Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=vtUd4Q-z4bM

zebrane do kupy, onboardy między domami robią wrażenie :)

jak było to przepraszam ale chyba nie było

Ten OS z domami to OS11 -- cały onboard bardzo warty obejrzenia, co chwilę wciska w fotel. Nie wyobrażam sobie takiej jazdy na miejscu pilota... A Maciek daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że będzie kolejny zespół fabryczny w mistrzostwach, ale samochód mają paskudny. Jak dla mnie dramat.

Może do 2017 roku nowy model będzie czy coś, bo i20 przy tym jest piękny.

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na wąskie i wysokie pudełko na kołach.

Mogli to do prezentacji w wersji asfaltowej pokazać. Wtedy zglebiony i na szerokim kole, może robiłby ten Yaris lepsze wrażenie.

Inna sprawa, że jak dla mnie poza GT86 w ofercie Toyoty na Europę nie ma nic ładnego. Większość to stylistyczne koszmarki.

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie ta sama toyota co 20 lat temu. Miałem 2 służbówki i zarowno pod względem designu, komfortu jazdy jak i samego wykończenia są sporo za konkurencją. Jednak super, że będzie WRC, zawsze dużo ciekawiej w stawce. Ten yaris rzeczywiście paskudny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam sFiesta WRC to akurat fajne auto to samo Polo. Yaris faktycznie piekny nie jest ale nie wazne jak wyglada tylko jak jezdzi.Moze nasemu RK otworzyly sie wlasnie drzwi do fabryki......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż zajmie takiej potędzie wprowadzanie zespołu aż 24 miesiące ??? Czekają na zmianę jakiś przepisów ?

Nie sztuka wprowadzić samochód do mistrzostw. Sztuka żeby był konkurencyjny a to wymaga czasu i testów.

Poza tym tak jak piszesz pewnie są dodatkowe sprawy jak przepisy czy np. będą wprowadzali nowy model na rynek i rajdówka na 2017 będzie już oparta na nowym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bym wolał taką zawierająca tylko logo "RK Rally Team". Czy to jest oficjalna naklejka Roberta ?

 

 

Czy sa jeszcze jakies inne, dostepne i w planach :)

Nie znam odpowiedzi na wasze pytania, trafiłem na to całkiem przypadkiem i pomyślałem że tu na pewno znajdą się chętni :biglol:

 

Ok.dzieki poczekam ,az bedzie Robson mial swoja oficjalna naklejke Teamu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...