Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.02.2020 o 18:15, miki84 napisał:

A jeszcze w listopadzie 2019r. amerykańscy naukowcy przewidywali w Polsce zimę stulecia:)

 

Chyba narty i sanki słabo schodziły z półek sklepowych.:D

Co roku tak mówią. Jak nie trafią to się mówi trudno, a jak trafią to ola boga jacy mądrzy itp. itd.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Rafaelo said:

Znalazłem zimę u naszych południowych sąsiadów Czechówemoji38.png

A gdzie byłeś?

Przebijam moją czeską zimą ;)

Wczoraj wróciłem z urlopu w czeskich Jizerach. Na nowych oponach Dębica Frigo HP2 to była po prostu poezja - nie wiem co mi się bardziej podobało: bieganie na nartach, czy jazda Subaru po zimowych drogach. A wszystkim miłośnikom zimy i jazdy po krętych górskich drogach polecam tamte okolice. Jakby co, to mogę podpowiedzieć co tam warto zobaczyć.

 

@hemi112 wczoraj na koniec urlopu zrobiłem sobie przejażdżkę bocznymi drogami Leśna - Bolesławiec - Olszanica (a potem na A4). Piękne okolice macie, teraz będzie żal jeździć autostradą. Na pewno tam jeszcze wrócę.

 

PS

Audycja nie zawierała lokowania produktu 

pikus_w_sniegu.jpg

  • Super! 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2020 o 09:55, Kytutr napisał:

A gdzie byłeś?

Przebijam moją czeską zimą ;)

Wczoraj wróciłem z urlopu w czeskich Jizerach. Na nowych oponach Dębica Frigo HP2 to była po prostu poezja - nie wiem co mi się bardziej podobało: bieganie na nartach, czy jazda Subaru po zimowych drogach. A wszystkim miłośnikom zimy i jazdy po krętych górskich drogach polecam tamte okolice. Jakby co, to mogę podpowiedzieć co tam warto zobaczyć.

 

 

Byłem W Janskich Łazniach  na Desce, Ale okolice Izer kojarzę z letniego urzędowania Rowerem :) No fajnie dosypało. 

20 godzin temu, hemi112 napisał:

Kytutr  jak ktos chce latac bocznymi ,malowniczymi drogami ,to  okolice  Jeleniej Gpry , zapora Pilchowice (okolice Wlenia ,trasa jelenia Góra -Lwówek-Bolesławiec) to bajka :)

 

Potwierdzam okolice Jeleniej Góry są bardzo urokliwe jeśli chodzi o boczne drogi :)  Bardzo piękna jest trasa z Jeleniej do Złotoryi przez Dziwiszów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/15/2020 at 5:41 PM, Rafaelo said:

Byłem W Janskich Łazniach  na Desce, Ale okolice Izer kojarzę z letniego urzędowania Rowerem :) No fajnie dosypało. 

W tym roku po raz pierwszy spróbowałem jak to jest na jeździć na "parapecie" (na wyjeździe integracyjnym, pod czujnym okiem szefa) - nie było źle, będę kontynuował. Na rowerze w Izerach jeszcze nie byłem, ale może w tym roku bym spróbował.

 

On 2/15/2020 at 5:41 PM, Rafaelo said:

Potwierdzam okolice Jeleniej Góry są bardzo urokliwe jeśli chodzi o boczne drogi :)  Bardzo piękna jest trasa z Jeleniej do Złotoryi przez Dziwiszów :) 

Tyle dobrych namiarów, kiedy znajdę na to czas? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/18/2020 at 12:31 PM, lukaswoj said:

Mam ten sam problem, może jakaś wspólna google mapa z oznaczeniem ciekawych dróg w PL ?

Jest taki serwis: https://www.mapotic.com/ ale jeszcze z niego nie korzystałem, w sensie dodawania tam czegokolwiek. Obczaję z czym to się i wrzucę do odpowiedniego wątku, albo stworzę nowy.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dyrekcja napisał:

W dzisiejszych czasach niełatwo znaleźć zimę. A tu taka sytuacja w Belgii ....

1..jpg

Te chwilę w Subaru, kiedy jest się tak zadowolonym z posiadania tej marki, że zrzuca się film z wideorejestratora na pamiątkę, albo żeby wspomnieć te chwile "wow" z drogi. :)

Też tak czasami robię. Chociaż mój ostatni film, nie należy do tych "przyjemnych" - sarenka... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...