Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Urbi napisał:

 

Jakieś szczegóły? Źródło?

 

 

11 minut temu, miki_mi2 napisał:

A gdzie te słuchy chodzą ? 

chętnie podsłucham :D 

 

 

Ja tez ale w kazdym razie Orlen wyraznie dal znac ze w ewnetalnej zmianie bedzie w stanie pomoc.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chojny napisał:

 

Tam jest potencjał, choć nie do końca ogarniają kuwete. 

Właśnie dlatego RK mógłby dla nich być super opcją - coś by im może podpowiedział? Ciekawe czy już są jakieś info na temat opon na 2020 - ciągle słyszę, że zespoły płaczką, iż trudno im osiągnąć okno temperatur proponowane przez Pirelli

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, miki_mi2 napisał:

A gdzie te słuchy chodzą ? 

chętnie podsłucham :D 

 

21 minut temu, Urbi napisał:

Jakieś szczegóły? Źródło?

 

10 minut temu, turdziGT napisał:

Ja tez ale w kazdym razie Orlen wyraznie dal znac ze w ewnetalnej zmianie bedzie w stanie pomoc.

wyłapane na jednym z forów w komentarzach czytając "pomiedzy wierszami", dlatego napisałem "podobno"

 

chetnie bym RK widział w Hassie, jak na tak mlody zespol to maja poteciał
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, _akir_ napisał:

wyłapane na jednym z forów w komentarzach czytając "pomiedzy wierszami", dlatego napisałem "podobno"

 

Haha, super wiarygodność!

Puszczam to dalej w świat z adnotacją że wiadomość pochodzi z anonimowej wypowiedzi na forum firmy Subaru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fiji napisał:

 

Haha, super wiarygodność!

Puszczam to dalej w świat z adnotacją że wiadomość pochodzi z anonimowej wypowiedzi na forum firmy Subaru. 

puszczaj sobie co tam chcesz :) 

obsada foteli na przyszły sezon wyjasni sie pod koniec sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Właśnie dlatego RK mógłby dla nich być super opcją - coś by im może podpowiedział

Williamsowi tez podpowiada a efekty są jakie są. Lepiej mieć przyzwoity samochód bez większej potrzeby podpowiadania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matros1 napisał:

Williamsowi tez podpowiada a efekty są jakie są. Lepiej mieć przyzwoity samochód bez większej potrzeby podpowiadania. 

A jeszcze lepiej byłoby mieć świetny samochód, doświadczenie takie jak ma teraz i mieć 19 lat :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tremba napisał:

Nie wiem czy ktos juz nie wstawial:

https://sport.trojmiasto.pl/Robert-Kubica-pojedzie-w-Gdyni-podczas-Verva-Street-Racing-n136005.html

Team 3city pewnie bedzie zainteresowany:)

Właśnie miałam to napisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś wiarygodną teorię dlaczego Kubica nie może dogadać się z bolidem? Odmienna technika jazdy skutkująca inną ich temperaturą ?

 

Nie znajduję innych racjonalnych odpowiedzi dlaczego Kubicy bolid bardziej ślizga się niż Russela .

 

Zapomniał jak się jeździ ?

 

Jest taka możliwość , że obiera inną linię i inaczej operuje gazem. Opona albo jest niedogrzana albo ma za wysoką temperaturę i to skutkuje problemami. I mimo identycznych bolidów jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jacky X napisał:

 

Jest taka możliwość , że obiera inną linię i inaczej operuje gazem. Opona albo jest niedogrzana albo ma za wysoką temperaturę i to skutkuje problemami. I mimo identycznych bolidów jest jak jest.

 

Od tego jest telemetria obu kierowców, żeby można było to skonfrontować. Problem jest dużo bardziej złożony myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie poznałbym wykres temperatur i działania opon w oknie operacyjnym obu kierowców. Może Kubica przeżywa takie męki bo ma inną technikę i opony nie mają temperatur z optymalnego okna operacyjnego i w konsekwencji wszystko nie pierdasi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że zwykły zjadacz chleba nie jest wstanie rozwikłać tej zagadki ;) Kubica po prostu dostał odpad, Williams nie potrafi zrobić jednego dobrego bolidu, a co mówić o dwóch...

Edytowane przez ManoLEE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tommo napisał:

 

Od tego jest telemetria obu kierowców, żeby można było to skonfrontować. Problem jest dużo bardziej złożony myślę.

To jest zagadka ktorej rozwiazania sie niedoczekamy a raczej nie zagadka bo wiadomo  raczej o co chodzi tylko nikt nigdy sie przyznali nie powie otwarcie.Ja mam tylko nadzieje ze RK nie śpi i robi wszystko zeby wywiązać sie z tego układu na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić o technice i oponach to mniejsze prędkości na prostej mogły by wynikać tylko z innego ustawienia spojlerów. Większa przyczepność kosztem prędkości. Wybór kierowcy. Ale ciężko uwierzyć w to, żeby Kubica za każdym razem ustawiał by mniejszą prędkość. Zagadka więc jakaś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w Williamsie cieszą się, że przepisy na przyszły rok, nie zmienia się mocno....poniewaz maja doskonałą bazę w obecnym modelu samochodu. 

:facepalm:

Nie muszą pracować, bo już mają. 

Zatrudnią paydriverow i sezon zleci. 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Jumpman napisał:

Haas właśnie stracił głównego sponsora bo...... bycie za Williamsem w Austrii było dla niego nie do zaakceptowania.

Jeśli to nie fake czy włam na konto to szczerze mówiąc nawet mnie to mocno nie dziwi. Ta firma od samego początku wyglądała mało wiarygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...