Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie

(16 - Kubica Robert / Szczepaniak Maciej): We have one moment, we hit on the braking there was a lot of ice, I could not down shift the gear so we went straight.

 

coś ze skrzynia... ?

 

 

– Na hamowaniu było bardzo dużo lodu. Nie mogłem zbić biegu, przestrzeliłem hamowanie i pojechałem prosto. Dużo podsterowność – mówi Kubica.

 

Oby nie wróciły problemy skrzyni.

 

 

 

 

Fajnie ze skrzynia dziala i ręczny. Nie ma zastanawiania się - wejdzie bieg czy nie wejdzie.

No właśnie chyba nie do końca działa jak należy ... wszystko się zaczęło od OS1 "Nie mogłem zbić biegu, przestrzeliłem hamowanie i pojechałem prosto" ... Reperkusje tego momentu pojawiły się na OS2 i na koniec dnia zakończyły karą.

 

Na szczęście ten sam system ma M-Sport to go może poprawią/zastąpią w miarę szybko jeśli kierowcy fabrycznie będą mieli takie momenty... Zresztą już po testach Robert nie był wcale pewny czy skrzynia już będzie działać dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie młodzieży z RK.
Gdzie pan trzyma te wszystkie puchary? – spytał z zaciekawieniem jeden z piłkarskich adeptów.

- Już jak miałem 15 lat przestałem przywozić puchary do domu. Mieliśmy małe mieszkanie, a ja miałem w nim malutki pokoik. Poza tym mama miała za dużo roboty z odkurzaniem (śmiech). Teraz swoje trofea rozdaję jako prezenty, mechanikowi czy inżynierowi. Oni nic nie dostają, mało kto ich w ogóle zauważa. Ja siedzę z
a kierownicą, ale auto prowadzi tak naprawdę wiele osób, a rajdy to tak jak piłka nożna sport zespołowy – tłumaczył Kubica.

 

 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu juz cały polski internet trombi o spisku michelina i FIA przeciwko pirelli i Kubica. Normalnie zaczyna mnie byc wstyd że znów o coś się musimy awanturowac.Trzeba pomyśleć tez o tym ze może nie koniecznie Robert i jrgo partnerzy msj ochotę na budowanie swojego wizerunku w ten sposób.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu juz cały polski internet trombi o spisku michelina i FIA przeciwko pirelli i Kubica. Normalnie zaczyna mnie byc wstyd że znów o coś się musimy awanturowac.Trzeba pomyśleć tez o tym ze może nie koniecznie Robert i jrgo partnerzy msj ochotę na budowanie swojego wizerunku w ten sposób.........

A wg Ciebie to było normalne co nam pokazano w skrótach? No bez jaj.....

Fajna fotka :)

10857100_779484518807149_621036569588494

 

I podsumowanie CG na fb https://www.facebook.com/cezarygutowskiofficial/posts/779494025472865:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sami się o to prosili, wcześniej nie było "problemów" z Polakami :) Myślę, że jakby podobna sytuacja dotyczyła Francuzów, Włochów czy Niemców to by była jeszcze większa zadyma z paleniem samochodów włącznie...

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu juz cały polski internet trombi o spisku michelina i FIA przeciwko pirelli i Kubica. Normalnie zaczyna mnie byc wstyd że znów o coś się musimy awanturowac.Trzeba pomyśleć tez o tym ze może nie koniecznie Robert i jrgo partnerzy msj ochotę na budowanie swojego wizerunku w ten sposób.........

 

Polski internet umiaru nie zna:) Myślę, że pora odpuścić, bo z czasem robi się trochę obciach, ale jednocześnie cofam wszystko co powiedziałem w obronie promotora. bo jak w relacji z jednego OSu, nr 10 (9 odwołany) nie wspomina się o kierowcy, który ten OS wygrał, to coś jest nie halo. I oburzenie jest jak najbardziej na miejscu. Wstawianie w komentarzach logówki pirelli wydało mi się w tej sytuacji adekwatną i odpowiednio złośliwą odpowiedzią.

 

Ja mam tylko nadzieję, że RK będzie odgrywał w przyszłości na tyle istotną rolę w całych rajdach, żeby nie dało się go pominąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sami się o to prosili, wcześniej nie było "problemów" z Polakami :) Myślę, że jakby podobna sytuacja dotyczyła Francuzów, Włochów czy Niemców to by była jeszcze większa zadyma z paleniem samochodów włącznie...

