Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

wiem juz jak bede spedzal wolne zimowe wieczory tylko P.S 1 - trzeba kupic jakas fajna opone na ta wieczorna jazde P.S 2 - jest jakis temat poswiecony takiemu lataniu, technika, wylaczanie systemow wspomagajacych w aucie, itp?

Ja też tak mam. :D Jak tylko drogi zabieliło to od razu w Subarynke, niby ssak ale banan od ucha do ucha.

P.S 1 - Ja mam u siebie Continental - ale bez szału... Tata w forku ma BF Goodrich Winter Slalom i jest bardzo zadowolony z tych gum.

P.S 2 - sam szukałem, ale byt wiele nie znalazłem. Ale jest na to "lekarstwo" SJS. :D I podstawa - obie ręce na kierownicy. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Lublinie tak zima zaskoczyła drogowców, że można śmigać na łyżwach po ulicach :D

 

były miejsca gdzie tylko kolec by ogarnął :D

 

Dokładnie. Koło Słonecznego Wrotkowa zjeżdżałem poboczem bo było bezpieczniej i szybciej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolesławiec,Dolnoslaskie .

ok.13:00 zaczeły przelotnie spadać pierwsze płatki śniegu i człek sie nie spodziewał ,ze 6h później bedzie juz testował place i i parkingi :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Fotki z 14:00 i z 19:00

 

I nie moge filmów wrzucić :(

 

post-7758-0-82621500-1480532758_thumb.jpg

post-7758-0-18088700-1480532770_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ku przestrodze dla tych, ktorzy pierwszy raz lataja po bialym czterolapem:

AWD jest bardziej niebezpieczne niz oska, bo na sniegu rozpedza sie 2x lepiej, ale hamuje juz tak samo slabo ;)

 

A tymczasem budzik do pracy mam nastawiony o godzine wczesniej niz zwykle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś było wspaniale :D Dobrze, że wulkanizator mi nie zdążył założyć opon i wykopałem stare zimówki na stalówkach bo krawężnik tak zaatakowałem tyłem, że się wygięła :P

24l1npu.jpg


 

 

AWD jest bardziej niebezpieczne niz oska, bo na sniegu rozpedza sie 2x lepiej, ale hamuje juz tak samo slabo ;)

 

a tam :P w razie czego obracasz auto zapinasz 2 i gaz w podłogę :D tak się najskuteczniej zatrzymuje hehe

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem ok. 20 wracałem z Węgierskiej Górki (k. Żywca) dość szybkim tempem. Była ośnieżona droga, wyprzedziłem kilka aut aż wkońcu zobaczyłem w lusterku że jakiś punkt szybko się zbliża, niebieski Hawk chyba STi. Gość tylko mrugnął długimi i dosłownie bokiem mnie wyprzedził na łuku, coś pięknego  :rolleyes:

 

warunki idealne od Milówki do Istebnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już chlapa, ale wczoraj jak sypnęlo koło 20:00, to wystarczyło mocniej kichnąć i już "się działo" :) za to w niedzielę, jak ni stąd ni zowąd pod wieczór chwycił przymrozek i zrobiło się niewidzialne lodowisko - ledwo wyszedłem z zakrętu. Jednak uczą pokory takie przygody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...