Jump to content

Biale z nieba leci!

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 11.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prosze admina o potraktowanie tego typu wpisow jako zwykle przeklenstwo i bluznierstwo

No raczej, że nie nie pałę wjazd na lód nawet ja tak głupi nie jestem powierciłem każdą część jeziora i min 25cm i ciągle mrozi więc sezon w kwietniu chyba się skończy Dzisiaj awionetką miałem okaz

A u mnie tak... Wybaczcie moje wstawki, ale ta radość, jeszcze nad tym nie panuje...  No i wybaczcie mojej lubej, która z lekka się bała.   Niestety... śniegu dużo ale temperatura w okolicach 0

Posted Images

Dziś Łódź zasypana śniegiem  bielusieńkim puszystym a ja niestety musiałem jechać służbowym pickupem Tacoma z napędem na tył  na pusto z prawie pustym bakiem  i zaliczyłem oberka na drodze,  oraz co mi się pierwszy raz w życiu zdarzyło potulnie zjechałem na przystanek przepuszczając pomarańczowe złoooooo :cry:

warszawa biała :D

U mnie też tyle nasypało, że nie wiem czy SAWD da radę :D

20200129_134300.jpg

• Haha 4

Właśnie wróciłem z zakupów, jest biało :D

zachodzi.gif

• Like 1
25 minut temu, skwaro napisał:

Właśnie wróciłem z zakupów, jest biało :D

zachodzi.gif

Jak Ci tak zachodzi to sobie geo ustaw :P

Jak Ci tak zachodzi to sobie geo ustaw
Geo jest ok, to wkładka mięsna niedomaga i nie potrafi normalnie przejechać zakrętu tylko ciągle w poślizg wpada :)

Fakt, dużo tego nie było ale wystarczyło żeby Szary Mnich po raz pierwszy zakosztował pośniegowego błota. Nic się właściwie nie działo, w wątku "Subaru XV" to opisałem.

Wczoraj pisali w  internetach ze na poludniu Francji bylo 26C na Lazurowym Wybrzezu wiec ile bedzie w lecie 50C?:)

Szczerze mówiąc, to jak do dwóch, trzech tygodni się nic nie zesypie i temperatury będą takie jak teraz, to letnie koła zakładam... 

2 godziny temu, thomson0073 napisał:

Szczerze mówiąc, to jak do dwóch, trzech tygodni się nic nie zesypie i temperatury będą takie jak teraz, to letnie koła zakładam... 

Ja nawet nie zmieniłem na zimowe :(

A jeszcze w listopadzie 2019r. amerykańscy naukowcy przewidywali w Polsce zimę stulecia:)

Chyba narty i sanki słabo schodziły z półek sklepowych.:D