Skocz do zawartości

O Subaru w TOK-FM: przereklamowana tandeta!


gentile

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdarzyło mi się kilka razy słuchac tego programu. Ogólnie panowie nie mają nic ciekawego do powiedzenia, gadają żeby gadać. Ale jako, że jest to jedyny program radiowy o tej tematyce to można od czasu do czasu posłuchać. Nie widzę jednak sensu, żeby przywiązywać wagę do tego co tam mówią. 8)

 

Nie jedyny, bo w radiowej Trojce co piatek o 14.45 jest audycja pt. Na trzecim biegu :D

 

 

P.S. Krótko bo krotko ale jest :wink:

I w ChiliZet jest coś co nazywa się Top Geat ( sic! ) ale nie wiem jaki może mieć związek z oryginalem - pewnie tematykę samochodowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top GeaR chyba :P z tego co wiem jest organizowane przez redaktorów polskiego wydania czasopisma TG :-) takie krótkie dwuminutowki, ale fajnie sie tego słucha :-)

 

 

To co, Panie Balkan, może sie Pan wypowie? A może na Plejady przyjedzie i zrobi extra-reportaż w którym bedzie RZETELNIE i OBIEKTYWNIE badał sprawę "kultu" Subaru?? :mrgreen: bo ja myśle, ze taki EXPERT to powinien zglebic sprawę! Może jaki Pulitzer sie usmiechnie.?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda marka ma swoje wady - Subaru też ma ich sporo - wobec czego każda z ocen jest bardzo subiektywna :wink:

sporo na naszym forum jest list wad i usterek :mrgreen:

my pewnie bronimy naszej marki, bo... jest nasza :wink:, a inne krytykujemy, bo są... nie nasze :wink:

a Pana Balkana nikt przecież nie każe słuchać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam podobnie jak prowadzacy tenze "fachowy" program motoryzacyjny, ze Subaru to faktycznie tandeta i bardzo chcialbym zeby dalej tak pozostalo. Aby dalej te tandetne auta byly doceniane przez milosnikow marki i byly nieczesto widywane na drogach.

Jezdze juz 3 tandetnym subaru ktore mnie duzo kosztuje ale jakos nie spieszy mi sie aby powrocic do aut nietandetnych z logo vw czy inne audi. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w takich Stanach Subaru plasuje sie, w optyce klientów, na poziomie aut koreańskich. Do Mitsubishi, Nissana czy Mazdy ma daleko(w sensie prestizu).

To chyba akurat komplement, bo Hyundai/Kia i Subaru odnosza ogromne sukcesy w Stanach, a Mazda z pomoca Forda sprzedaje sie srednio, Nissan ma wyniki glownie dzieki czestym akcjom promocyjnym (duze obnizki) a Mitsubishi zniknie z rynku amerykanskiego jak przestanie oferowac Evo. Mitsu w ubieglym roku sprzedalo piec razy mniej samochodow niz Subaru. Subaru i firmy koreanskie odnosza sukcesy bo oferuja samochody, ktore swietnie trafiaja do potrzeb kientow a nie przez niskie ceny.

 

Co oznacza "prestiż" w przypadku samochodu? Bo to chyba wybitnie Polski wynalazek, w Stanach cos takiego nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem że gospodynie domowe mają wypaczone poglądy i inne priorytety zakupowe :roll: Pan gospodyni domowa wpisuje się w regułę i nie jest wyjątkiem od reguły :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Co oznacza "prestiż" w przypadku samochodu? Bo to chyba wybitnie Polski wynalazek, w Stanach cos takiego nie istnieje.

 

Znaczy, że Amerykanie nie są próżni ? Niesamowite.

Moze sa i prozni, ale samochod nie jest zadnym wyznacznikiem sukcesu. Mozesz miec nowego Mercedesa i mieszkac w baraku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sa i prozni, ale samochod nie jest zadnym wyznacznikiem sukcesu. Mozesz miec nowego Mercedesa i mieszkac w baraku.

Kuba. Ale z Ferrari, czy Lambo chyba tak już nie jest ;) W Stanach napewno autem "dla ludu" nie zwrócisz uwagi, ale są marki/modele, które przykuwają jednak uwagę innych.

P.S. U nas też wielu brało wypasione fury na kredyt/leasing, a później pojawiały się problemy ze spłatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sa i prozni, ale samochod nie jest zadnym wyznacznikiem sukcesu. Mozesz miec nowego Mercedesa i mieszkac w baraku.

Kuba. Ale z Ferrari, czy Lambo chyba tak już nie jest ;) W Stanach napewno autem "dla ludu" nie zwrócisz uwagi, ale są marki/modele, które przykuwają jednak uwagę innych.

Tak, jak jezdzisz we wloskim egzotyku, to jestes sportowcem lub przestepca ktoremu sie powiodlo.

Sporo uwagi zwracal moj WRX jak go kupilem w 2002 albo moj obecny samochod. Czesto mi sie zdarza ze zaczepiaja mnie ludzie na ulicy i zadaja pytania, z rozmowy wynika czesto ze znaja sie one troche na motoryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jestes sportowcem lub przestepca ktoremu sie powiodlo.

:shock:

 

Znam co najmniej kilka osób co posiadają takie włoskie egzotyki i żaden nie jest sportowcem ani przestępcą, choćby byłym, więc ten argument jest naprawdę z dupy ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam co najmniej kilka osób co posiadają takie włoskie egzotyki i żaden nie jest sportowcem ani przestępcą, choćby byłym, więc ten argument jest naprawdę z dupy ... :(

a pamiętacie, jakie było było ulubione auto "chłopaków" z podwarszawskiego Pruszkowa jakieś 5 lat temu :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa sorry , ale jestem tradycyjnie po kilku głębszych :twisted:

 

Tradycję trzeba pielęgnować :mrgreen:

Wiele lat nie kupiłem żadnej gazety motoryzacyjnej . Staram się trzymać od tego daleko , bo każdy człowiek ma inne potrzeby .

Moim zdaniem subaru jest przereklamowane ale nie zgadzam się że tandeta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam co najmniej kilka osób co posiadają takie włoskie egzotyki i żaden nie jest sportowcem ani przestępcą, choćby byłym, więc ten argument jest naprawdę z dupy ... :(

a pamiętacie, jakie było było ulubione auto "chłopaków" z podwarszawskiego Pruszkowa jakieś 5 lat temu :?: :mrgreen:

 

hmm... A8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...