Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dla rozluźnienia po powyższym - hample SĄ ważne. 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

Kiedyś to mieli fantazje. 

 

Seryjne Fiaciory i ogień!!

 

 

 

 

Jak Amerykańskie Stock Cars Racing . Mój wujek miał kiedyś Fiaciora, 1,5 z pięciobiegową skrzynią i prędkościomierzem-tasiemką. Uwielbiałem go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie pokazane jak z pokolenia na pokolenie siadają zdolności terenowe Forestera ) najstarszy nawet z Rubikonem szedł "łeb w łeb" :)

No i morał:  jak chcesz wjechać pod ośnieżoną górkę to musisz się rozpędzić (o ile przedni "zwis" pozwoli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Amerykańskie Stock Cars Racing . Mój wujek miał kiedyś Fiaciora, 1,5 z pięciobiegową skrzynią i prędkościomierzem-tasiemką. Uwielbiałem go...

Mój ojciec takiego miał i po wymianie na poldka caro dostałem takiego 13 latka. Ten pierwszy jest w sercu na zawsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie pokazane jak z pokolenia na pokolenie siadają zdolności terenowe Forestera ) najstarszy nawet z Rubikonem szedł "łeb w łeb"

No i morał:  jak chcesz wjechać pod ośnieżoną górkę to musisz się rozpędzić (o ile przedni "zwis" pozwoli).

Chyba że Eye sight się przestraszy gorki

Miałem Forka SG- wolnyssak, SG XT i teraz SJ XT. Najpewniej się czułem w SG- pełna kontrola nad autem. W SJ za dużo elektroniki do takich zabaw

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, M-Nowy napisał:

Fajnie pokazane jak z pokolenia na pokolenie siadają zdolności terenowe Forestera ) najstarszy nawet z Rubikonem szedł "łeb w łeb" :)

No i morał:  jak chcesz wjechać pod ośnieżoną górkę to musisz się rozpędzić (o ile przedni "zwis" pozwoli).

Jak zobaczyłem Audi A6 i pękający zderzak z przodu, to parsknąłem ze śmiechu! :D

 

A najlepiej Dacia na początku poszła jak dziś w żołędzie... Koleś starym Forkiem RHD też daje czadu, co to się dzieje w 16:28, to przechodzi ludzkie pojęcie - toż to walka o życie na odcince! :D Nawet ofiary były... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Giechu napisał:

...Polecam fragment od 10:08. Nie wiedziałem, że w USA nie ma regulacji świateł, ale twierdzenie, że regulacja służy za światła przeciwmgielne jest całkiem zabawne:biglol:. (choć faktycznie czasem to działało)

 

Najpierw się za głowę prowadzący łapie czemu tak dobrze stoją cenowo, a potem uśmiechu z twarzy za kierownicą nie mógł zmyć.

Edytowane przez Dymian
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...