Jump to content

O Subaru w TOK-FM: przereklamowana tandeta!


gentile

Recommended Posts

Jak w tytule. Wczoraj miałem okazję słuchać magazynu motoryzacyjnego w agorowym radiu Tok-FM.

W roli ekspertów Jacek Balkan I Sławomir Paluszewski. Panowie recenzowali nową Impreze, tzn zamierzali. Temat zboczył na kwestię natury ogólniejszej, demitologizacji marki jako takiej. Otóż, zdaniem ekspertów, zwłaszcza Jacka Balkana, w Polsce szerzy sie niczym nieuzasadniony kult i mit marki Subaru. Nie mający, ich zdaniem, żadnego uzasadnienia w realnych walorach tych samochodów. Przeciwnie, Subaru jedzie na micie rajdowych Imprez a cywilne samochody tej marki dostępne w salonach to tandeta i taniocha. Ten kult podobno jest specyficznie polskim zjawiskiem i w takich Stanach Subaru plasuje sie, w optyce klientów, na poziomie aut koreańskich. Do Mitsubishi, Nissana czy Mazdy ma daleko(w sensie prestizu).

Czy ktoś mógłby te rewelacje skomentować?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Otóż, zdaniem ekspertów, zwłaszcza Jacka Balkana, w Polsce szerzy sie niczym nieuzasadniony kult i mit marki Subaru.

 

 

Dlatego powstała Dacia Logan.

 

 

Jest za to fanem Dacii Logan

 

 

I prosze jak trafili z produktem. :mrgreen:

 

 

Czy ktoś mógłby te rewelacje skomentować?

 

 

Bym skomentował ale pewnie zaraz jakiś nadgorliwiec by mi pasiakiem pojechał. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Każdego świadomego użytkownika Subaru taka opinia wygłaszana publicznie powinna tylko cieszyć (pomijając Dyrekcję :wink: ). Dzięki temu kolejny "przypadkowy" kupujący nie wybierze np. forka tylko dlatego, że jest w dizelku.

Link to comment
Share on other sites

Ja myśle, że chłopaki nie dostali jeszcze działki od dealera(jakkolwiek by to nie brzmiało) za reklamę marki przy pomocy pochlebnej recenzji. Może gdyby dostali furę do przetestowania z odpowiedno ważąca kopertą to śpiewaliby w innych tonacjach.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałem okazję słuchać magazynu motoryzacyjnego w agorowym radiu Tok-FM.

 

Wstydziłbyś się :!: :!: :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

A tak poważnie, to znając nastawienie tych ludzi do świata, to dla nich zawsze będzie dominowac......sowiecka łada. Ano tylko dlatego, że jest sowiecka. :wink:

Link to comment
Share on other sites

J.Balkan nie lubi Subaru i tego nigdy nie ukrywał. W swoich programach na moto.pl też często krytykuje auta spod znaku plejad:

http://moto.pl/MotoPL/10,90142,9499253, ... eza__.html

Subaru jak Toyota? Mimo silnika boksera i montowania symetrycznego 4x4 we wszystkich autach z katalogu? Rozumiem że brak 8 LCD, HUD i pieciostrefowego klimatronika automatycznie dyskwalifikuje auto.

 

Ogólnie jest to jeden z nielicznych dziennikarzy z którym się notorycznie nie zgadzam. Kiedyś przyczepił się do systemu start/stop a wychwalał "ekologicznego" Priusa (oczywiście nie raczył wspomnieć jak ekologiczne są akumulatory w produkcie Toyoty).

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś mógłby te rewelacje skomentować?

Bym skomentował ale pewnie zaraz jakiś nadgorliwiec by mi pasiakiem pojechał. :mrgreen:

Mogę ja? Chociaż raz... please... :P:mrgreen::twisted:

 

A wracając do tematu: pacany... pewnie Balkan się boi jeździć subaryną i dlatego się teraz wyżywa... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

J.Balkan to ten od burzy sprzęgłowej (potem była audycja ze "specjalista"), kolejną aferą była to że Pan Balkan nie potrafił otworzyć zaślepki do czytnika mapy w legacy MY10 (porysował komuś samochód kluczem).

 

No cóż specjalista to wspaniały (czasem po pracy słucham tego znamienitego programu) zawsze grupa VAG robi jego zdaniem najwspanialsze samochody ;)

 

Nie ma co się napinać dla tego Pana najważniejszy jest masaż delikatnych pośladków silnik 1.2 T(bo przeca mało pali w katalogu) i prestiż marki (co powie sąsiad spod obory jak zobaczy że ma się coś innego niż audika w tedeiku to przeca ludzie bedom godać ;).

Link to comment
Share on other sites

No prosze państwa spokojnie bo on to forum czyta i zaraz w następnej audycji zacznie jeździć po nas jak po lysej kobyle :mrgreen:

 

Bardzo mi się podoba ton w jakim on zawsze wypowiada się nt wszystkich kwestii: taki "ja to wiem bo jestem Xpertem a Wy wszyscy jestescie durni, cieszcie się ze jestem łaskawy podzielić się z wami swoją wiedza" :D

 

Jak dla mnie to on się nadaje co najwyżej do prowadzenia własnej audycji na youtubie używając kamerki internetowej :roll: i powraca kwestia sąsiedniego topicu o braku porządnego programu moto w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...