Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, pumex1 napisał(a):

Niezmiennie potwierdza to tylko, że siedzisz okrakiem i sam nie wiesz o co chodzi :) Może jednak Plejady lepiej odpuścić? ;)

 

Nie wiedziałem że Plejady są tylko dla ortodoksów od starych STI i Forków, a e-boxery albo nie daj boże Solterry są zakazane :D Ale jak rozumiem Ty na co dzień i do pracy jeździsz nadal starym GTkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, skwaro napisał(a):

Nie wiedziałem że Plejady są tylko dla ortodoksów od starych STI i Forków, a e-boxery albo nie daj boże Solterry są zakazane :D Ale jak rozumiem Ty na co dzień i do pracy jeździsz nadal starym GTkiem :)

Wiesz... do tej pory na żadnych Plejadach elektryka nie było bo....ich nie było. Ale fajnie, że się popisałeś ignorancją :)

 

A co do zlotu - ja tylko wyrażam troskę, że po co się męczyć w smrodzie spalin, hałasie tych złych wydechów... Nie lepiej pojechać tam gdzie cicho i spokojnie, zamiast się męczyć, że tam tyle zła? :) 

 

A do pracy jeżdżę GT-kiem :) zgadłeś. Rano wsiadam, odpalam, na twarzy gości mi szeroki uśmiech. Czujesz? A nie.... sorry... nie kumasz o co chodzi :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pumex1 napisał(a):

Wiesz... do tej pory na żadnych Plejadach elektyka nie było bo....ich nie było. Ale fajnie, że się popisałeś ignorancją :)

 

A co do zlotu - ja tylko wyrażam troskę, że po co się męczyć w smrodzie spalin, hałasie tych złych wydechów... Nie lepiej pojechać tam gdzie cicho i spokojnie, zamiast się męczyć, że tam tyle zła? :) 

 

A do pracy jeżdżę GT-kiem :) zgadłeś. Rano wsiadam, odpalam, na twarzy gości mi szeroki uśmiech. Czujesz? A nie.... sorry... nie kumasz o co chodzi :)

I znów coś Ci się wydaje, i do tego zacząłeś być w swoim zacietrzewieniu zwyczajnie chamski. Over and out bo wmawiasz mi nieistniejące rzeczy. Do tego jeżeli mam obcować w tak miłym towarzystwie to rzeczywiście nie ma sensu jechać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skwaro napisał(a):

I znów coś Ci się wydaje, i do tego zacząłeś być w swoim zacietrzewieniu zwyczajnie chamski. Over and out bo wmawiasz mi nieistniejące rzeczy. Do tego jeżeli mam obcować w tak miłym towarzystwie to rzeczywiście nie ma sensu jechać. 

Ufff... :) Dziękuję :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adi napisał(a):

@ketivv pisałeś, że cenisz Teslę w dużej mierze za innowacje.

No to mamy taką, specjalnie dla np. Anglików, której chyba nikt nie przebije :D

 

https://electrek.co/2023/06/30/tesla-gives-new-owners-uk-grabbing-stick-after-forcing-left-hand-drive/

 

dziękuje za pamięć, temat mi znany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adi napisał(a):

 

Skończy się na tym, że my zwykli ludzie będziemy jeździli masowymi chińczykami, a Ci co na codzien kawior jadają, z dumą obok nas będą przemykać Skodą ;):facepalm:

 

https://www.notebookcheck.pl/BYD-Seal-rozebrany-na-czesci-przez-Japonczykow-aby-poznac-filozofie-projektowania-przyszlego-lidera-pojazdow-elektrycznych.725534.0.html

 

bo chińskie firmy są dobre w tym co robią 

 

większość tradycyjnych firm motoryzacyjnych ma problemy z budową BEV , japońskie w tek kwestii są "niemalże pogrzebane" 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skwaro napisał(a):

Elektrycznego RR jeszcze nie ma, ale hybrydę P550e Autobiography szarpałbym jak Reksio szynkę :) Do 100km na prądzie, w nocy ładowanie, a na dłuższe trasy na PB :) A 90% moich wyjazdów jest do 100km.


 

Say Hello to Spectre :P

 

IMG_6054.jpeg

IMG_6055.jpeg

IMG_6056.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Neutrino33 napisał(a):

 

Widzę, że wiesz coś o czym sam @skwaro nie wie.

A masz może info co u mnie? Jakiś awans finansowy? Spadek? Wygrana w totka?

:rolleyes:

Ja się tu w ogóle samych nowych rzeczy o sobie dowiaduję o których nie wiedziałem :) Że mi spaliny śmierdzą, że nie jestem prawdziwym petrolheadem bo mi się elektryki podobają, że nie jestem mile widziany na plejadach, sam miód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, skwaro napisał(a):

Ja się tu w ogóle samych nowych rzeczy o sobie dowiaduję o których nie wiedziałem :) Że mi spaliny śmierdzą, że nie jestem prawdziwym petrolheadem bo mi się elektryki podobają, że nie jestem mile widziany na plejadach, sam miód :)

 

Wysuwasz zbyt daleko idące wnioski i brniesz w paranoję, w dodatku na pesymistycznym kursie.

Napij się! :drinks:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Neutrino33 napisał(a):

 

Wysuwasz zbyt daleko idące wnioski i brniesz w paranoję, w dodatku na pesymistycznym kursie.

Napij się! :drinks:

To nie są moje wnioski i nie da się traktować ich poważnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Neutrino33 napisał(a):

 

Widzę, że wiesz coś o czym sam @skwaro nie wie.

A masz może info co u mnie? Jakiś awans finansowy? Spadek? Wygrana w totka?

:rolleyes:


 

Dla Ciebie mam jutro poniedziałek :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wkleiłem innowacje Tesli dla Anglików:

 

18 godzin temu, Adi napisał(a):

 

A dzisiaj znalazłem nowe cudowne rozwiązanie eliminujące problem w innym elektryku. Cudowna ta pomysłowa technologia ;) 

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://moto.rp.pl/na-prad/art38742301-wyglada-na-to-ze-elektryczny-boom-w-motoryzacji-sie-skonczyl

No wreszcie, serce się raduje! Próbuje nam się wciskać elektryki z ceną oderwaną od realiów ekonomicznych, z coraz bardziej kłopotliwą eksploatacją. To dobrze, że Niemcy mają taki problem, bo ich moc oddziaływania w UE będzie miała wpływ na tych stukniętych eurokratów. 

  • Trzymaj się 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FanSub napisał(a):

https://moto.rp.pl/na-prad/art38742301-wyglada-na-to-ze-elektryczny-boom-w-motoryzacji-sie-skonczyl

No wreszcie, serce się raduje! Próbuje nam się wciskać elektryki z ceną oderwaną od realiów ekonomicznych, z coraz bardziej kłopotliwą eksploatacją. To dobrze, że Niemcy mają taki problem, bo ich moc oddziaływania w UE będzie miała wpływ na tych stukniętych eurokratów. 

Cytat

Najtańszy ID.3 „Pure” kosztuje teraz w Chinach 125 900 juanów (około 70 tys. zł). Do tej pory za ID.3 trzeba było zapłacić około 160 000 juanów (około 89 tys. zł). Dla porównania na polskim rynku najtaniej ten model można nabyć za kwotę 191 290 zł.

Z czego wynika ta drobna różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...