Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja o czymś zamelduję. ;)

Dzisiaj mija dokładnie rok, od kiedy zarejestrowałem się na Forum Subarum, wpisując w profilu Auto: Będzie XV :)

Uznałem więc, że to dobra okazja, żeby uczcić tę rocznicę i zrobić sobie prezent.

A jako że "u mnie słowo droższe pieniędzy", to ten prezent wygląda tak: 

 

ND3_6675--800Q100.jpg.9af443e6eb510825510f906384cf5ba6.jpg

Edytowane przez RedSasza
  • Super! 19
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, przemekka napisał:

Że dostałem od Netflixa maila o braku autoryzacji płatności. 

Sprawdziłem nadawcę ... info@oponeo.pl 

 

Uważajcie i nie klikajcie. 

 

 

Kiedy obejrzałeś tyle opon, że Netflix upomina się o czas antenowy :mrgreen:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, przemekka napisał:

Że dostałem od Netflixa maila o braku autoryzacji płatności. 

Sprawdziłem nadawcę ... info@oponeo.pl 

 

Uważajcie i nie klikajcie. 

 

 

Taki hint, jak dostajecie maila z linkiem, który wygląda podejrzanie ale nie jesteście pewni czy jest ok to wrzućcie go w pole URL na tej stronie:

https://www.virustotal.com/gui/home/url

 

Stronka używa większości dostępnych silników skanujących i sprawdza czy któryś rozpoznaje ten link jako malware. 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RedSasza napisał:

To i ja o czymś zamelduję. ;)

Dzisiaj mija dokładnie rok, od kiedy zarejestrowałem się na Forum Subarum, wpisując w profilu Auto: Będzie XV :)

Uznałem więc, że to dobra okazja, żeby uczcić tę rocznicę i zrobić sobie prezent.

Gratulacje :thumbup:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do ojczyzny, koty wraz z resztą przeprowadzki dotarły niedługo po nas. Obecnie trwają próby pomieszczenia wszystkich rzeczy w nowym/starym mieszkaniu. Aha...wreszcie przejechałem się moim Legacy :D. Fajne...rodzinie też pasuje choc trochę narzekali na twarde siedzenia.

Napiszę cokolwiek więcej jak się ogarnę i zadomowię na starych śmieciach.

  • Super! 6
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że na własnej dzielni przez durne przepisy mimowolnie prawie sprokurowałem wypadek. Sytuacja - ścieżka spacerowo-rowerowa niewidoczna dla kierowców aż do ostatnich 2 metrów, potem oznakowane przejście/przejazd. Jadę rowerem, słyszę nadjeżdżające auto, zwalniam żeby mnie nie zobaczył i spokojnie przejechał. Niestety zobaczył i na 2 metrach wyhamował. Pani za nim jechała sporo szybciej i ratowała się ucieczką na chodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że na własnej dzielni przez durne przepisy mimowolnie prawie sprokurowałem wypadek. Sytuacja - ścieżka spacerowo-rowerowa niewidoczna dla kierowców aż do ostatnich 2 metrów, potem oznakowane przejście/przejazd. Jadę rowerem, słyszę nadjeżdżające auto, zwalniam żeby mnie nie zobaczył i spokojnie przejechał. Niestety zobaczył i na 2 metrach wyhamował. Pani za nim jechała sporo szybciej i ratowała się ucieczką na chodnik.

Niektórzy kierowcy są przewrażliwieni i nie myślą. I jako pieszy i jako kierowca boję się czasem, za taki bez sensu zatrzyma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, gourmet napisał:

że na własnej dzielni przez durne przepisy mimowolnie prawie sprokurowałem wypadek. Sytuacja - ścieżka spacerowo-rowerowa niewidoczna dla kierowców aż do ostatnich 2 metrów, potem oznakowane przejście/przejazd. Jadę rowerem, słyszę nadjeżdżające auto, zwalniam żeby mnie nie zobaczył i spokojnie przejechał. Niestety zobaczył i na 2 metrach wyhamował. Pani za nim jechała sporo szybciej i ratowała się ucieczką na chodnik.

 

Ile razy zatrzymuję się przed przejściem, przepuszczam pieszych i powoduję zagrożenie bo na pasie obok jakiś debil wyprzedza na pasach ? 

Prawie codziennie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nagminnie jest wyświetlany na kanale Stopklatka HD serial "Stawka większa niż życie", w którym bez trudu można odnaleźć pochwałę nazizmu i komunizmu. Jednocześnie :biglol: . Chyba już czas żeby KRRiTV się ocknęła i rozpoczęła procedurę odebrania koncesji ww stacji bo wychwalanie nazizmu i komunizmu w Polsce jest zabronione ustawowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mechanik napisał:

Pany i Panewki. 

Prośba o zagłosowanie na furę kolegi Arka. Kupa roboty przy renowacji. Pickup Jeep Comanche. Thank You from the mountain.

 

https://www.facebook.com/AmcaryTrojmiasto/posts/841225526526016;

 

Klinęłam ;)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...