Jump to content

mariost

Użytkownik
 • Posts

  445
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

mariost last won the day on June 1 2020

mariost had the most liked content!

2 Followers

About mariost

 • Birthday 03/16/1980

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  KSU
 • Auto
  GT GC8 STI "babka wariatka"
 • Zainteresowania
  detailing

Recent Profile Visitors

1360 profile views

mariost's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

883

Reputation

 1. Mogę Cię prosić o info odnośnie nr.OEM tej części i ewentualnie gdzie kupiłeś?
 2. Więc, tak jak można było się domyślać: nowy BRZ i GR86 Boxer/2400cm3/235KM/260Nm W mojej opinii spoko. Ciekawe jak z ceną?
 3. Ciekawe. Czekam z niecierpliwością
 4. Trudny temat. Przerobiłem go. Otóż: Nr.OEM dla skraplacza do GT'99 to 73210FA150. Wiekszość producentów części zamiennych oferuje zamienniki do GC, deklarując, że według Nr.OEM, będą pasować. Niestety nie pasują i o ile wymiary są podobne, to rzeczywiście po: 1. Sposób zamocowania oraz kąty króćcy do podpięcia przewodów - są zupełnie inne. 2. Położenie otworów w tych króćcach jest odwrotne - i to dyskwalifikuje te produkty już całkowicie. Poniżej przedstawiam moje własne przykłady porównań tych różnic. To jest akurat skraplacz Polcar'u, ale firma z posta wyżej robi ten skraplacz tak samo. To nie będzie pasować. Mi osobiście udało się znaleźć nowy skraplacz OEM.
 5. mariost

  Kubica w F1

  ... po co do tej Częstochowy? Wpier...l od Najmana dostać?
 6. Na 100% nie. Lampki mam nowe z własnymi mocowaniami. Wiem że odkręciłem to później i ciężko było, bo to pogiąłem. Wydaje mi się, że gdzieś z tylnych wachaczy?
 7. No dobra, przyznaje się, nie zrobiłem se zdjęć i teraz za piernika nie umiem sobie przypomnieć skąd to odkręciłem. Ktoś z GC speców pomoże?
 8. mariost

  Kubica w F1

  Grosjean bez szału, ale stabilnie
 9. @skwaro - robię teraz dokładnie to samo. Owijałeś pod to bandażem? Ja tak zrobiłem, ponieważ z blachy która była założona bezpośrednio na kolektor zrobiły się wióry poprzednim razem. Część materiału odzyskałem a reszta to osłony termiczne z yarisa lub Nissana Pulsara - tanie i duże kawałki
 10. Cyt. z internetu: "No i Toyota odkryła auto z kamuflażu. 261 Koni, 360 Nm i napęd GR-FOUR, który według inżynierów w teorii pozwala na ustawienie auta nie tylko jako 4x4, ale także Full-FWD jak i Full-RWD. To teraz czekać tylko na info o dostępności i cenach w Europie (i Polsce)" ... ciekawe rozwiązanie.
 11. Opisz w jaki sposób odpowietrzałeś? Jest ABS? Pedał jest miękki? Twardy? Rośnie po kilku pompowaniach?
 12. mariost

  Kubica w F1

  Przecież ten wątek to już od dosyć dawna "forumowy, Formulowy pudelek".
×
×
 • Create New...