Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Szanse na czołówkę rozstrzygną się na szutrze.

 

Co do 2016 r. staram się dostrzec pozytywy w ew. łączeniu europejskiego WRC z DTM czy czymś takim. Myślę sobie, że może to oznacza, że Robert chciałby porządnie startować w WRC, tj. nie byle jakim sprzętem - jakość, nie ilość. Moim zdaniem (a może tak sobie dopowiadam, bo tak bym chciał?) oznacza to, że Robert poważnie traktuje WRC, nie chodzi o porzucenie tego sportu, a wręcz przeciwnie. Może taki 50% program pozwoli mu zachować (w zasadzie to zyskać) regularnośc, jeżeli będzie opatrzony odpowiednią ilością testów, i może będzie okazją, żeby się pokazać już tak na poważniej, niż tylko wygrywając OS od czasu do czasu? Jest to wprawdzie trudne, co nie raz było widać w przypadku niepełnego sezonu zawodników...

 

Kto wie, czy taki scenariusz nie mógłby zaowocować czymś ciekawym na 2017. Wprawdzie tamten sezon to jedna wielka niewiadoma, bo i Cytryna jest wątpliwa, i Toyota pozostaje zagadką. No i M-sport też jest pod stałym znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za godzinę start do pierwszego oesu w Barcelonie , transmisja Live na WRC+ , a mnie cos po kościach łamie ze bedzie kolejny wygrany oes :) właśnie dzis !

P.S. Jak ktoś ma wiedzę jakie stacje TV transmitują to prosze o info . Szczegolnie hiszpańskie kanały mnie interesują , dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...