Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jajca :)

Od tygodni wydzwaniali zapraszając na prezentację jakiś tam mat grzewczych ,czy garnków kusząc NOWOCZESNYM NOTEBOOKIEM.
Z ciekawości ,aby zobaczyć jak wygląda pranie mózgu i zgarnąć prezenta (a co 1f609.png;)) - poszliśmy.
Bolesławiec,Piramida 2.09.18r g.17.
Co rzuciło się w uszy ,to prowadzący :kawał chama,obrażający ludzi i przeświadczony o swej zajefajności - gdybym był pracodawcą gościa ,który tak traktuje ludzi na pokazie sprzętu ,to wyjebałbym go po 5 min !!
Maty masujące ,każdy mógł sprawdzić na sobie ,poza osobami leczącymi się na raka ,bo:" po co po pobudzać złośliwe komórki".
Na koniec mega promocje: garnki za 9300zł,ale jeśli kupisz dziś ,to za 5500zł i odkurzacz piorący ,mata masująca i sokowirówka gratis.

A na koniec gwarantowany gift ,czyli widoczny na zdjęciu nowoczesny notebook ,czyli taka o tabliczka do malowania rysikiem i zmazywania 1f609.png;)
Sam pokaz fajny ,bo zobaczyło się buraka co leje wodę i jest przekonany o swej przezajefajności.
Polecam.

I teraz to nieteges : my z żoną ludzie młodzi ,którzy wiemy ,że ani odkurzacz piorący nam nie potrzebny (nie ważne ,ze mamy) ,gary za 5 tysi też nie ,mata w gratisie (zaoszczędzimy dzieki niej na wizytach u rehabilitantów tysiące złotych na rok) i inne nam nie potrzebne i nie damy sie naciągnąć ,ale inni ...starsi?Jak cos boli ,a kolejki do specjalistów długie i tylko prywatnie..Łatwy łup.

note.jpg

W dniu 30.08.2018 o 10:45, Elvisiak napisał:

Już kilka razy sam się nadziałem na to, że ktoś jechał z włączonym kierunkiem a przez skrzyżowanie przejeżdżał prosto. Stąd moje zaufanie do miejscowych kierowców jest bliskie zeru

Typowe nieufanie,bo może kierunek nie odbił (różne w autach bywa).

Też tak mam , dopóki ktoś nie zahamuje i nie skręci ,to nie wyjeżdżam.Aczkolwiek od biedy mam kamerę co łapie 140 stopni,czyli jako tako boki widać.

Ale wolę ja bezpiecznie,przy pewności jechać ,a nie jakieś gdybanie skręca,czy jedzie na wprost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełniałem ankietę GUS dot. małych podmiotów gospodarczych. W ankiecie (online) jest pytanie o to jaki dochód miesięczny, z prowadzonej działalności jest satysfakcjonujący dla właściciela. Myślę, wpiszę prawdę: 100 mln PLN. 

Strona: upewnij się, że wpisano dochód na JEDNEGO właściciela. 

Próba 2. 1mln

Strona: ta sama odpowiedź

Próba 3. 100k

Strona: ta sama odpowiedź co wcześniej... 

 

Kurde, tu nawet marzyć nie można? Cytując Pana Hajtę, truskawką na torcie jest ostatnie pytanie: "ile czasu zajęło wypełnienie ankiety?". Wpisuję 5 min. Strona: "założono, że minimalny czas to 10 min, a maksymalny 25 min. Wpisz jeszcze raz... 

 

Nosz kurła... :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Turbo napisał:

Też nie do końca rozumiem, szczególnie że w sumie to co napisał o kierowcach Subaru, jest w kontekście całej dyskusji pochlebne

 

Może fakt, że Pertyn sam ma teraz Subaru, coś tłumaczy z tej dziwnej wypowiedzi :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Pertyna. Niestety, powoli rozmienia się na drobne. Wcześniej w recenzjach poruszał i przedstawiał sporo spraw technicznych. Teraz to więcej jest jego subiektywnych odczuć niż faktów. Za ten wpis powinien w worku pokutnym do Canossy pielgrzymować. Taki język nie przystoi zwykłemu internaucie a co dopiero osobie, która uważa się za dziennikarza. Nie dziwmy się, że debata publiczna schodzi na psy, wzorce idą z góry. Tak to jest jak brakuje czlowiekowi błysku i inteligencji by napisać inteligentną ripostę, wtedy nadrabia się chamstwem. 

 

A propos "nie teges" i wątku kolejowego.

 

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2018 o 22:23, hemi112 napisał:

...

