Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniając nieco temat.

Jakiś czas temu była mowa na forum o profilu CERATA CEZAREGO. Szczerze mówiąc to nie wzbudzał ten wytwór jakiś mocnych emocji, ale ostatnio pojawiły sie wpisy, które mają na celu nie tylko wyśmianie się z C.G. ale mam wrażenie, że także z RK.

Komentarze jakie piszą tam ludzie też często dotyczą RK.

 

Ja się rajdami bardzo długo nie interesuję, ale niektórzy na tym forum mają dużą wiedzę. Stąd moje pytanie: o co toczy się ta gra ?!?

 

Tę stronę polubiło już dużo kierowców, pilotów, dziennikarzy, fotografów....

Udzielają się tam osoby znane i wiązane z rajdami. Ostatnio aktywny jest tam Łukasz Włoch o którym było już niegdyś głośno w kontekście Roberta.

Jedni się naśmiewają inni wywlekają stare brudy. O co w tym wszystkim chodzi?

 

Tylko o to, że C.G. nieraz sie pomyli, robi zdjęcia z samolotu itd.? tylko to jest powodem czy jest jakieś drugie dno? i ktoś chce coś ugrać? Bo mnie osobiście wydaje się to mega żałosne.

Edytowane przez DriverX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do profilu to powstal on chyba zeby ponasmiewac sie z Cezarego. Gosc (Cezary) robi dobra robote, ale jest mega zadufany w sobie, ludzi ktorzy zwroca mu kulturalnie uwage na jakichs jego bkad czy poprostu cis sprostuja blokuje a komentarze nueprzychylne hemu usuwa. Gutowski troche za bardzo sie chelpi, najlepszym przykladem nuech bedzie artykul o stalej akredytacji wrc i podkreslanie w kazdym zdaniu, ze jest jedynym Polakiem ktory taka ma..., dla mnie troche zenujace. Co do osob komentujacych i ich pobudek sie nie wypowiem, ale zauwazylem, ze sporo z nich to wlasnie Ci zablokowani przez CG bo mieli smialosc i czelnisc wytknac mu blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się zrobiła głośna awantura :

http://www.sport.pl/Rajd/1,131940,17325099,WRC_nie_chce_pokazywac_Kubicy__Polscy_kibice_protestuja.html#Czolka3Img

 

PS. WRC+ oddało mi 10 eurasów za promocję. Napiszę,że chętnie dopłacę te 10 eurasów za obrazy Kubicy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozofia pracy oraz podejścia do tego co się robi u Japońców i Roberta są sobie wyjątkowo bliskie. Może, może...  ;)

 

 

Szkoda tylko, że RK trafia jakoś zawsze do zespołów, które dopiero zaczynają, uczą się, zdobywają doświadczenie, są budowane. Marzy mi się aby raz trafił do zespołu, który jest liderem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkoda tylko, że RK trafia jakoś zawsze do zespołów, które dopiero zaczynają, uczą się, zdobywają doświadczenie, są budowane. Marzy mi się aby raz trafił do zespołu, w który jest liderem.

Phi, wtedy wszyscy hejterzy mówiliby, że wygrał, bo miał najlepszy samochód ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas ostatniego weekendowego wyjazdu wytrzymałem 3 minuty jak się któryś wygadał, że rajdy, Subaru i się zaczął temat RK... przeprosiłem, wstałem i zmieniłem stolik. 

 

Ludzie nie mają zielonego pojęcia o sportach motorowych, o rajdach czy nawet o zwykłej, bezpiecznej jeździe samochodem. Szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolał żeby trafił do takiej Toyoty i budował wszystko od podstaw, testował tysiące ustawień, wprowadzał swoje ulepszenia, wymyślał rozwiązania itp. niż żeby dostał gotowca, w którym wszyscy będą wiedzieć lepiej jakie mu dać nastawy auta niż on sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozofia pracy oraz podejścia do tego co się robi u Japońców i Roberta są sobie wyjątkowo bliskie. Może, może...  ;)

 

 

Szkoda tylko, że RK trafia jakoś zawsze do zespołów, które dopiero zaczynają, uczą się, zdobywają doświadczenie, są budowane. Marzy mi się aby raz trafił do zespołu, który jest liderem. 

