Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Jestem trzeźwy i interesuje sie tym sportem na tym podziemie ponad 20 lat i traktowanie wyników RK nie jest tu żadna nowością.Jak Loeb jechał Pierwszy raz Corolla i był w czubie na wielu odcinkach na Korsyce tez mało kto o tym pierdna czy Fredi Loix lał prywatna Corolla Innych fabrycznych w 99 roku tez nie był go wiecej niż 20 sek w relacji.

Macie po prostu za duże roszczenia i wymagania a na wyniki tak jak czas w relacji trzeba niestety zapracować zazwyczaj dostając sie do fabryki a robiac bydło na FB bo niczym innym tego nie można nazwać.

Siedzący w temacie wiedza i znają wartość tych osiągnięć Colin Clark trąbi w radio same ochy i achy z zachwytu a czas antenowy przyjdzie sam jak bedzie regularność w dojeżdżanie do mety bez pomocy adwokatów.

A pózniej sie dziwicie dlaczego Robert z takim niesmakiem i niezadowoleniem startuje w PL.Przy takim zachowaniu kibiców miał bym taka sama niechęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A pózniej sie dziwicie dlaczego Robert z takim niesmakiem i niezadowoleniem startuje w PL.Przy takim zachowaniu kibiców miał bym taka sama niechęć.
...w życiu nie mogłeś się bardziej mylić stawiając w jednym rzędzie hejterów piszących o tym jak to Kubica "wypadnie" w danym rajdzie a tych którzy stanęli za nim murem domagając się normalnego traktowania(bo już nie mówię o jakimś super hiper traktowaniu na równi z MS ) . I może dostrzegasz różnicę między 20sek w relacji a całkowitym pominięciem jak to miało miejsce w wypadku OS10 i po którym to ta akcja ruszyła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poprosić Carfita aby przy następnej okazji aby zapytał samego Roberta co on myśli o całej akcji ?

Może na temat tego co się wydarzyło po "relacji" z 10OSu już rozmawiali ? Może Carfit coś powie ?

Coś jednak na rzeczy w tej jak to ująłeś "teorii spiskowej" być musi skoro sam Robert tak powiedział po swoich/o swoich wygranych OSach

""Uważam, że na dziś takie wyskoki mogą spowodować więcej minusów niż plusów. Taki jest motorsport " - powiedział mi w niedzielę RK, śmiejąc się. Może to nie Formuła 1, ale polityka też tu funkcjonuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert ma ważniejsze rzeczy na głowie;)

Zapewne ale jak widzę "nagłówki w stylu RK niewygodny dla WRC i FIA " i temu podobne to mi sie przysłowiowy scyzoryk w kieszeni otwiera......

 

Proponuje poprosić Carfita aby przy następnej okazji aby zapytał samego Roberta co on myśli o całej akcji ?

 

Może na temat tego co się wydarzyło po "relacji" z 10OSu już rozmawiali ? Może Carfit coś powie ?

Coś jednak na rzeczy w tej jak to ująłeś "teorii spiskowej" być musi skoro sam Robert tak powiedział po swoich/o swoich wygranych OSach

""Uważam, że na dziś takie wyskoki mogą spowodować więcej minusów niż plusów. Taki jest motorsport " - powiedział mi w niedzielę RK, śmiejąc się. Może to nie Formuła 1, ale polityka też tu funkcjonuje"

I co ? I myślisz ze jak go zdejmą z relacji i to bedzie za mało to mu gwoździe pod koła bedą sypać ? Proszę cię.

Pamięta to jest biznes za którzy sponsorzy płaca ciężkie pieniądze i musza przynajmniej ci grubi gracze dostać cos w zamian a tym w zamian jest tez cas antenowy.Nie znam szczegółów ale nie zdziwi mnie tez sytuacja w której ilośc poświęconego czasu zależy tez od odpowiedniej składki wpłaconej promotorowi.Dziwnym trafem jak jeździł pod banderą Msportu to był go wiecej.Nie zastanawia cię dlaczego Henning by częściej pokazywany prezentując tempo piechura ? Dla mnie jest to raczej oczywiste.WRC to jak F1 to jest przede wszystkim biznes kolego za którym stoją ciężkie miliony a dopiero potem są wyniki sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne artykuly Kuby i Cezarego nic dodac nic ujac,natomiast co do przekazow to niestety polityka i kasa bo jak to mozliwe rajd we Francji,opony Francja ,mistrzowie swiata byli i obecni Francja a tu Polaczek z jedna reka w Fiscinie gorszej zorty ktory ledwo co sklecil swoj Team i on smial poustawiac wszystkich najlepszych tego swiatka WRC :biglol: ?po prostu zenada :P brawo Robson o by tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogladam film z wypadku RK, to w trzeciej sekundzie tak jakby slychac strzaly... i brzoza tez chyba przy drodze stoi! :)


