Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Brakowało to kogoś do organizacji tej konferencji ........ amatorka straszna ,........ dobrze że Robert i Prezes Obajtek są na tyle inteligentni , ze potrafili sami zgasić niedociągnięcia . 

 

P.S. @Fala masz fajny głos , koleżanka niestety nie :( wręcz zepsuła przedstawienie , wiem , ciała dał Orlen i nagłośnieniowiec ;) 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kukson napisał:

Wątpię aby to było finalne malowanie które pewnie poznamy przy prezentacji nowego bolidu.

Żeby się nie okazało, że to najwolniejszy i najbrzydszy bolid.....oczywiście po tym wstrętnie różowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, carfit napisał:

Brakowało to kogoś do organizacji tej konferencji ........ amatorka straszna ,........ dobrze że Robert i Prezes Obajtek są na tyle inteligentni , ze potrafili sami zgasić niedociągnięcia . 

 

P.S. @Fala masz fajny głos , koleżanka niestety nie :( wręcz zepsuła przedstawienie , wiem , ciała dał Orlen i nagłośnieniowiec ;) 

 

Akcja pod "Ścianką" - pożal się Allachu :D

 

My robiliśmy swoje, obsługujemy od >10 lat reno polska, koleżanka- BMW, jak był okres Kubicy w Sauber, czy Renault - też robiliśmy. Wiedza jest, a głos każdy ma, jaki ma.

Anegdotycznie - z tym głosem to jest tak, że czasem przychodzą w trakcie/po konferencji panie i mówią 'ale pan ładnie tłumaczy' :biglol: 

..a czy pani ma wolny wieczór? :mrgreen:

 

W każdym razie - dziękuję ;)

 

...a nagłośnienie:excl: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Fala napisał:

głos każdy ma, jaki ma

To prawda, przypomniało mi się, jak Maleńczuk kiedyś powiedział, że on to w zasadzie do Zenka Martyniuka nic ma, tylko ten głos jak "jajecznica".

 

Twój nie brzmi "jajecznicowo" ;)

Edytowane przez Daniel Janus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Daniel Janus napisał:

To prawda, przypomniało mi się, jak Maleńczuk kiedyś powiedział, że on to w zasadzie do Zenka Martyniuka nic ma, tylko ten głos jak "jajecznica".

 

Twój nie brzmi "jajecznicowo" ;)

U mnie w liceum mówilo się że ktos "ma głos jakby się kobyła na blachę odlewała" ale to chyba nic nie wniesie do wątku o F1, wiec proponuję EOT  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmował bym się zbytnio wyglądem tego bolidu,  ma on za zadanie pokazać w którym miejscu będą umieszczone naklejki Orlenu. Nowy bolid na 2019 pewnie będzie miał dużo atrakcyjniejsze oblicze jeśli chodzi o malowanie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe barwy HAASa :thumbup:

 

 

Dla mnie klasa, trochę przypomina klasyczne barwy Lotusa. 

 

 

 

Podobno Mercedes też coś kombinuje z kolorystyką, czyżby koniec srebrnych strzał? 

 

 

51593798_2174067085984625_2484360679172079616_n.jpg

 

 

 

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jacky X napisał:

Normalnie Czarny Koń .

 

Ciekawe jak będzie wyglądał w  TV, bo barwy są bardzo ciemne i żeby faktycznie nie był czarną plamą ;) 

 

Np. Motocykle Ducati są w TV czerwone a w rzeczywistości, wyścigowe wersje są malowane na kolor bardziej wpadający w pomarańczowy aby w TV wyglądały krwiście czerwono. 

 

Tak samo mam na rajdowce, za fotach i filmikach czerwone paski w rzeczywistości do wydruku to pomarańcz. ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, filipk93 napisał:

"Polako Polako? W szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie! Kaczyński ..... Speszjal prajs for ju!" 

się było kiedyś w egipcie na targu :D

 

No ale sam zobacz... bez złotych kółek ani rusz!!!

 

 

 

lotus-john-player-special_1972.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎07‎.‎02‎.‎2019 o 13:33, chojny napisał:

 

Za "Good prajs maj frend"  :biglol:

 

W czasach bazaru Europa na Stad.X-lecia kolega Ukrainiec o dużej fantazji lingwistycznej i jednocześnie -  smykałce handlowej/negocjacyjnej, zaczynał negocjacje po usłyszeniu ceny od stwierdzenia: "cena - fantazja"

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...