A pamiętasz debiut BROWN GP ??? i cały sezon.

 

Toyota może powracać ale na pewno nie jest nowicjuszem. A Robson pomógby im jak mało kto  w rozwoju.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Filozofia pracy oraz podejścia do tego co się robi u Japońców i Roberta są sobie wyjątkowo bliskie. Może, może...  ;)

 

 

Szkoda tylko, że RK trafia jakoś zawsze do zespołów, które dopiero zaczynają, uczą się, zdobywają doświadczenie, są budowane. Marzy mi się aby raz trafił do zespołu, który jest liderem. 

A pamiętasz debiut BROWN GP ??? i cały sezon.

 

 

To była Toyota pod inną nazwą. Ot co. Brawn był pewny potencjału bolidu który skonstruowała i sfinansowała TOYOTA. Wygrał i odszedł bo już nie było kasy by rozwijać projekt. Ale Brawn GP to nie była stajnia budowana od zera.

Toyota po prostu bardzo się pomyliła odchodząc akurat w tym momencie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, mój błąd :) Dokładnie tak, Honda. @elmo


Ludzie nie mają zielonego pojęcia o sportach motorowych, o rajdach czy nawet o zwykłej, bezpiecznej jeździe samochodem. Szkoda nerwów.

 

Jestem pewny, że Ci sami ludzie będą wielkimi fanami RK kiedy ten zacznie wygrywać już niebawem, w co nie wątpię. ;) Taki kraj. Jak w F1 jeździł też każdy był specjalistą od F1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jestem pewny, że Ci sami ludzie będą wielkimi fanami RK kiedy ten zacznie wygrywać już niebawem, w co nie wątpię. Taki kraj. Jak w F1 jeździł też każdy był specjalistą od F1

 

Ja to nie rozumiem jak można mieć tyle nienawiści do RK i wypisywać takie komentarze w necie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Filozofia pracy oraz podejścia do tego co się robi u Japońców i Roberta są sobie wyjątkowo bliskie. Może, może... ;)

 

 

Szkoda tylko, że RK trafia jakoś zawsze do zespołów, które dopiero zaczynają, uczą się, zdobywają doświadczenie, są budowane. Marzy mi się aby raz trafił do zespołu, który jest liderem.

A pamiętasz debiut BROWN GP ??? i cały sezon.

To była Toyota pod inną nazwą. Ot co. Brawn był pewny potencjału bolidu który skonstruowała i sfinansowała TOYOTA. Wygrał i odszedł bo już nie było kasy by rozwijać projekt. Ale Brawn GP to nie była stajnia budowana od zera.

 

Toyota po prostu bardzo się pomyliła odchodząc akurat w tym momencie ;)

Zdaje się, że Toyota odeszła między innymi przez RK który zamiast ich wybrał Renault.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem pewny, że Ci sami ludzie będą wielkimi fanami RK kiedy ten zacznie wygrywać już niebawem, w co nie wątpię. Taki kraj. Jak w F1 jeździł też każdy był specjalistą od F1

 

Ja to nie rozumiem jak można mieć tyle nienawiści do RK i wypisywać takie komentarze w necie.

 

Może to nie zawsze nienawiść, z punktu widzenia np. mojej mamy :) to wynika to ze zwykłej kobiecej troski o człowieka: a po co mu te rajdy, a tyle ma wypadków, a może mu się coś stać i jeszcze kogoś przejedzie... ;)

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że inni też dzwonią tylko media o tym nie mówią. Znaczy oczywiście mówi się o RK bo to Nasz reprezentant, ale nie przypominam sobie zeby w wiadomosciach np pokazali dzwona Evansa, Meeke'a czy Loeba. Z resztą szerszej widowni te nazwiska niewiele mówią. Efekt taki, że tylko Kubica dzwoni, a reszta na mecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...