Popieram turdziego i tez jest mi za takie bydlo troche wstyd. Nie uwazam, zeby ignorowanie go w relacjach bylo super, ale wyobrazam sobie, ze sami organizatorzy znalezli sie w niezrecznej sytuacji. Jestem pewien, ze chcieliby go bardzo chetnie pokazac, tym bardziej ze jego udzial jest bardzo medialny i niewatpliwie przyciaga duzo uwagi, ale z drugiej strony trzesa tez pewnie portami bo pewnie jest gdzies zapisek w umowie kooperacyjnej z Michelin o "niepromowaniu konkurencji". Jasne, ze taki zapisek powinien miec pewne ograniczenia, ale nie wiemy dokladnie jakies dyskusje i rozmowy sie tocza w tle. Niemniej jesli WRC Promoter GmbH i Michelin dokladnie sie zastanowia to taka cenzura moze wrecz pogorszyc reputacje.... ach, nie wiem co o tym myslec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I co ? I myślisz ze jak go zdejmą z relacji i to bedzie za mało to mu gwoździe pod koła bedą sypać ? Proszę cię.
Przestań proszę pisać co "ja myślę" , bo wkleiłem tu cytat słów Roberta z rozmowy z CG....więc nie co ja myślę a co Robert o tym myśli. Dla mnie koniec tematu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogladam film z wypadku RK, to w trzeciej sekundzie tak jakby slychac strzaly... i brzoza tez chyba przy drodze stoi! :)

Popieram turdziego i tez jest mi za takie bydlo troche wstyd. Nie uwazam, zeby ignorowanie go w relacjach bylo super, ale wyobrazam sobie, ze sami organizatorzy znalezli sie w niezrecznej sytuacji. Jestem pewien, ze chcieliby go bardzo chetnie pokazac, tym bardziej ze jego udzial jest bardzo medialny i niewatpliwie przyciaga duzo uwagi, ale z drugiej strony trzesa tez pewnie portami bo pewnie jest gdzies zapisek w umowie kooperacyjnej z Michelin o "niepromowaniu konkurencji". Jasne, ze taki zapisek powinien miec pewne ograniczenia, ale nie wiemy dokladnie jakies dyskusje i rozmowy sie tocza w tle. Niemniej jesli WRC Promoter GmbH i Michelin dokladnie sie zastanowia to taka cenzura moze wrecz pogorszyc reputacje.... ach, nie wiem co o tym myslec :)

Dokładnie z drugiej strony tak jak piszesz taka postać jest niezmiernie potrzebna gdyż zapewnia niesamowite widowisko ale zapewne na dzień dzisiejszy umowy są tak skonstruowane ze nie za bardzo maja to jak wykorzystać mimo ze bardzo by chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I co ? I myślisz ze jak go zdejmą z relacji i to bedzie za mało to mu gwoździe pod koła bedą sypać ? Proszę cię.
Przestań proszę pisać co "ja myślę" , bo wkleiłem tu cytat słów Roberta z rozmowy z CG....więc nie co ja myślę a co Robert o tym myśli. Dla mnie koniec tematu.

 

 

Filmik miod na oczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niepokazywanie Roberta to strzelanie sobie w stopę. Sami organizatorzy cyklu WRC marudzą, że mała oglądalność itp. I teraz pojawia się mega koleś, jeździ bezkompromisowo a co najważniejsze stoi za nim bardzo duża widownia, duża do tego stopnia, że na stronie wrc.com jakiś czas temu wprowadzono język polski. I cała ta grupa jest ignorowana. Jak mają założenie, że pokazują tylko tych z przodu to znaczy, że włodarze transmisji to kompletni idioci. Dla kontrastu w F1 jak prowadzący ma przewagę kilkudziesięciu sekund a inni super walczą o dalsze lokaty to właśnie ci drudzy okupują większość czasu na ekranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram turdziego i tez jest mi za takie bydlo troche wstyd.

 

Wiesz...ja osobiście wstydziłbym się określać ludzi "bydłem" tylko dlatego, że się z nimi nie zgadzam. Serio - nie na miejscu.

A w kwestii, czy cała akcja na FB była zasadna niech świadczą fakty. Dzień po Robert już pojawiał się w relacjach. Promotor jednak się zreflektował, że nie jest do końca OK, czy może uląkł się terrorystów?

 

Aha - osobiście nie posiadam FB i w całej sprawie nie uczestniczyłem.

