Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, STIFF napisał:

ooo - widzę chojraka

:biglol:

lubię wyzwania

 

Godzinę temu, .Misza. napisał:

U nas takie jajca sobie wymyślili...

Screenshot_20200901_145316.jpg

u mnie nakaz żeby dzieci z początkowych klas gdzie nie ma ściśle określonych przedmiotów miały przerwy w innych godzinach niż standardowe przerwy. Starsze klasy mają wydzielone wyjścia i spacerniaki, więc mieszanie w jakiś tam sposób również ograniczone.

Jak ktoś będzie na bakier z prawem i będzie kiepski w swoim fachu już będzie miał doświadczenie:biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stawanie na miejscach dla niepełnosprawnych było dotąd domeną wieśniaków raczej w bejcach, mietkach i innych paseratii. Pierwszy raz widzę tak zaparkowane Subaru... :toobad:

 

(Wrocław - CH Korona, brak plakietki za szybą, na parkingu mnóstwo wolnych miejsc)

DA9E8F24-18F4-4602-A2D7-E26EA6678CC0.jpeg

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Krogulec napisał:

Stawanie na miejscach dla niepełnosprawnych było dotąd domeną wieśniaków raczej w bejcach, mietkach i innych paseratii. Pierwszy raz widzę tak zaparkowane Subaru... :toobad:

 

(Wrocław - CH Korona, brak plakietki za szybą, na parkingu mnóstwo wolnych miejsc)

DA9E8F24-18F4-4602-A2D7-E26EA6678CC0.jpeg

Swoją kartę Klubu Subaru dostałem z opóźnieniem choć opłaciłem w terminie a może kierowca dopiero przymierza się jak to będzie być nie pełnosprawnym? Ale rzeczywiście, "coś nie tegies".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eryk napisał:

19 lat temu moja kolezanka ze szkoly, Dorota Kopiczko zginela w WTC... [*]

Zginął tam też Norbert Szurkowski, którego poznałam jakieś dwa tygodnie wcześniej... 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie dawno spotkała mnie nie miła niespodzianka. Silnik w Maździe Klze v6 zgasł bez uprzedzenia i niechciał zapalić, a przejechał od remontu i wymiany rozrzadu 4000 km.

 

Rozrusznik stawał dęba, a jak silnik odpalił chodził nie równo i strzelał z wydechu, takie pops and bangs...  Po sprawdzenie kabli świec itd podejrzenie padło na pasek nierządu, a konkretnie napinacz. 

 

Po rozebraniu okazało się że ... pękła rolka prowadząca :o a pasek na dolnym kółku przeskoczył aż o pół obrotu kółka!!! 

Całe szczęście że jest to silnik bezkolizyjny, bo inaczej dupa blada. Miał ktoś kiedyś podobny przypadek?

Reklamacja może coś dać czy raczej gra nie warta świeczki? 

_20200930_132011.JPG

_20200930_132134.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicach Poznania ktoś ponoć od kilku dni rozsyła informacje o podłożeniu ładunków biologicznych w szkołach/przedszkolach.

Dzisiaj trafiło na przedszkole kawałek ode mnie.

Naprawdę ludzi już, przepraszam za wyrażenie, ale popierdoliło.

Niezbyt przyjemny widok patrzeć na te wystraszone maluchy uciekające z przedszkola i stojące kilka godzin pod płotem.

Z cały szacunkiem, ale życzyłbym temu co to zgłasza żeby nie wpadł w ręce policji, tylko jakiegoś przypadkowego obywatela sadysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 18:28, Pan Dziedzic napisał:

Nie pomyśleliście, iż może przywiózł osobę niepełnosprawną ? 

 

Wtedy za szybą powinna być karta parkingowa osoby niepełnosprawnej, którą przywiózł. Parkowanie przed centrum handlowym raczej nie wynika z nagłej, medycznej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

To niepełnosprawny nie może zrobić zakupów w Tesco ? Tylko pod przychodnie, szpitale i apteki ? 

 

Napiszę prościej. W sytuacji nieplanowanej, nagłej (medycznej) gdzieś pod szpitalem, przychodnią takie zaparkowanie bez karty można by usprawiedliwić. Zdarzenie losowe.