 

Konkretnie których samochodów ? Gdzie one parkują ??? nr.rejestracyjne :biglol:

 

A może paleniem opon.......Michelina .

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jezu juz cały polski internet trombi o spisku michelina i FIA przeciwko pirelli i Kubica. Normalnie zaczyna mnie byc wstyd że znów o coś się musimy awanturowac.Trzeba pomyśleć tez o tym ze może nie koniecznie Robert i jrgo partnerzy msj ochotę na budowanie swojego wizerunku w ten sposób.........

 

A wg Ciebie to było normalne co nam pokazano w skrótach? No bez jaj.....

Fajna fotka :)

10857100_779484518807149_621036569588494

 

I podsumowanie CG na fb https://www.facebook.com/cezarygutowskiofficial/posts/779494025472865:0

Nie widzę w tym nic aż tak nadzwyczajnego przypomnę tylko ze w rajdzie Niemiec w zeszłym roku Ogiera tez wole nie pokazali mimo ze wygrywał odcinki. Niestety w tym sporcie wynik jest na mecie a nie poszczególnych odcinkach bo taki jest sens tego sportu i pokazuje sie to co sie dzieje w czubie a nie zawodników jadących w drugiej 20.

Ok mogli dać jakiś wywiad z mety któregoś z wygranych oesow ale nie popadajmy w paranoję RK to nie jest święta krowa za to uważam ze to pieniactwo które jest dla nas tak typowe robi tylko negatywna prasę i nic wiecej.

 

Co do samego spisku Michalina to mogę STEPHANE LEFEBVRE który jechał na Pirelli był pokazywany dość obszernie w wrc2 wiec nie popadajmy w paranoję.

 

Na prawdę zastanówcie sie czy tak chcecie reprezentować Polaka i PL w tym sporcie.........nie jesteśmy święta krowa na miłość boska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jezu juz cały polski internet trombi o spisku michelina i FIA przeciwko pirelli i Kubica. Normalnie zaczyna mnie byc wstyd że znów o coś się musimy awanturowac.Trzeba pomyśleć tez o tym ze może nie koniecznie Robert i jrgo partnerzy msj ochotę na budowanie swojego wizerunku w ten sposób.........

A wg Ciebie to było normalne co nam pokazano w skrótach? No bez jaj.....

Fajna fotka :)

10857100_779484518807149_621036569588494

 

I podsumowanie CG na fb https://www.facebook.com/cezarygutowskiofficial/posts/779494025472865:0

Nie widzę w tym nic aż tak nadzwyczajnego przypomnę tylko ze w rajdzie Niemiec w zeszłym roku Ogiera tez wole nie pokazali mimo ze wygrywał odcinki. Niestety w tym sporcie wynik jest na mecie a nie poszczególnych odcinkach bo taki jest sens tego sportu i pokazuje sie to co sie dzieje w czubie a nie zawodników jadących w drugiej 20.

Ok mogli dać jakiś wywiad z mety któregoś z wygranych oesow ale nie popadajmy w paranoję RK to nie jest święta krowa za to uważam ze to pieniactwo które jest dla nas tak typowe robi tylko negatywna prasę i nic wiecej.

 

Co do samego spisku Michalina to mogę STEPHANE LEFEBVRE który jechał na Pirelli był pokazywany dość obszernie w wrc2 wiec nie popadajmy w paranoję.

 

Na prawdę zastanówcie sie czy tak chcecie reprezentować Polaka i PL w tym sporcie.........nie jesteśmy święta krowa na miłość boska...

 

A ja powiem...

I tak, i nie  :biglol:

A racja jest jak dupa, każdy ma swoją...

Goooo Robert :bowdown:  i na tym się skupmy a nie na teoriach spiskowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT - trzeźwy jesteś? Mówimy o zawodniku który rok jeździ w WRC i w prywatnym aucie pokonuje Loeba i masakruje Ogiera... Bądźmy obiektywni.

 

Aha - dziwnym trafem po akcji na FB jakoś Robert wrócił do relacji z odcinków. Musi przypadek ;)

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...