Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Qba akurat pokazał kwiatki w swojej okolicy i wszystkich wkurza :D na normalnych drogach nie ma tak pięknie niestety :( ja też pojechałem trochę powyżej Szczyrku (800 m npm) wczoraj i miałem okazję pośmigać trochę po śniegu i to na niezłym nachyleniu :P

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monsieurboxeur

Pomiedzy Krynica a New Saczem, co ciekawe w Saczu zero sniegu :)

 

 

@giepa

Wpadaj i bierz ile chcesz!

 

 

I jeszcze moze lekka obserwacja przyrodnicza....

Dzisiaj rano byl taki dziwaczny szron, zazwyczaj te lodowe "macki" ma maciupkie a tutaj kolce po 2 cm, jeszcze takiego nie widzialem.

Edytowane przez piwozniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest lipa ze śniegiem w Beskidach.To już nie te czasy kiedy zimy były takie,że na kultowych miejscówkach typu Biały/Przegibek/Żar/Kocierz były bandy ze śniegu i szaleć można było przez 3/4 tej pory roku.Niestety ocieplenie klimatu jest mocno odczuwalne i z tego co się orientuje (a mam w rodzinie meteorologa) to w najbliższych latach ten trend będzie się utrzymywał, a nawet powiększał.Plus taki,że lata są ciepłe i ładne no i że nie szarpie kieszeni po kilkugodzinnych nocnych upalaniach 4x w tygodniu przez 3 miesiące:P

Ja w sumie mojego gtka to odpalam już tylko żeby go przewietrzyć bo na szusy po śniegu jakoś bardzo nie liczę,może kilka dni przez całą zime będzie łaskawe.

Edytowane przez beemowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...