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niepokazywanie Roberta to strzelanie sobie w stopę. Sami organizatorzy cyklu WRC marudzą, że mała oglądalność itp. I teraz pojawia się mega koleś, jeździ bezkompromisowo a co najważniejsze stoi za nim bardzo duża widownia, duża do tego stopnia, że na stronie wrc.com jakiś czas temu wprowadzono język polski. I cała ta grupa jest ignorowana. Jak mają założenie, że pokazują tylko tych z przodu to znaczy, że włodarze transmisji to kompletni idioci. Dla kontrastu w F1 jak prowadzący ma przewagę kilkudziesięciu sekund a inni super walczą o dalsze lokaty to właśnie ci drudzy okupują większość czasu na ekranie.

 

Zgadzam sie z tym jak najbardziej ale cały cyrk WRC raczkuje i próbuje znaleść jakiś koncept na to jak to pokazać.Dwa lata temu zmienił sie promotor i widocznie są tak powiązani kontraktami ze nie jest to takie proste jak nam sie wydaje.

Z drugiej strony nie mamy co narzekać bo i tak Roberta jest najwiecej w stosunku do innych prywaciarzy.

Ja po prostu reaguje na takie zachowanie jak na FB które przynoszą wiecej złego niż dobrego.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuje poprosić Carfita aby przy następnej okazji aby zapytał samego Roberta co on myśli o całej akcji ?

Proponuję mu nie zawracać głowy pierdołami.

 

 

Mnie takie rzeczy średnio interesują , więc z pewnoscia o takie rzeczy nie będe pytał , nie jestem dziennikarzem , a nawet jak coś Robert kiedyś powie w luźnej rozmowie , to będzie to zachowane tylko dla mnie . 

Jesli chcece znać moje zdanie na temat nie pokazywania przez media , to jest to niestety normalne w tych czasach. Cóz biznes jest biznes , Michelin płaci Michelin wymaga , mimo że cierpi na tym sport. Zauważcie że w tym roku na Monte nie było nic w publicznej telewizji bo ….. lotos nie zapłacił , nie dogadali sie , itp. Mam nadzieje że sie to zmieni. 

Ale zobaczcie , nawet jak TVP1 była na rajdzie mówili praktycznie tylko o Robercie , mimo że startowali inni polacy , ale Lotos zapłacił za transmisję z logiem Lotosu i koniec . 

Co do akcji , moim zdaniem idea jest bardzo słuszna i spontaniczna , choć niestety jak to w Polsce bywa idzie czasem w złym kierunku . Warto pokazywać mediom , że taki skrzywiony obraz rajdu jest nie fair , a doskonale wiedzą ilu w Polsce jest kibiców ( strona www po polsku , itp. ) , wiec być może coś to zmieni na plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak Robert zacznie wygrywać to WRC skupi się w relacjach na walce o 2 i 3 miejsce, bo jeździ na Pirelkach? Ja myślę, że nawet jak go będą dalej ignorować, to swoją jazdą przebije się w relacjach a Michelin już myśli co by poprawić w swoim produkcie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Proponuje poprosić Carfita aby przy następnej okazji aby zapytał samego Roberta co on myśli o całej akcji ?

 

Proponuję mu nie zawracać głowy pierdołami.

 

Mnie takie rzeczy średnio interesują , więc z pewnoscia o takie rzeczy nie będe pytał , nie jestem dziennikarzem , a nawet jak coś Robert kiedyś powie w luźnej rozmowie , to będzie to zachowane tylko dla mnie . 

Jesli chcece znać moje zdanie na temat nie pokazywania przez media , to jest to niestety normalne w tych czasach. Cóz biznes jest biznes , Michelin płaci Michelin wymaga , mimo że cierpi na tym sport. Zauważcie że w tym roku na Monte nie było nic w publicznej telewizji bo ….. lotos nie zapłacił , nie dogadali sie , itp. Mam nadzieje że sie to zmieni. 

Ale zobaczcie , nawet jak TVP1 była na rajdzie mówili praktycznie tylko o Robercie , mimo że startowali inni polacy , ale Lotos zapłacił za transmisję z logiem Lotosu i koniec . 

Co do akcji , moim zdaniem idea jest bardzo słuszna i spontaniczna , choć niestety jak to w Polsce bywa idzie czasem w złym kierunku . Warto pokazywać mediom , że taki skrzywiony obraz rajdu jest nie fair , a doskonale wiedzą ilu w Polsce jest kibiców ( strona www po polsku , itp. ) , wiec być może coś to zmieni na plus.

