Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Forek wylądował w serwisie Subaru w Mikołowie. Zakrztusił się tak mocno, że na dwa gary chodził. Dobrze, że stało się to ok. 2 km od serwisu, więc jakoś z trudem się dokulałem.

Coś się zapowiadało od dawna. Czasem chodził kilka tyg. normalnie, czasem się zadławił na kilka minut, ale potem wszystko wracało do normy.

Cóż...., pozostaje czekać i cieszyć się, że trafił w bardzo dobre ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od wtorku nie mamy pradu, bo huragan isaias przeszedl i polamal drzewa... Na szczescie mamy agregat, takze funkcjonujemy w miare normalnie... Z drugiej strony agregat przetwarza 10 galonow benzyny dziennie na swiatlo, internet, zimno w lodowce, wode, goraca wode.

Panowie od napraw laskawie powiadamiaja na swojej stronie internetowej, ze do 11 sierpnia byc moze bedziemy miec prad. Ale mam wakacje!

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja wiem że temat noszenia masek jest kontrowersyjny. Nie wiem czy to działa czy nie działa. Nie wnikam. Staram się zachować postawę obywatelską i się podporządkować choćby przez szacunek do innych ludzi którzy zadają sobie trud by je nosić. Karnie w autobusie przez godzinę dychałem nawet ostatnio w tę chustę, ale po dzisiejszym zajściu nie wiem czy wytrwam. Zamówiłem u pana Türkmana 2 kebsy na wynos. Jakie było moje dziwienie gdy w parku je odpakowałem i okazało się że zrozumiał, że chciałem łagodne sosy. Nosz kurde balans do ciężkiej choroby wenerycznej. Kebs na lekkim sosie powinien po prostu kanapka się nazywać! No, wylałem to z siebie :)

Edytowane przez eurojanek
  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siedzę w domu, szkoła po drugiej stronie ulicy widzę te smutne twarze ludzi idących do "budy" i  z początku "heheheheh ale śmieszne", a potem przypominam sobie, że tak samo będę wyglądał jak mi się skończy zdalna i będę musiał zasuwać do biura :wacko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kapic napisał:

ale ten czas leci :blink:

nawet nie wiesz jak często to teraz słyszę :) - gorzej, że w rzeczywistości leci chyba jeszcze szybciej

 

26 minut temu, radekk napisał:

Moja córka to samo. Ja już się wkopałem w radę:biglol:

ooo - widzę chojraka ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, euyot napisał:

Bedzie bedzie. Zapowiada sie ciekawy poligon.

o to to. Po dzisiejszym spotkaniu z nauczycielami wygląda, że będzie b. dobrze. Młody idzie przez życie z kolegą - Panem Aspergerem a tu dużo zależy od podejścia. Wygląda na to, że trafił na fajną wychowawczynię, która ma doświadczenie i pomaga rozwijać zainteresowania u takich dzieciaków. Np. miała dzieciaka z pasją do historii i już w pierwszej klasie zorganizowała mu wspólnie z dyrekcją, historyczką etc. dopuszczenie do szkolnego kółka historycznego z klas starszych. Do tego dostał nauczyciela wspomagającego - zaangażowaną dziewczynę z misją. Jestem spokojny.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, STIFF napisał:

o to to. Po dzisiejszym spotkaniu z nauczycielami wygląda, że będzie b. dobrze. Młody idzie przez życie z kolegą - Panem Aspergerem a tu dużo zależy od podejścia. Wygląda na to, że trafił na fajną wychowawczynię, która ma doświadczenie i pomaga rozwijać zainteresowania u takich dzieciaków. Np. miała dzieciaka z pasją do historii i już w pierwszej klasie zorganizowała mu wspólnie z dyrekcją, historyczką etc. dopuszczenie do szkolnego kółka historycznego z klas starszych. Do tego dostał nauczyciela wspomagającego - zaangażowaną dziewczynę z misją. Jestem spokojny.

Super extra.

Takie sytuacje cieszą :thumbup:

Się trochę obawiam tej całej otoczki Covidowej. Dużo nerwów będzie. Mam nadzieje, że nie odbije się to na szkrabach.

Mam jednego 7 latka i drugiego 5 latka.

 

Tak czy siak powodzenia!

Godzinę temu, .Misza. napisał:

U nas takie jajca sobie wymyślili...

 

Oby tylko takie były...

ale fakt. Niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...