A na koniec gwarantowany gift ,czyli widoczny na zdjęciu nowoczesny notebook ,czyli taka o tabliczka do malowania rysikiem i zmazywania 1f609.png;)

...

umarłem ze śmiechu. Dodatkowo te pokazy mają zasięg ogólnokrajowy- bo na drugim końcu pl słyszałem o tym samym, ba wieść się tam rozeszła,  że dla par dają tablet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to mandat z wakacji, a tu takie coś dostałem:

pismo_tz2.thumb.jpg.e457293049ca82a7fa562caee57fac8d.jpg

 

Napisałem już do komendy, że to nie mogłem być ja. Owszem miałem samochód o nr rej KWI 46717, ale nie była to KIA Było to audi A8. Dodatkowo sprzedałem je dokładnie 2 miesiące przed wskazanym zdarzeniem (sprzedałem 18 czerwca).

Nie byłem w Olsztynie, w tym czasie od 6 sierpnia do 20 byłem na wakacjach poza granicą Polski. Przejmować się tym, ktoś próbuje wyłudzić odszkodowanie na moje dane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Korton napisał:

Napisałem już do komendy, że to nie mogłem być ja. Owszem miałem samochód o nr rej KWI 46717, ale nie była to KIA Było to audi A8. Dodatkowo sprzedałem je dokładnie 2 miesiące przed wskazanym zdarzeniem (sprzedałem 18 czerwca).

Nie byłem w Olsztynie, w tym czasie od 6 sierpnia do 20 byłem na wakacjach poza granicą Polski. Przejmować się tym, ktoś próbuje wyłudzić odszkodowanie na moje dane?


Zawsze możesz pokazać umowę sprzedaży ;) i to że marka się nie zgadza :facepalm:

Mój kumpel pół roku temu dostał zdjęcie z fotoradaru. Zupełnie inne auto ale jego tablice rejestracyjne. Numer widoczny jako obicie na asfalcie :facepalm:

Wystarczył jeden telefon i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Teddy26 napisał:


Zawsze możesz pokazać umowę sprzedaży ;) i to że marka się nie zgadza :facepalm:

Mój kumpel pół roku temu dostał zdjęcie z fotoradaru. Zupełnie inne auto ale jego tablice rejestracyjne. Numer widoczny jako obicie na asfalcie :facepalm:

Wystarczył jeden telefon i po sprawie.

Dokładnie takie samo zdjęcie dostała koleżanka z pracy - inne auto, facet za kółkiem, blachy odbite na asfalcie. Oczywiście przerejestrowane po kradzieży tablic, a przed zdarzeniem z foto, ale kto by tam sobie głowę zawracał sprawdzaniem 

Edytowane przez Turbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, suberet napisał:

@Korton, a wyrejestrowałeś w porę?

 

Kupujacy przerejestrowal (ustawowo ma na to 1miesiac), wyrejestrowac nie mozna, mozna zglisic pozbycia sie pojazdu. Kupujacy musial przerejestrowac, bo za chwile po sprzedazy dostalem zwrot czesci ubezpieczenia, wiec raczej nie zmienial ubezpieczenia na stary nr rej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz. Można ubezpieczać samochód nie przerejestrowany. Szwagier tak jeździł 2 lata i wykupywał ubezpieczenie na swoje dane mimo że samochód był fizycznie zarejestrowany na osobę z innego miasta. Podstawą po sprzedaży jest zgłoszenie tego do wydziału komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Korton napisał:

Kupujacy przerejestrowal (ustawowo ma na to 1miesiac), wyrejestrowac nie mozna, mozna zglisic pozbycia sie pojazdu. Kupujacy musial przerejestrowac, bo za chwile po sprzedazy dostalem zwrot czesci ubezpieczenia, wiec raczej nie zmienial ubezpieczenia na stary nr rej

No właśnie zgłoszenie zbycia pojazdu w Wydziale Komunikacji miałem na myśli. Z tego co wiem, jest to wymóg a nie opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, suberet napisał:

No właśnie zgłoszenie zbycia pojazdu w Wydziale Komunikacji miałem na myśli. Z tego co wiem, jest to wymóg a nie opcja.

 

Taki to wymóg, ze dużo osób tego nie robi, bo nie ma konsekwencji.

No chyba, że zaistnieje sytuacja j.w., wtedy przez swoje zaniedbanie można narobić sobie bigosu.

10 godzin temu, Korton napisał:

No dobra, ale skąd ta kia, skoro ja sprzedałem audi z tymi nr rejestracyjnymi

 

Z tego widać, że bardzo dużo pojazdów jeździ z nieswoimi tablicami rejestracyjnymi.

Ja też miałem taki przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...