Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając formę Williamsa i Kubicy, to nie macie wrażenia że Orlen jest w zasadzie niewidoczny? Loga są umieszczone w takich miejscach, że jak pokazują samochody Williamsa (dzięki słabej formie niezbyt często) to ich nie widać wcale, lub nie rzucają się w oczy. 

Na żywo w Szanghaju odniosłem podobne wrażenie. 

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlen nie jest głównym sponsorem, więc ma loga tam i w takiej wielkości adekwatnie do włożonych pieniędzy i zawartego kontraktu, którego szczegóły są tajemnicą.

Mnie już tez to męczy, co tam w tym wiliamsie sie dzieje. Twierdzą że mają dwa identyczne samochody, a Latifi powiedział że aby prowadzić pewnie bolid Roberta, trzeba iść na siłownię zrobić ekstra trening. Coś jest nie tak i to pewne. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.

Ja tylko mam nadzieję że Robert się nie podda i to wszystko zdeterminuje go do bycia jeszcze lepszym.

Edytowane przez tom-k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, turdziGT napisał:

Abonamentna F1 wypowidziany.Tego nie da się oglądać,  przynajmniej nie za te pieniądze.

Przecież przy tym poziomie obsługi do końca sezonu jeszcze na tym F1 TV zarobię. Kupiłem na promocji za 30€ a już dwukrotnie mi zwracali po 4€. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

Abonamentna F1 wypowidziany.Tego nie da się oglądać,  przynajmniej nie za te pieniądze.

 

Zlepek słów ,które pojawią się w niejednej głowie.

 

Mećzę się przed TV tylko dla Kubicy i mam nadzieję, że w następnym sezonie już nie będę musiał. Choć mam mieszane uczucia tak pisząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te artykuły na sport.pl o "pierwszym takim sukcesie w sezonie" to jak mniemam ironicznie, żartobliwie, tak?

Swoją drogą zastanawiam się ile w powyścigowych wypowiedziach jest samego Kubicy a ile PR - jak można mówić o wyścigu "było OK" jeśli zespół jest jako jedyny dublowany 2 razy (w zeszłym wyścigu o ile dobrze pamiętam 3 razy) i widać że sezon stracony. Co dwa tygodnie trzeba po prostu siadać za kierownicę i się kompromitować.

Edytowane przez Fiji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem wlasnie w telewizorni ogladam powtorke F3 z tego samego weekend.Sorry panowie powinni zamknac ten cyrk nazywajacy sie wiscigami F1 i wsadzidz ich wszystki w te same auta.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeli już o spekulacjach włoskiego Motorsportu? Jak nie, to szukajcie (w skrócie - są wątpliwości, czy obaj kierowcy Williamsa mają identyczne silniki). A na zachętę, taki klejnot: :)

 

FB_IMG_1561575833920.jpg

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1: media w Hiszpanii przekonane o powrocie Fernando Alonso. W grę wchodzą Ferrari i Mercedes

 

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/829515/f1-media-w-hiszpanii-przekonane-o-powrocie-fernando-alonso-w-gre-wchodza-ferrari

 

Ale by było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jumpman napisał:

Oby za Vettela bo wyraźnie gość nie ogarnia.

 

Chyba ze Max za Bottasa, i Alonso do Red Bulla.

 

Jak szaleć to szaleć. 

 

Alonso za Bottasa

 

Kubica za Vettela 

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Crazy_Ivan napisał:

Słyszeli już o spekulacjach włoskiego Motorsportu? Jak nie, to szukajcie (w skrócie - są wątpliwości, czy obaj kierowcy Williamsa mają identyczne silniki). A na zachętę, taki klejnot: :)

 

FB_IMG_1561575833920.jpg

 

http://www.sport.pl/F1/7,96296,24939340,znana-przyczyna-gorszych-wynikow-kubicy-niemcy-pomagaja-russellowi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...