 

Ale jak ktoś wybiera się na zakupy do Tesco, to na pewno wie, że konieczne jest zabranie karty parkingowej by w takim miejscu parkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radekk napisał:

w okolicach Poznania ktoś ponoć od kilku dni rozsyła informacje o podłożeniu ładunków biologicznych w szkołach/przedszkolach.

Dzisiaj trafiło na przedszkole kawałek ode mnie.

Naprawdę ludzi już, przepraszam za wyrażenie, ale popierdoliło.

Niezbyt przyjemny widok patrzeć na te wystraszone maluchy uciekające z przedszkola i stojące kilka godzin pod płotem.

Z cały szacunkiem, ale życzyłbym temu co to zgłasza żeby nie wpadł w ręce policji, tylko jakiegoś przypadkowego obywatela sadysty.

Dostaliśmy dzisiaj maila z ostrzeżeniem (w zasadzie wszystkie uczelnie dostały), żeby spodziewać się takich informacji podczas inauguracji roku akademickiego. To jakaś większa akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Aga napisał:

Dostaliśmy dzisiaj maila z ostrzeżeniem (w zasadzie wszystkie uczelnie dostały), żeby spodziewać się takich informacji podczas inauguracji roku akademickiego. To jakaś większa akcja.

Właśnie słyszałem że to już na większa skale i od przynajmniej ileś dni. Jak jeszcze w szkole, uczelni jakoś te osoby to rozumieją, to robienie tego przedszkolakom jest mega wredne. Dzisiaj jeszcze u nas było całkiem przyjemnie na dworze. Ale teraz wytłumacz takim 3 latkom że maja stać ileś godzin w zimnie na deszczu i nie mogą wejść do przedszkola. Nie mówiąc o tym że dla takiego dziecka już w ogóle może to być nieprzyjemne przeżycie.

 

A jak Twój wynik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, radekk napisał:

A jak Twój wynik?

Odbieram mnóstwo telefonów, ale Sanepid ma na mnie focha. Ani nie dzwoni ani nie odbiera ode mnie ;)

 

8 minut temu, radekk napisał:

Ale teraz wytłumacz takim 3 latkom że maja stać ileś godzin w zimnie na deszczu i nie mogą wejść do przedszkola. Nie mówiąc o tym że dla takiego dziecka już w ogóle może to być nieprzyjemne przeżycie.

Nie, no taka perfidność jest niepojęta ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, radekk napisał:

w okolicach Poznania ktoś ponoć od kilku dni rozsyła informacje o podłożeniu ładunków biologicznych w szkołach/przedszkolach.

Dzisiaj trafiło na przedszkole kawałek ode mnie.

Naprawdę ludzi już, przepraszam za wyrażenie, ale popierdoliło.

Niezbyt przyjemny widok patrzeć na te wystraszone maluchy uciekające z przedszkola i stojące kilka godzin pod płotem.

Z cały szacunkiem, ale życzyłbym temu co to zgłasza żeby nie wpadł w ręce policji, tylko jakiegoś przypadkowego obywatela sadysty.

Na Śląsku od poniedziałku takie e-maile krążą. Standardowa procedura. Ewakuacja przeszukanie i powrót do zajęć.  

Do mojej lokalnej podstawówki email nie dotarł lub dotarł ale sekretarka  poczty nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętacie jak rok, czy dwa lata temu była podobna historia z alarmami w liceach? Kilkaset przypadków. Okazało się, że to robota ruskich. Prawie na 100 % teraz jest tak samo. No bo kto inny jest jednocześnie wredny i głupi?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU wypowiedziało mi umowę AC po miesiącu od zawarcia, na podstawie paragrafu 83 OWU.

Paragraf ten mówi o stwierdzeniu istotnych rozbieżności w parametrach pojazdu, które istotnie wpływają na wartość pojazdu oraz ryzyko ubezpieczeniowe.

 

Czy ktoś się z czymś takim spotkał ?

 

Alianz nie chciał nam ubezpieczyć pojazdu, który kiedyś przypłynął z Kanady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Dzyndzel napisał:

Jeden z najbardziej twórczych i z niesamowitą wyobraźnią harmoniczną gitarzystów rocka. Był. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...