Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Na skutek niedoborów emocjonalnych moderacji/administracji wyleciałem z polskich grup Subaru na FB (ogólna, sprzedażowa) - panu modowi nie podobało się sensownie argumentowane własne zdanie (zamiast kontynuować polemikę w której nie miał sensownej argumentacji, wolał dać bana na 24h), a panu adminowi - że po tych 24h śmiałem napisać, co o takim kółeczku wzajemnej adoracji myślę.

 

Teges w tym jest taki, że jest impuls do powrotu na The Forum, i jedna (dwie) grupy do tracenia czasu na FB mniej ;) Panów z tego miejsca pozdrawiam.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BelegUS napisał:

Na skutek niedoborów emocjonalnych moderacji/administracji wyleciałem z polskich grup Subaru na FB (ogólna, sprzedażowa) - panu modowi nie podobało się sensownie argumentowane własne zdanie (zamiast kontynuować polemikę w której nie miał sensownej argumentacji, wolał dać bana na 24h), a panu adminowi - że po tych 24h śmiałem napisać, co o takim kółeczku wzajemnej adoracji myślę.

 

Teges w tym jest taki, że jest impuls do powrotu na The Forum, i jedna (dwie) grupy do tracenia czasu na FB mniej ;) Panów z tego miejsca pozdrawiam.

 

Nie znam tematu, więc nie zabieram głosu - ale brzmi rozkosznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BelegUS napisał:

Chętnie poznam.

Zachowam dla siebie ... poza tym Twoje posty na grupie już nie istnieją, tak że nie ma po co drążyć tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym nietegesem w Gdańsku jest ta cała galeria Forum co powstała w centrum. W sobotę może uda im się to w końcu otworzyć bo w zeszłym tygodniu im nie wyszło. Że w dzisiejszych czasach można za przyzwoleniem władz wybudować takie szkaradztwo w samym centrum takiego miasta to jest nie do uwierzenia. Nie mówię już o łamaniu założeń projektu jak i prawa które w tym przypadku nikogo z władzy nie obchodziło.

 

Forum Gdańsk

Edytowane przez lukasdraz
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, suberet napisał:

ci, co dali zgodę na budowę powinni siedzieć

On już dawno powinien ;)

 

Codziennie to widuję, ohyda to mało powiedziane ... poza tym już widzę to zagęszczenie aut w tym rejonie (mieszkam w tym rejonie niestety), ponieważ już teraz odczuwam zmiany na gorsze... koszmar jednym słowem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2018 o 00:49, BelegUS napisał:

Na skutek niedoborów emocjonalnych moderacji/administracji wyleciałem z polskich grup Subaru na FB (ogólna, sprzedażowa) - panu modowi nie podobało się sensownie argumentowane własne zdanie (zamiast kontynuować polemikę w której nie miał sensownej argumentacji, wolał dać bana na 24h), a panu adminowi - że po tych 24h śmiałem napisać, co o takim kółeczku wzajemnej adoracji myślę.

 

Teges w tym jest taki, że jest impuls do powrotu na The Forum, i jedna (dwie) grupy do tracenia czasu na FB mniej ;) Panów z tego miejsca pozdrawiam.

Jakieś 2 miechy temu spotkało mnie dokładnie to samo - admin to typowy Janusz internetów.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lukasdraz napisał:

Głównym nietegesem w Gdańsku jest ta cała galeria Forum co powstała w centrum.

 

W warszawie budują nowego Norblina - raptem 2 lata poślizgu bo inwestor jak zobaczył pierwszy projekt to zlecił nowy projekt - takie to było szkaradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, STIFF napisał:

 

W warszawie budują nowego Norblina - raptem 2 lata poślizgu bo inwestor jak zobaczył pierwszy projekt to zlecił nowy projekt - takie to było szkaradztwo.

 

Nie do końca jest to prawda.

W Gdańsku budują coś nowego a Norblin będzie rewitalizowany. Po drugiej stronie ul. Żelaznej pełną parą robimy Mennicę. Właśnie przenosimy się z Konesera d/POLMOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, msi napisał:

Kupiłem nowe auto, zatankowałem do pełna 70.8 litra, mój zbiornik wg producenta ma 66...

Nie rozumiem, dlaczego to w nietegesach umieściłeś. Toż to klasyczny teges jest. :unsure:

Poza tym, to normalne i dotyczy większości aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie udało mi się zatankować więcej niż miał zbiornik :D Jak odbierałem inne nowe auto (które też miało filiżankę paliwa w zbiorniku) to weszło pół litra mniej niż ma zbiornik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2018 o 13:41, lojszczyk napisał:

Nie do końca jest to prawda.

W Gdańsku budują coś nowego a Norblin będzie rewitalizowany.

Znasz projekt? bo ja znam i inwestora też. Stawiają zupełnie nową bude pozostawiając okruch starych zakładów. Włażą w ziemię na ścianach szczelinowych na kilka kondygnacji. Budują ponad 65000m2 powierzchni użytkowych - to wyjdzie grubo ponad 100000m2 całkowitej - w porównaniu z paroma barakami Norblina to nie ma co mówic o rewitalizacji - to tylko komercyjne gierki słowne pod publiczkę. Koneser (w zakresie starej fabryki) to rewitalizacja - zgoda, ale nowa częśc to juz po prostu nowa mieszkaniówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarł Robert Brylewski.

Ta era zaczyna być częścią historii - a dopiero co miałem nowe rumunki z białymi sznurówkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...