Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę się mądrzyć, ale wszędzie podkreslane jest słowo partner jeśli chodzi o Roberta w stosunku do Lotosu, natomiast dla Kajetan Lotos jest sponsorem. Nie zdziwiłbym się gdyby Kajto miał wiele bogatszy budżet niż Robert..... ale zaznaczam, to są tylko moje przemyślenia....

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"RK o przyszłości:

"Nie wiem, co będę robił. Jeśli będą to rajdy, na pewno nie mogę kontynuować startów tak, jak teraz.

Daję z siebie dużo jako kierowca, ale potrzebuję całego pakietu.

Jeśli wrócę na tor, być może wystartuję w kilku rajdach w WRC2, lub w innych seriach, dla frajdy i żeby nie stracić wyczucia...

Gdybym miał dodatkowy milion, kupiłbym drugie auto, aby móc testować...

Na razie na 90 procent pojadę w Monte Carlo. Co potem, nie wiem...

Jeśli nie znajdę lepszych możliwości startów w WRC z pewnością znajdę coś innego do roboty."

 

No, chociaż to Monte, nie wyobrażam sobie Monte bez Kubicy po tym co pokazał w tym roku i rok temu.

Mało optymizmu w tej wypowiedzi...

3 lata w plecy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kiego grzyba oglądać te onboardy ? Posadźcie Kubicę i Ogiera w jednakowych samochodach i wtedy warto pokusić się o porównania. Jedzie księciunio VW i cwaniakuje jak nie ma najlepszej pozycji startowej. Mam nadzieje, że jednak cud się stanie i Kubica dostanie w ręce taką broń ,żeby trochę poustawiał Ogiera .

 

Ten stres związany z brakiem ogłoszonego planu na 2016r psuje mi radość z RACC. Ale wydaje mi się to niewyobrażalne aby Kubicy brakło w WRC. Czy te jopy z FIA w ogóle o tym myślą co daje Kubica tej serii ? Cała nadzieja w Mattonie. Niesądzę aby zmienił zdanie o Robercie.

 

PS. Te enigmatyczne zapowiedzi wyścigów i pojedynczych rajdów mogą jednak sugerować Citroena.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kiego grzyba oglądać te onboardy ? Posadźcie Kubicę i Ogiera w jednakowych samochodach i wtedy warto pokusić się o porównania. Jedzie księciunio VW i cwaniakuje jak nie ma najlepszej pozycji startowej. Mam nadzieje, że jednak cud się stanie i Kubica dostanie w ręce taką broń ,żeby trochę poustawiał Ogiera .

:facepalm:

Nie oglądaj :)

 

Ja bym wykopał od razu księciunia z VW i wsadził Roberta. W połowie sezonu mistrzostwo murowane :biglol:

Myślisz, że szefowie fabrycznych zespołów to debile, którzy nie wiedzą co robią? Kandyduj na doradcę ;).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"RK o przyszłości:

"Nie wiem, co będę robił. Jeśli będą to rajdy, na pewno nie mogę kontynuować startów tak, jak teraz.

Daję z siebie dużo jako kierowca, ale potrzebuję całego pakietu.

Jeśli wrócę na tor, być może wystartuję w kilku rajdach w WRC2, lub w innych seriach, dla frajdy i żeby nie stracić wyczucia...

Gdybym miał dodatkowy milion, kupiłbym drugie auto, aby móc testować...

Na razie na 90 procent pojadę w Monte Carlo. Co potem, nie wiem...

Jeśli nie znajdę lepszych możliwości startów w WRC z pewnością znajdę coś innego do roboty."

 

No, chociaż to Monte, nie wyobrażam sobie Monte bez Kubicy po tym co pokazał w tym roku i rok temu.

Mało optymizmu w tej wypowiedzi...

3 lata w plecy....

 

sprostowanie - 2 lata w plecy. 3 lata temu tytuł wrc2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata jako zabawa w rajdy, bo to doświadczenie na torze się nie przyda.


Robert to perfekcjonista, 2 lata mógł jeździć prywatną Fiestą, bo jak sam mówił zbiera doświadczenie i uczy się o co w tej zabawie chodzi. Teraz jest gotowy by jeździć na najwyższym poziomie. Nie ma sensu przejeździć kolejny sezon w niedofinansowanym aucie. Teraz jak u profesjonalisty: albo rybki, albo pipki.

Jeżeli nie pojawi się oferta z fabryki, to trzeba zając się tym gdzie jest profesjonalnie.

tak ja to widzę ;)

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej brzmi definitywnie: Next year is the time to have something different and I’ll probably end up doing some different things and maybe the rally as well.

Z drugiej strony wypowiedzi Roberta zawsze były jakieś takie enigmatyczne, wiecznie jakaś tajemnica, zobaczymy, może tak może nie, zobaczymy, nie mogę powiedzieć... Koniec końców zawsze było OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK potwierdza że jest jednym z najszybszych kierowców rajdowych na świecie. Mam wrażenie że wraz z fotelem w fabryce przyszłaby również regularność, która i tak już się u niego znacznie poprawiła w porównaniu do zeszłego roku.

Liczę że ktoś z włodarzy to widzi i zaproponuje mu miejsce. Nawet Msport byłby ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dociera do mnie, że do szefów teamów fabrycznych nie dociera że RK to urodzony mistrz tylko przez cała karierę nie dostał do ręki właściwego sprzętu tak w F1 jak obecnie w WRC. 

 

Śmietnikami objeżdżał najlepszych kierowców w topowych bolidach czy rajdówkach. 

 

Mistrzem trzeba się urodzić, wicemistrza można wypracować... niech ktoś wreszcie da Robertowi narzędzie, które nadąża za jego talentem, umiejętnościami i pracowitością... czy naprawdę za dużo wymagamy od ludzi, którzy się znają na motorsporcie? Średniacy męczą te auta, daja z siebie wszystko marnując czas, kasę.. .ale pewnie kasę którą sami załatwili... 

 

Eh... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafię jeszcze zrozumieć szefów teamów do których przychodzi kierowca lub sponsor z wagonem kasy. Ale dlaczego szefowie FIA nie naciskają a mają przecież sposoby aby utrzymać tak barwną postać w serii to nie rozumiem.

 

 

PS. Kubek na zdjęciach wygląda świetnie.Zrelaksowany, wyluzowany. Albo On ma taki tytanowy charakter albo nie jest tak źle z tymi planami.  Adrenalina po "siekdałnie" bucha uszami !!! A to dopiero zajawka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale dlaczego szefowie FIA nie naciskają a mają przecież sposoby aby utrzymać tak barwną postać w serii to nie rozumiem.

 

Czasem wśród rożnych dziwnych koncepcji masz przebłysk geniuszu...  a sobie napisze maila do FIA  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK po shakedownie:
"Wielkim znakiem zapytania są dla nas nowe opony.
Moja pozycja jest bardzo dobra. Nie zdobyłem w tym roku za wiele punktów...
Chcę czerpać frajdę z ostatnich rajdów sezonu. Co będzie dalej, zobaczymy. Mam nadzieję, że na końcu sezonu nie będziemy mieli awarii. Prawdopodobnie pojadę Monte Carlo, więc nie będą to moje ostatnie rajdy. Prawie na sto procent nie przejadę pełnego sezonu w WRC"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...