Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

I właśnie o to mi chodzi, to nie jest kowalski w nowym BMW a tu taka wpada. W necie już drą łacha ze się 1 punktem przejął za bardzo. 

No właśnie, chyba chciał szybko (za szybko) dojechać do mety na tym 10 miejscu
Mimo wszystko żal chłopa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2020 o 14:57, pablonas napisał:

Dokładnie :) Ale kierowcom się tor podoba. Wreszcie prawdziwy techniczny tor "starej daty". Nie te nowoczesne syntetyki z kilometrowymi poboczami :)

 

A co u RK? Powiedział dzisiaj, że na grid go nie będzie. Co obstawiamy?

 

@carfitweź daj nam coś żebyśmy mogli trochę pomielić temat :mrgreen:

@pablonas no mam temat, jak zwykle od kilku lat w grudniu, w styczniu, i lutym, kombinujemy wyjazd na rowery na Teneryfę :biglol:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert tajemniczy ma pewnie plan na pół roku do przodu. Te wypowiedzi z dzisiaj o prototypach w LMS + GT3 w VLN na Nordschleife... biorę w ciemno

:) Oby tylko w profesjonalnym teamie, niekoniecznie z Orlenem na plecach. Niech to będzie jakaś fabryka... 

Chociaż wiem, że wolelibyście rajdy ;)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2020 o 18:53, Adi napisał:

 

Nieeee!!! Powiedz mu, że nie może, co z Monte, co ze Szwecją?

 

;) 

@Adi też bym chciał, moim zdaniem najlepiej jak by na zimę wynajął z dobrej stajni jakieś R5, potrenował rajdy we Włoszech, a potem zaczął sezon od WRC2. aby w 2022 starać się do WRC. Ale to tylko moje pobożne życzenie :) 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jumpman napisał:

Hm. Robert lubi zakłady to może mu powiedz "Robert,daje stówę że R5 Monte nie pojedziesz!" :D

dałbym 1000 euro żeby pojechał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jumpman napisał:

Hm. Robert lubi zakłady to może mu powiedz "Robert,daje stówę że R5 Monte nie pojedziesz!" :D

właśnie sobie obliczyłem że byłem z nim na 38 rajdach ........ :o:biglol:. Gdyby żona wiedziała ile kasy przepuściłem ....... :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adi napisał:

Twoja żona dalej miała powody do niepokoju

Na szczęście mam mega wyrozumiałą żonkę i od 16 lat znosi cierpliwe moje fanaberie i pasję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, carfit napisał:

Na szczęście mam mega wyrozumiałą żonkę i od 16 lat znosi cierpliwe moje fanaberie i pasję :) 

pewnie jest wyrozumiała ale na wszelki wypadek jej nie wtajemniczaj w szczegóły, oszczędź jej niepotrzebnego stresu :D

 

Ja przynajmniej tak robie niby wie że drogie hobby ale nie do końca i odnosze wrażenie że chyba sama nie chce znać szczegów  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jaszyn napisał:

chyba sama nie chce znać szczegów  :D

No to u mnie trochę inaczej ;) ona doskonale wie ile może kosztować wyjazd do Meksyku, Sardynii, czy Singapuru :), może nie wiedzieć ile wydam na miejscu, ale wie że czasami potrafię pójść z fantazją ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jaszyn napisał:

pewnie jest wyrozumiała ale na wszelki wypadek jej nie wtajemniczaj w szczegóły, oszczędź jej niepotrzebnego stresu :D

 

Ja przynajmniej tak robie niby wie że drogie hobby ale nie do końca i odnosze wrażenie że chyba sama nie chce znać szczegów  :D

Tak jest jezeli płacisz sam ,  żona ma na waciki a dzieci maja sie w co ubrać i nie przymieraja z głodu to wszystko jest ok :biglol:

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, carfit napisał:

No to u mnie trochę inaczej ;) ona doskonale wie ile może kosztować wyjazd do Meksyku, Sardynii, czy Singapuru :), może nie wiedzieć ile wydam na miejscu, ale wie że czasami potrafię pójść z fantazją ;) 

moja też sie orientuje w cenach rowerów  (u mnie to drogie hobby to rowery i rzeczy z tym związane)   -zna rząd wielkości, tzn widząc cene  nie myli ilości zer jak niektórzy , ale faktur nie chce oglądać ;) .  Mógłby to być zbyt silny stres...  myśle że  to dobrze działający instynkt samozachowawczy   

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, turdziGT napisał:

Tak jest jezeli płacisz sam ,  żona ma na waciki a dzieci maja sie w co ubrać i nie przymieraja z głodu to wszystko jest ok :biglol:

100% racji ! nigdy bym nie pojechał nigdzie gdybym wiedział, że rodzinka musi na czymś przyoszczędzić, abym mógł gdzieś pojechać ! To totalna podstawa :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...