaniem po śniegu: 8,8/100. Wszystko trasa. 2.0 GL jedynie na 98 (proszę tylko nie pytać 'po co?' Lubię i już :cool: ). Generalnie jestem zadowolony.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi nie pali tylko żre... tak z 15 jak się kulam, ale na szczęście laskę mam blisko, bo jak bym miał jeszcze tą poprzednią z Koszalina to bym chyba z torbami poszedł. No ale wiadooomoo 321 Koni trzeba nakarmić. Będzie LPG niebawem, będzie wspaniale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na odcinku 260 Km spalanie wyszło 8,5 litra w WRXsie ! Problem tylko w tym że to Graża prowadziła, a nie ja .... pobiła mnie o 0,6 litra... jakiś wiatr wiał czy co ?

 

P.S. Liczyłem 3 razy....

 

to wiesz co, upalania bedziesz uczyl mnie Ty a oszczedzania na upalanie Graza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wiadooomoo 321 Koni trzeba nakarmić. Będzie LPG niebawem, będzie wspaniale :)

 

LPG w M3 ?! pięknie. profanacja.

 

domyślam się, że mieszalnik, bo jakże by inaczej :evil:

 

Moje M3 i wsadzę sobie co będę chciał....

 

Co do szczegółów instalacji to się dopytam. LPG tak średnio kumam bo wcześniej wiadoomoo dieslej śmigałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz to zło. :twisted:

 

Uprzedzenia to największe zło tego świata !

 

Na chleb -"beb" mowiłeś a na gówno-"papu" i na stojąco pod szafe wchodziles gdy mialem juz auto wlasnie na Gaz. bylo to Audi 100 2,2 litra. A Ty wstawiaj sobie do Bumy jak lubisz. Sam zobaczysz ze to szajs. Poza tym chlopaki na forum BMW sami Ci to potwierdzą. Gaz to zło i nadaje sie tylko do kuchenek. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...