Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Jacky X napisał:

Sezon zaczął się od lekkiego rozczarowania. Było by dobrze zmienić w końcu nastrój.

 

Niestety nie jestem zdziwiony. 

 

 

 

A tymczasem, Alfa Romeo C38 w bojowych barwach. :thumbup:

 

 

52558940_2191381780919822_6279305632008896512_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jacky X napisał:

Sezon zaczął się od lekkiego rozczarowania. Było by dobrze zmienić w końcu nastrój.

W Środę poskładają... ale czy wyjadą ... Obstawiam, że w Czwartek góra 10 okrążeń :-P

I do domu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Intakwrx napisał:

W Środę poskładają... ale czy wyjadą ... Obstawiam, że w Czwartek góra 10 okrążeń :-P

I do domu....

 

Stragan wystawili ale towaru brak...

 

 

52181517_2191460100911990_1838746993443209216_n.jpg

52441722_2191460097578657_1295916938874060800_n.jpg

52446263_2191460137578653_8079727326599839744_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta nazwa sponsora ROKit mi totalnie nie podchodzi w nazwie zespołu. Mieszkałem kiedyś obok miejscowości Rokietnica, i tam jakas podrzędna drużyna piłkarska nazywała sie ROKITA, dodatkowo same patałachy. Może dlatego ta nazwa mnie odrzuca :D @radekk mam nadzieję, że tam nie grałeś haha ;) 

Edytowane przez filipk93
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Intakwrx napisał:

Myślę że bolid F1 zrobi to w 6 godzin :-)

 

Alfa na lawecie w tyle zrobi  :P

 

Szybkie przerzuty to chyba jednak drogą powietrzną, chyba że @carfit RSem z lawetą już czeka pod załadunek  :evil2: 

 

Gdzieś tak się ostatnio bardzo spieszył widziałem ;)

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

Alfa na lawecie w tyle zrobi  :P

 

Szybkie przerzuty to chyba jednak drogą powietrzną, chyba że @carfit RSem z lawetą już czeka pod załadunek  :evil2: 

 

Gdzieś tak się ostatnio bardzo spieszył widziałem ;)

 

 

Racja @carfit da radę w 10 godzin z lawetą. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę zapowiedzi, wymówki dotyczące słabej formy w ubiegłym roku, że nie pracują już na ratowaniem bolidu 2018 a koncentrują się na sprzęcie na rok 2019 to nie jest rozczarowanie a wstyd. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć kilka teamów miało problemy z przejściem homologacji bolidów - może tu był poślizg...ale to jest tłumaczenie się za nich..

Dla mnie dali ciała - jeden dzień poślizgu OK - ale dwa to masakra zwłaszcza że może coś nawalić w bolidzie i z 3 dnia też nic nie wyjdzie...

Jakoś startu sezonu nie widzę optymistycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę o zakład o jakąś dobrą flaszkę, że bolid williamsa to będzie padaka.....niestety. Pewnie nie za wiele wcześniej zrobili, bo nie było sponsora, a jak już skompletowali sponsorów - to już czasu brakło. Do starego modelu teraz doklejają nowe częsci.

Sorki za czarnowidztwo, ale tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam wywiad z Robertem na sam koniec zeszłego sezonu gdzie zapytany o oczekiwania odnosnie bolidu na 2019 powiedział, że będzie sie cieszył jeśli po pierwszych 5-ciu wyścigać Williams dźwignie sie z ostatniego miejsca na 8-9 siłę w stawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co zakładać, to pewne, że będzie niewypał.

Wielomilionowy budżet, kilkaset zatrudnionych ludzi, legendarna marka. Odpuszczony zeszły sezon, by "coś" zrobić na ten.....a oni nie gotowi na inaugurację i realne sprawdzenie, czym dysponują i w którą stronę iść, co ta baba robi?.:facepalm:  ta właśnie emotikona powinna być w ich logo.

Wygląda to na zwykły wałek finansowy. Kasują pieniądze od sponsorów, kasują i to słono kierowców i nawet nie wystawiają bolidu, a jak wystawią, to na poziomie F3. Pralnia jakaś, czy co?

 

Wielu z Was piało z zachwytu, że Robert w F1. Ja miałem złe przeczucia i zaciskałem ten uśmiech. Ehhh, obawiam się, że te złe przeczucia idą z nawiązką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Roberta to jedno bolid w którym będzie jeździć to drugie. 

Jest jeszcze jedna kwestia Lafiti (?) opłacił udział w tych testach więc kto pojedzie w środę Kubica czy Russel -> czy żaden z nich to jest też ciekawa kwestia. 

Druga to sam bolid - kilka dni poślizgu to plama na ich wizerunku...

Niech pokarzą się z jak najlepszej strony ! 

Póki co Honda z redbullem fajnie się zaprezentowała maks speed na pomiarze prędkości ! Czyżby japończycy się postarali ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adi napisał:

Wielu z Was piało z zachwytu, że Robert w F1. Ja miałem złe przeczucia i zaciskałem ten uśmiech. Ehhh, obawiam się, że te złe przeczucia idą z nawiązką.

 

 

Nadal pieje ale obstawiałem że sezon 2018 to był wypadek przy pracy a nie maks na co stać ekipę. 

 

Może nie znam się na sporcie ale jak chce się poprawić, to się trenuje i pracuje dwa razy więcej i efektywniej niż konkurencja. Przy budowaniu auta ryjesz regulaminy do upadłego, po 10 razy ten sam wers. Testy elementu planujesz 3 robisz 6, inni robią 20 kółek testowych, ty walisz 40, silnik ma wytrzymywać 1000km, testujesz na 1500. Sukcesu się szuka wszędzie i za cenę każdej wolnej minuty życia na poziomie F1 a kiedy jesteś na dnie to nie masz życia, żyjesz F1. 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...