Jump to content

Syn Adama

Nowy
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

About Syn Adama

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  2.5l Subaru Outback '99

Recent Profile Visitors

520 profile views
 1. Jako że przegląd już zaliczony, wydłubalem (bardzo ostrożnie) mod JDM-owy... Z świecąca blendą wygląda jak powinno, oprócz tego, że mogłoby być trochę jaśniej, ale nie mam za bardzo pomysłu jak dodać odblask do środka blendy. Może jakąś farbą udało by się maznąć przez otwory?
 2. Oddałem Subaraka na badanie, gdzie to Pan diagnosta zdiagnozował zdrowie.
 3. Like DETT said, this is a costly and time consuming operation, and so they are usually done with vehicles that are hard to find and unique, like the Forester STi, for example. Many people import cars from the UK into Poland and just drive them as RHD. You only need to swap or convert the headlights to be able to pass the inspection here as such. You can look on olx.pl to find used ones at a fair price. Just search for "lampy forester".
 4. Myślałem, żeby jakoś za "drewnem" schować i podłączyć na stałe, ale o schowku nie pomyślałem. Poczekam na ładowarkę z quick charge, która idzie z Chin i coś pokombinuje. Dzięki!
 5. Czyj to skarb? Pozdrawiam.
 6. W końcu zrobiłem porządek z kablem do ładowarki bezprzewodowej/uchwytu magnetycznego. Niby drobiazg, ale cieszy.
 7. Zamontowalem LEDy do świateł cofania z nadzieją, że będę lepiej widzieć w nocy cofając w nie oświetlonych miejscach. Świecą gorzej niż zwykłe żarówki.
 8. Drzewa, Forester... W lesie! Co wygrałem?
 9. W moim przypadku mechanik od Subaru w Warszawie zaoferował wymianę dwumasy na jednomasę za 1500zł i jest to u niego standardowa procedura kiedy dwumasa kończy żywot. Być może któryś z poprzednich właścicieli już taki zabieg przeprowadził. Niech ktoś mądrzejszy ode mnie się wypowie na temat tego, co może nie pasować/brakować przy takiej zmianie.
 10. Podobno na rynek USA i Australia nie które Subaru wychodziły z jednomasą, gdzie w Europie z dwumasą. Skąd pochodzi Twoje auto?
 11. Odziwo rdza była tylko na mocowaniu, z bardzo małą ilością rdzy na dole tej "łapy" która teraz jest na zielono, i praktycznie zero rdzy na podłodze. Fotele i tak trzeba zdjąć, ale w moim przypadku druciana szczotka na wiertarce dała ładnie radę z całą rdzą.
 12. Nie widziałem, ale miło mi.
 13. Tak trochę spontanicznie, przy okazji sprzątania i odkurzania, zająłem się zardzewiałymi mocowaniami foteli. Nie byłem do końca przygotowany, więc z czarnych zrobiły się zielone, ale w sumie to tak prawie do koloru nadwozia, a poza tym i tak mam fotel na tyle blisko, że ich normalnie nie widać.
 14. Pozdrowienia dla oświniaczonego Forka upolowanego w Rembertowie.
×
×
 • Create New...