Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

@@Premo, dzięki  :) Nie wiem tylko, czy dawać to do druku we własnym zakresie ?  :unsure:  

Ja bym poczekał może @carfit namówi Roberta ;)  aby można było kupić gadżety. Fajnie bym się czuł gdybym mógł dołożyć do tego projektu, jakieś swoje małe "grosiki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jest lewe koło , problem był z prawym przodem :)

 

wiadomo coś więcej ? możesz zdradzić ? jeśli nie, to czy wiedzą jak to na przyszłość poprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli przestaję się dziwić temu hejtowi na CG...

Powrotroberta zamieścił powyższe cytaty Colina, a CG na fb:

 

Niezawodny Colin Clark wie, co w trawie piszczy Emotikon smile
"Teraz musi tylko poprawić skuteczność i będzie wygrywał rajdy. To absolutnie gwarantowane."
Opinia o RK oraz wiele, wiele innych spostrzeżeń z Monte Carlo - do znalezienia w sieci.

Chyba nie może znieść tego, że konkurencja zrobiła coś fajnego...szkoda, bo mogliby(dzienikarze piszący i i rozumiejący rajdy) ze sobą współpracować w miłej atmosferze, zapewne z korzyścią dla wizerunku Roberta i rajdów w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że była to spontaniczna, naturalna akcja kibicow Kubicy którzy zareagowali ma pewną niesprawiedliwość i nierzetelność relacji z rajdu.

Jeżeli Kubica jechałby słabo na 20 miejscu i robił czasy w okolicy 18 miejsca to upominanie sie o jego pokazywanie było by głupotą i faktycznie pośmiewiskiem. Tu Robert zajmował dalsze miejsce ale jednak czasy robił w czołówce.. A nie poinformowanie, że najdłuższy odcinek wygrał spowodowało bunt. Nie widze niczego złego w upominanie sie o swoje, czy to sie angolom, niemcom, czy francuzom podoba czy nie...

Oczywiście z umiarem, do momentu aż osiągnie sie cel. Jak stanie sie to tradycja i tylko tak Polacy bedą sie komunikować z WRC, bedzie kwas ;)

 

w 100 % popieram, po za tym zwródźcie uwagę, że w Polskich merdiach nasza akcja odbiła się naprawdę pozytywnym echem.

Edytowane przez guma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś CG na fb, jeszcze za czasów jak w rajdach RK nie startował, nie wytrzymałem, musiałem go usunąć...

Może i się zna, ale ten komentarz z pożyczonym akumulatorem trochę go pogrążył. A RK go w ogóle lubi :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś CG na fb, jeszcze za czasów jak w rajdach RK nie startował, nie wytrzymałem, musiałem go usunąć...

Może i się zna, ale ten komentarz z pożyczonym akumulatorem trochę go pogrążył. A RK go w ogóle lubi :) ?

Tym tekstem mnie zabił i stracil w moich oczach duzo....

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To porównanie ,co wezyr wkleił podnosi na duchu- prywaciarz z Polski bez doświadczenia "gorszym autem"  klepie mistrza świata.

I to nie na Elmocie itp. -Miło się ogląda. Ciekawe tylko jak by Ogier cisnał gdyby musiał. I jak by było ,gdyby się autami zamienili :)

 

A technicznie to zacisk by tak tarczę wyłamał jak na foto? może wcześniej strzeliła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do wywiadu z Colinem, to powiedział jeszcze jedną bardzo ciekawą rzecz. A mianowicie sam był sceptyczny co do wdrożenia nowej Fiesty już od Portugalii, zakładał bardziej drugą połowę sezonu czyli okolice rajdu Finlandii. Ale podczas wywiadu powiedział, że dostał zakulisowe info, że nową Fiestę zobaczymy najprawdopodobniej już od Portugalii. I ciekawe czy RK otrzymałby nowe auto na równi z chłopakami z M-Sportu, czy będzie musiał przeczekać 2-3 rajdy?

W tym roku Portugalia wraca z odcinkami na północ kraju, do tego spora część trasy w RP będzie nowa. Te dwie edycje mogą być bardzo ciekawymi, gdzie doświadczenie nie będzie aż tak kluczowe. A lepsze auto + RK i pewnie lepsza pozycja startowa mogą nieźle zaskoczyć tempem i może wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...