Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się czyta newsa o 3-letnim stabilnym kontrakcie Paddona w zespole który będzie parł do odebrania prymatu vw to taka zazdrość się budzi :(

 

PS. Bardzo się stresuję tym jak sobie ułoży plany na przyszłość RK. Ważne ,że zdrowie jest ale przydał by się jeszcze SPONSOR.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydał by się jeszcze SPONSOR.

 

patrząc na F1 to przede wszystkim potrzebny jest sponsor, potem kontakty, potem auto i dopiero umiejętności... taka brutalna prawda o motorsporcie...

 

z resztą w RSMP też masz takie przypadki, więc WRC nie jest niczym wyjątkowym... sad but true...

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przydał by się jeszcze SPONSOR.

 

patrząc na F1 to przede wszystkim potrzebny jest sponsor, potem kontakty, potem auto i dopiero umiejętności... taka brutalna prawda o motorsporcie...

 

z resztą w RSMP też masz takie przypadki, więc WRC nie jest niczym wyjątkowym... sad but true...

Dokładnie niestety ale tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubiegłoroczny dzień szutrowy był chyba jednym z najlepszych w karierze RK na tej nawierzchni, na pewno najlepszy z tamtego sezonu. W tym roku, z tego co pamiętam, trochę są inaczej poprowadzone więc może to i dobrze dla Roberta. 

 

Ja się tylko trochę obawiam tego, że znowu coś może się stać z autem. Zmiana specu w czasie bodajże godzinnego serwisu temu nie sprzyja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Meeke poszedł do hyundaia, to tam musiałby zwolnić się fotel. Jeżeli tak, to pomimo kontraktu na 2016 najbliżej drzwi siedzi Neuville. A Matton wyrażał zainteresowanie Neuvillem. Także ja bym tak się nie katował tym trzymaniem kciuków;) Wszystko wskazuje na to, że jak będą roszady to będzie zamiana Meeka z Neuvillem. No chyba, że poleci Sordo, którego pewnie cytryna drugi raz by nie brała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldona Marciniak @AldonaMarciniak 32 mins32 minutes ago

 

Robert #Kubica właśnie na konfie:"Byłbym zdziwiony,gdybym został w WRC na cały sezon.Na pewno w przyszłym roku coś będzie inaczej"#RallyRACC

 


RK o przyszłości:
"Nie wiem, co będę robił. Jeśli będą to rajdy, na pewno nie mogę kontynuować startów tak, jak teraz.
Daję z siebie dużo jako kierowca, ale potrzebuję całego pakietu.
Jeśli wrócę na tor, być może wystartuję w kilku rajdach w WRC2, lub w innych seriach, dla frajdy i żeby nie stracić wyczucia...
Gdybym miał dodatkowy milion, kupiłbym drugie auto, aby móc testować...
Na razie na 90 procent pojadę w Monte Carlo. Co potem, nie wiem...
Jeśli nie znajdę lepszych możliwości startów w WRC z pewnością znajdę coś innego do roboty."

Teraz nagrania dla FIA:
Na początek wiadomość do fotografów:
"Potrzebujemy, abyście promowali nasz sport, ale nie za wszelką cenę"
(True story)
 
 
Przykre, smutne... Oby się karty odwróciły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"RK o przyszłości:
"Nie wiem, co będę robił. Jeśli będą to rajdy, na pewno nie mogę kontynuować startów tak, jak teraz.
Daję z siebie dużo jako kierowca, ale potrzebuję całego pakietu.
Jeśli wrócę na tor, być może wystartuję w kilku rajdach w WRC2, lub w innych seriach, dla frajdy i żeby nie stracić wyczucia...
Gdybym miał dodatkowy milion, kupiłbym drugie auto, aby móc testować...
Na razie na 90 procent pojadę w Monte Carlo. Co potem, nie wiem...
Jeśli nie znajdę lepszych możliwości startów w WRC z pewnością znajdę coś innego do roboty."

 

No, chociaż to Monte, nie wyobrażam sobie Monte bez Kubicy po tym co pokazał w tym roku i rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę. O głupią bańkę tu chodzi ??? PLN-ów ??? To ile ten Lotos i Azoty dają ???  Żal słuchać ......

 

PS. Jak Robson nie dojedzie do mety na wysokim miejscu to może być dramat :(

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...