Jump to content

Syn Adama

Użytkownik
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Wspaniały

About Syn Adama

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  2.5l Subaru Outback '99

Recent Profile Visitors

949 profile views
 1. A czemu nie smarem uniwersalnym? Tak u siebie zrobiłem, jak wkładałem short-shifter.
 2. Mam znajomego, który chce sam teraz warsztat otwierać, więc myślałem przy okazji by się porobiło kilka zdjęć i zrobiło be się mu reklamę dla całej masy foresterowych klientów, ale za darmo przecież też nie będzie robił, więc to nie może być rzeź. Myślę, że jest możliwość na dobrą cenę, jeżeli cala naprawa zamknęłaby się w 2. 000zł. Więc mimo że zdejmę tapicerkę i będzie ładnie, to tak czy inaczej pod zabezpieczeniem nadkoli może kryć się ruda masakra sięgająca aż po progi?
 3. Też to zauważyłem, więc dostałem zbliżenie... Podobno tylko ubrudzone. Trochę głupia sytuacja, przyjeżdżasz i rozbierasz facetowi pół tapicerki w aucie... Ale tak mam zamiar zrobić.
 4. Podobno był zabezpieczany, sporo czasu spędził w garażu i blacharz mówił że kielichy wyglądają bardzo dobrze, ale czytając tu o innych optymistycznych blacharzach, za bardzo mnie to nie pociesza. Odziwo z drugiej strony brak jakichkolwiek wykwitów. Dlatego dopytuje wszystkich co pokazywali zdewastowanie w swoich wozach o orientacyjne ceny napraw. Najgorzej chyba, jeżeli weszło w progi, tylko jak to sprawdzić przy oględzinach?
 5. Przymierzam się do zakupu Forka SF i przeglądając ten wątek trochę zwątpiłem, czy to dobry pomysł... Jadę go obejrzeć, i jeżeli nie ma tragedii, kupić w poniedziałek, ale w między czasie, czy ktoś może coś powiedzieć, w oparciu na zdjęcia poniżej, o możliwym stanie progów/nadkoli? Czy możliwe, że pod spodem jest w miarę zdrowo, czy raczej gwarancja na grubszy temat? Dzięki!
 6. A co się zadziało, lub będzie się dziać?
 7. Syn Adama

  Filmy

  A tak to się robiło w latach 80-tych... Może już kiedyś było, ale niesamowity dokument.
 8. Syn Adama

  Filmy

  Tu się buduje super sztuka... Ktoś jakieś pojęcie ile takie cudo może kosztować?
 9. Daj znać jaki rezultat. Myślę o tym samym zabiegu tylko że na tył w swoim Outback'u.
 10. Ja rozumiem, że porządna modyfikacja silnika może kosztować więcej niż by się wydawało, ale czy to już nie jest kosmos? Subaru EJ22T 2.35 Stroker Engine Complete Bolt in Package 640bhp/590ftlb
 11. Rzeczywiście nie za ciekawie... Za to ten GR4 wygląda bardzo ciekawie.
 12. STI schowany w budzie VW Up... https://www.olx.pl/oferta/vw-up-CID5-IDD2IuB.html
 13. Dla mnie najmniej ciekawą kwestią auta demonstracyjnego wydaje się być docieranie silnika. Czy źle dotarty silnik nie będzie bardziej narażony np. na większe pobieranie oleju?
 14. Dławił mi się lekko (ale coraz gorzej) na niskich obrotach. Wyszukałem w forum że to pewnie przewody zapłonowe, więc kupiłem nowe i wymieniłem. Dławienie znikło. Forum daje radę. Oczywiście nie mogło być aż tak łatwo... Jeden z miedzianych styków na cewce był cały pokryty piękną, zieloną patyną, (prawdopodobnie źródło dławienia) więc musiałem go dobrze przeczyścić. A przy wyjmowaniu jednego kabla od świecy, odczepił się i został na świecy metalowy kontakt, więc musiałem kombinować z pół godziny żeby go wyciągnąć.
×
×
 • Create New...