Dokładnie sama istota akcji jak najbardziej słuszna ale można to zrobić w bardziej smaczny i kulturalny sposób.tak jak mówisz polski kibic na pewno nie jest traktowany po macoszemu mamy nawet stronę WRC po polsku ale niestety w innych kwestiach jak nie posmarujesz nie pojedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często jak na WRC wrzucą jakąś fote z RK to pod spodem jest masa komentarzy na temat wypadków, również ze strony zagranicznych kibiców. I teraz jak w piątek RK wygrywa 3 na 6 osów, a jedyne co pokazują to jego przygoda z OS8 to nawet nie chodzi o to że to jest pomijanie w relacji, tylko budowanie negatywnego wizerunku. Bo jak w relacji komentator nie powiedział że Robert tego dnia zgarnął 3 odcinki, tylko będzie komentarz że teraz widzimy jego przygode z odcinka 8... to tylko pożywka dla hejterów. Sama akcja może była nieco przegięta albo stała się taka po fakcie, jednak jakiś skutek odniosła. Następnego dnia było już więcej Roberta w relacji, udało im się sklecić ładne ujęcia na tle banera Michelina ;) Choć przy okazji OS10 który wygrał zupełnie go pominęli. Tam najdłużej pokazywali Tanaka w rowie, ale już takie prawa relacji telewizyjnych że dzwon sprzedaje się lepiej niż wynik. Dziwne że nie pokazali przygody z OS14, może akurat nie nakręcili dobrego ujęcia. Najgorsze że jak jest tego typu akcja to część ludzi robi tak bo poważnie zależy im na jakiejś reakcji promotra, natomiast pewnie spora grupa to trole które akurat mogłby naśmiecić na profilu WRC, a nastęnego dnia gdzieś indziej zjadą Kubice w komentarzach. Ja fotek nie wrzucałem, jednak maila do promotora pozwoliłem sobie wysłać. 

 

Oczywiśćie akcja też ma swoje negatywne aspekty, Colin Clark wrzucił na twittera filmik z przygody Roberta na 8 odcinku, pod spodem pierwszy komentarz jest żeby uważał co robi bo zaraz zjawią się tu polscy kibice ;) Dokładnie "Uważaj, nie zdenerwój Polaków" https://twitter.com/voiceofrally/status/559735064645619713

Edytowane przez thorig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Proponuje poprosić Carfita aby przy następnej okazji aby zapytał samego Roberta co on myśli o całej akcji ?

Proponuję mu nie zawracać głowy pierdołami.
 

Mnie takie rzeczy średnio interesują , więc z pewnoscia o takie rzeczy nie będe pytał , nie jestem dziennikarzem , a nawet jak coś Robert kiedyś powie w luźnej rozmowie , to będzie to zachowane tylko dla mnie . 

Jesli chcece znać moje zdanie na temat nie pokazywania przez media , to jest to niestety normalne w tych czasach. Cóz biznes jest biznes , Michelin płaci Michelin wymaga , mimo że cierpi na tym sport. Zauważcie że w tym roku na Monte nie było nic w publicznej telewizji bo ….. lotos nie zapłacił , nie dogadali sie , itp. Mam nadzieje że sie to zmieni. 

Ale zobaczcie , nawet jak TVP1 była na rajdzie mówili praktycznie tylko o Robercie , mimo że startowali inni polacy , ale Lotos zapłacił za transmisję z logiem Lotosu i koniec . 

Co do akcji , moim zdaniem idea jest bardzo słuszna i spontaniczna , choć niestety jak to w Polsce bywa idzie czasem w złym kierunku . Warto pokazywać mediom , że taki skrzywiony obraz rajdu jest nie fair , a doskonale wiedzą ilu w Polsce jest kibiców ( strona www po polsku , itp. ) , wiec być może coś to zmieni na plus.

Dokładnie sama istota akcji jak najbardziej słuszna ale można to zrobić w bardziej smaczny i kulturalny sposób.tak jak mówisz polski kibic na pewno nie jest traktowany po macoszemu mamy nawet stronę WRC po polsku ale niestety w innych kwestiach jak nie posmarujesz nie pojedziesz.

 

Zgadzam się z Wami w 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki apel i prośbę, żeby z tą spiskową teorią poczekać do połowy sezonu. Ocenimy, jak będziemy mieli lepszy ogląd i większą próbkę. Poza tym, byłem na czterech rajdach w zeszłym roku i tego medialnego ignorowania nie było widać. Mam taki obrazek przed oczami jak w Llandudno, gdzie kończył się rajd walii na pomiar czasu podjezdzaly auta, robert wysiadł i podbiegli do niego dziennikarze, wręcz się na niego rzucili, choć żadnego OSa nie wygrał i jechał jak sam oceniał, zachowawczo. Obok stał Kiwi, podjechał walijczyk Evans, JML poszedł po kawę i miałem wrażenie, że z zazdrością zerkali na tlum wokół RK- ot taka impresja.

Dajmy spokój i czekajmy na Szwecję, oby było lepiej niż w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...