Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie mam wtyków od środka w Williamsie wiec nie wiem czy ma fory, a może jest po prostu szybszy od RK ?

Mnie to trochę przypominam Yamahe w MotoGP gdzie w 2017 nowy w teamie Vinales osiągał lepsze wyniki od legendy tej kategorii Rossiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy się pisze w necie. :facepalm:

W mojej głowie nie znajduję miejsca na sens i logikę teorii spiskowej przeciw Robertowi. 

Dlaczego najsłabszy team, stale kompromitujacy się swoim przygotowaniem i wynikami, miałby jeszcze pogarszac bolid jednemu ze swoich kierowców?

O nic nawet nie walczą, no może o resztki honoru. A po takich akcjach, o tych resztkach mogliby zapomnieć. 

Dlaczego też Merc miałby się w to angażować? Jeśli szykują sobie kierowcę na przyszłość, to lepiej go oceniać w równych warunkach, a nie dając mu fory. 

Odpowiedź jest prosta. Williams w swoim bałaganie nie potrafi zrobić dwóch identycznych samochodów albo GR jest znacznie lepszy od RK. Albo oba te czynniki. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Angolach nie ma co spodziewać się logiki i sensu. Gdyby okazało się że RK jest lepszy od GR to jak by to wpłynęło na wizerunek CW która ogłosiła ze to GR jest ich pierwszym kierowcą z którym podpisali umowę to po pierwsze. Po drugie jak by tłumaczyli się że do merca idzie GR który non stop dostaje baty od RK. Po trzecie by dziennikarze nie dali żyć CW że nie wybrała rok wcześniej RK zamiast SS i że zmarnowali przez to 1 rok. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że to bardziej sprawka Mercedesa niż Wiliamsa. Co im szkodzi dać mocniejszy silnik Russelowi przecież do Hamiltona nie podjedzie a Polaczek dostanie baty.

Ta prędkość na prostej za każdym razem nie powinna być wykazana. Reszta może być pochodną mocy i temperatury opon.

 

PS. Nie przypominam sobie , żeby na testach Kubica dostawał tak regularnie od Russela. Czuje nosem szwindel.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie historie wydawały mi się być śmieszne, ale... nie wierze ze Kubica jest wolniejszy od mlodego o sekunde a tak to wyglada w wyscigu. Rozumiem 0,3, no nawet 0,5 ! Ale nie sekunde... z reszta predkosci na prostych od początku sezonu sugerowały ze coś tu nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Jacky X napisał:

Mnie się wydaje, że to bardziej sprawka Mercedesa niż Wiliamsa. Co im szkodzi dać mocniejszy silnik Russelowi przecież do Hamiltona nie podjedzie a Polaczek dostanie baty.

Ta prędkość na prostej za każdym razem nie powinna być wykazana. Reszta może być pochodną mocy i temperatury opon.

 

PS. Nie przypominam sobie , żeby na testach Kubica dostawał tak regularnie od Russela. Czuje nosem szwindel.

Cóż, tez może być tak, ze bolid Russela to poligon doświadczalny Mercedesa pod katem samego silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dzyndzel napisał:

Dźwięk już nie ten sam. Osiem czy dziewięć lat temu ziemia się trzęsła.

 

Niestety to prawda. W Szanghaju najlepiej brzmiał safety car od AMG.

 

Sam wyścig dosyć ciekawy. Fajna walka BOT i HAM na początku. 

LEC pokazał że ma jaja w walce z VER. Za to VET zapewnił nam widowisko ;)

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, chojny napisał:

Racing Point?

Najpierw musiałby znaleźć się chętny na Pereza, ale jak Haas jest w czarnej d... ziurze finansowej, to kasa idąca z Perezem może im się przydać.

Poza tym w poczekalni przebiera nóżkami Ocon

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...