Skocz do zawartości

O rowerach


Niuniek

Rekomendowane odpowiedzi

Szwalbki dobre, choć produkują gdzietam. Mamie do miejskiego wziąłem i 2gi rok śmigają, a takie przebiegi robi, że u niej co roku praktycznie gumy trzeba nowe.

 

A wala się u kogo przypadkiem sprawna klamka Magura HS11 2ga generacja prawa? Ewentualnie HS33? Którą chciałby zbyć? Mam ja taki sprytny plan inżyniersko-frezersko-hamulcowy odnośnie budowy mojego Pobułkersa ostrokolca, a moja klama podcieka już bo wyrobiona w środku, a rozwiert cylindra nie wchodzi w grę, bo cylinder plastikowy jest ci on :)

 

subaru-podpis-nalepy.pngsubaru-podpis-ciuchy.png1635335957_fajsbnio.png.ef4a335efbec109fd953bf71664b90a9.png cupsellki.png.ccaa2ef4723d6780446ba54e3b372d65.png

Screenshot_20220309-102345_Brave.jpg

Edytowane przez eurojanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2022 o 11:10, Michał W. napisał:

Ciekawostka o kierunkach: nowy i stary rapid rob.

1B0E2548-1868-46AA-BD5A-BFFFE341F76F.jpeg

882C43AA-11A9-4DA6-8EF2-661BD7088CDB.jpeg

AB83AA0D-6A4A-46F7-B758-84C62A950872.jpeg

 

Ja tam u siebie stosuje sie do naznaczonych kieronkow tylko z przodu, z tylu zakladam opone tak by dawala max trakcji, bo hamowanie i tak glownie przednim kolem sie odbywa...  Robie tak glownie ze wzgledu na skalisto-kamienisty teren.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie na dzień chłopaka małą pamiątkę pacnąłem. Wyczaiłem w Szwajcru takie skromne kółka, trzeba tylko za tydzień do Helwetów skoczyć odebrać i montujemy do pojazdu :)

Jakby kto potrzebował koła Campagnolowe 16 szprych aero do szosy marki Gipiemme to mam na zbyciu.

6116546586.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RoadRunner napisał:

Czy -20% an rower modelowo ze 4 czy 5 letni to dobra oferta czy nie warto sobie głowy zawracać ?

Żadna promocja, zwłaszcza za taki rower... No, u Ciućkowskiego to trudno coś kupić w normalnej cenie.

Ale jak komuś rower z jakichś względów wyjątkowo pasuje... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, radekk napisał:

chyba w dalszym ciągu sam fakt że można kupić to już dobra oferta:biglol:

To prawda. Gravele Cube miały być na początku stycznia i cisza. Scotta mogę zamówić w ciemno wpłacając zadatek (miejsce na podium w kolejce), także jak nie przypasuje, to mój problem. Spec nie dość, że odjechany cenowo, w odpowiednim kolorze miał być w grudniu. Cisza. Zamówiłbym Canyona, byłby zaklepany (i przynajmniej można zwrócić), ale w małych rozmiarach stosują koła 27,5”, więc odpada. A to wszystko przy galopujących cenach. Wyczuwam lipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek od kuchni, jezeli chodzi o dostawy, to powiem, ze w listopadzie przyjalem od klienta zaliczke na 3 elektryki i po dlugim oczekiwaniu 2 z 3 dotarly, a na 3 nadal czekamy...

 

A, zapomnialem dodac, ze to byl listopad, ale 2020 roku ;)

Dzwoni do mnie co 2 tygodnie, a ja mu za kazdym razem: eeee, nie wiem. Dzwonie do dystrybucji i slysze to samo.

Juz dawno zaproponowalismy mu zwrot zaliczki, ale uparl sie i czeka :)

plus jest taki, ze jak ten ostatni rower dotrze, to bedzie dobra flacha na sklepie i moze jakis tort z okazji 2 lat oczekiwania :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pajac_am napisał:

Juz dawno zaproponowalismy mu zwrot zaliczki, ale uparl sie i czeka :)

jak jeszcze cenę ma z przed 2 lat to dobry deal. Też bym się nie wycofywał;)

 

Z ciekawostek w zeszłym roku kupowałem młodej Wooma w cenie 799 euro, z ciekawości teraz patrzę ile kosztuje 899 euro (specyfikacja jak patrzę chyba bez zmian).

 

A kurs też się z lekka zmienił, więc ceny tym bardziej poszybują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem sezon szosowy :yahoo:

 

 

Screenshot_20220317_164120_com.strava.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przymar napisał:

Sprintem wokół trzepaka? Żartuje, sam doczekać się nie mogę, tylko czasu brak.

Hehe :)

Dzisiaj z Wisły do Wisły Czarne, potem w dół i z kolei na Salmopol, po czym zjazd z powrotem do Wisły. 

Na zrzucie ekranu jedyny odcinek z włączoną stravą - zjazd Salmopol-Wisła. 

Screenshot_20220317_213921.jpg

Edytowane przez Fala
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lachlan Morton z Education First przejechał ponad 1000 km w 42h i zebrał 200+ tys. $ dla Ukrainy. A w sobotę przejeżdżał przez Małopolskę.

 

:hi:

 

 

https://www.efprocycling.com/culture/one-ride-away/

Edytowane przez subleo
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się, zastanawiałem i kupiłem. CST b-trail 29x2.25. Do górala. I tak przeważnie ubite drogi i asfalt, więc kostka do niczego nie potrzebna i wkurzał mnie dźwięk ;) Miałem założone z przodu GroudControl 29x2.1 a z tyłu Fastrack 29x2.0
Pierwsze jazdy obiecujące, muszę trochę formy odzyskać, to będę wiedział, czy to było widzimisię, czy rzeczywiście coś zyskałem. Lekkie są :)
 

IMG-20220323-WA0004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...