Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

 

wiem juz jak bede spedzal wolne zimowe wieczory tylko P.S 1 - trzeba kupic jakas fajna opone na ta wieczorna jazde P.S 2 - jest jakis temat poswiecony takiemu lataniu, technika, wylaczanie systemow wspomagajacych w aucie, itp?

Ja też tak mam. :D Jak tylko drogi zabieliło to od razu w Subarynke, niby ssak ale banan od ucha do ucha.

 

P.S 1 - Ja mam u siebie Continental - ale bez szału... Tata w forku ma BF Goodrich Winter Slalom i jest bardzo zadowolony z tych gum.

 

P.S 2 - sam szukałem, ale byt wiele nie znalazłem. Ale jest na to "lekarstwo" SJS. :D I podstawa - obie ręce na kierownicy. ;)

 

Kurcze mi sie wydaje, że kiedyś się natknąłem na coś takiego na forum ale tak to jest, że jak nie potrzebne to się znajdzie a jak człowiek szuka to ni cholery nie może odnalezc :/ Ogolnie juz nie pamietam czy to był bardziej temat o lataniu po sliskim czy o systemach i ich wyłaczaniu ale był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z pogodą pytanko - gdzie można w wwie i okolicach bezpiecznie pośmigać na śniegu i podszkolić technikę jazdy 4x4? :D Mam na myśli jakiś duży plac, jestem skłonny zapłacić za wjazd  :) a jak sprawa wygląda np w ułężu - trzeba rezerwować wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...