Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Coś czuję, że na onboard z SS10 od WRC nie doczekamy.

A innych kierowców jest ? Czy w ogóle nie ma z SS10 ? 

Może dalej analizują jak Rob taki czas wykręcił  :)

Jeszcze jest opcja - kara dla kibiców. Zrobiliście sajgon na naszej stronie, to nie dostaniecie najważniejszego onbordu  :biglol:   Mógłby RK im zagrać na nosie i udostępnić z własnych materiałów  :P  :biglol:

Edytowane przez thorig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się teraz coś takiego uroiło : 2015 poskladanie zespołu do kupy przy okazji przypadkiem dobry wynik A w 2016 kompletna miazga i zaangażowanie kolejnego "szalonego" kierowcy np. Meeke następnie wygrana konstruktorów i obok subaru audi czy lanci będzie napisane Kubica WRT xd

Albo jeszcze lepiej : Poland rally team i ściągnąć Kajto i Siemanko do walki :)

Edytowane przez Kordi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z tym zespołem RK. Wcale mi to nie wygląda jak opcja tylko na jeden sezon. Wcale bym się nie zdziwił jeżeli RK flirtuje z Toyotą żeby wskoczyć w 2017. Przez dwa lata wyrobiłby doświadczenie w pełni w swoim programie

 

Tak głośno myślę :D

I myslisz bardzo logicznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś analogie do Browna i Mercedesa.... w teorii brzmi dobrze, ale Toyota ma już pewnie zaplanowany każdy ruch przez następne 2 lata, więc zostanie to wyłącznie teoretycznym marzeniem.

Pewnie ma zaplanowany, ale po pierwsze - nie wiemy co ma zaplanowane, może właśnie biorą RK pod uwagę i po drugie plany można zmieniać. Zwłaszcza co do kierowców. 

 

E: Ale tak generalnie uważam, że to raczej życzeniowe myślenie jest;) Zwłaszcza na tym etapie, czyli jeszcze w ogóle przed oficjalnym ogłoszeniem toyoty.

Edytowane przez MadYarpen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale CG pisał kilka dni temu, że Mercedes w DTM nagle "znalazł" jedno wolne miejsce na 2015, a niby już wszystkie były zajęte. Dodając do tego słowa RK, że jeszcze miesiąc przed Monte nie był kierowcą rajdowym do wszystko wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Dokładając do tego słowa Carfita oraz samego Kubicy mamy oto sytuację, w której cała dyskusja i dziesiątki (jeśli nie setki) postów na temat konfliktu pomiędzy Robertem i M-Sportem poszła się... paść  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie będzie tak, że M-Sport udostępni RK tą nową Fiestę w zamian za podpinanie się pod wyniki - patrzcie, jechał tak szybko bo miał Forda Fiestę RS WRC  2015 ! :D


http://www.robertkubica-klubkibicow.pl/2015/01/cristian-guazzini-moj-przyjaciel-kubica/#disqus_thread

 

Warto przeczytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wazelinka ze strony M-Sportu. Na twitterze też napisali:

https://twitter.com/MSportLtd/status/560371061834125312

 

Szkoda, że podczas weekendu pomijali Roberta w swoich wynikach. Ale to akurat rozumiem, bo zawsze podawali czasy tylko kierowców obsługiwanych przez M-Sport.

 

A tak na poważnie, to myśle, że M-Sport mógłby bardzo dużo ugrać, poprzez np. większe wsparcie projektu RK. Od samych wyników na oseach, poprzez rozwój i doskonalenie auta. Jeśli tylko znalazła by się dodatkowa kasa to mysle, że KUB nie wysiadałby z rajdówki i mógłby jeszcze lepiej dopracować nową Fiestę. Tylko, za pewne dopracowywałby ją pod konkretne opony - Pirelli i tu może być konflikt.

 

Bardzo podoba mi się fragment (jeden z wielu :) ) z przytoczonego wcześniej artykułu MS i stwierdzenie, że bardziej, od wygranych oesowych "cieszy to, że potwierdziły się moje analizy jeśli chodzi o ustawienia na ten rajd." To pokazuję, że RK "lekko" przytarł nosa M-Sportowi jeśli chodzi i filozofię ustawiania auta. Wiele razy słyszało się o tym, że ekipa z Dovenby Hall lekko ograniczała Roberta w kwestii ustawień, nie słuchała się jego sugestii i feelingu i narzucała swoje setupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wazelinka ze strony M-Sportu. Na twitterze też napisali:

https://twitter.com/MSportLtd/status/560371061834125312

 

Szkoda, że podczas weekendu pomijali Roberta w swoich wynikach. Ale to akurat rozumiem, bo zawsze podawali czasy tylko kierowców obsługiwanych przez M-Sport.

 

A tak na poważnie, to myśle, że M-Sport mógłby bardzo dużo ugrać, poprzez np. większe wsparcie projektu RK. Od samych wyników na oseach, poprzez rozwój i doskonalenie auta. Jeśli tylko znalazła by się dodatkowa kasa to mysle, że KUB nie wysiadałby z rajdówki i mógłby jeszcze lepiej dopracować nową Fiestę. Tylko, za pewne dopracowywałby ją pod konkretne opony - Pirelli i tu może być konflikt.

 

Bardzo podoba mi się fragment (jeden z wielu :) ) z przytoczonego wcześniej artykułu MS i stwierdzenie, że bardziej, od wygranych oesowych "cieszy to, że potwierdziły się moje analizy jeśli chodzi o ustawienia na ten rajd." To pokazuję, że RK "lekko" przytarł nosa M-Sportowi jeśli chodzi i filozofię ustawiania auta. Wiele razy słyszało się o tym, że ekipa z Dovenby Hall lekko ograniczała Roberta w kwestii ustawień, nie słuchała się jego sugestii i feelingu i narzucała swoje setupy.

 

Robert dość pozytywnie wypowiada się na temat M-Sportu w kontekście zakładania nowego teamu. Wygląda na to, że bardzo mu pomogli. To cieszy, bo dobra relacja może przynieść tylko pozytywne efekty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAXRALLY understands that TMC chief Akio Toyoda will spend two days with Makinen when he will get a passenger ride in a prototype GT86 World Rally Car built by TMR

 

 

 

 

Czyli w sumie BRZ WRC???   :huh: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...