Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, chojny napisał:

Może nie znam się na sporcie ale jak chce się poprawić, to się trenuje i pracuje dwa razy więcej i efektywniej niż konkurencja. Przy budowaniu auta ryjesz regulaminy do upadłego, po 10 razy ten sam wers. Testy elementu planujesz 3 robisz 6, inni robią 20 kółek testowych, ty walisz 40, silnik ma wytrzymywać 1000km, testujesz na 1500. Sukcesu się szuka wszędzie i za cenę każdej wolnej minuty życia na poziomie F1 a kiedy jesteś na dnie to nie masz życia, żyjesz F1. 

 

True....a co Wiliams robi, zaprzepaści pierwsze dwa dni testów, nawet jak wyciągna wnioski, że coś działa dobrze/źle to nie bedą już mieli szans na drugi dzień sprawdzić poprawek. To są jedne z ważniejszych dni by wyciągnąć wnioski co sie zbudowało i jeszcze zareagować jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do domu, myślę, zobaczę jak chłopaki jeżdżą. Przelatuję przez 4 eleveny i...piłka, piłka,piłka, piłka:blink:

 

Tymczasem Ferrari w innej lidze, Kimi w Alfie daje radę, a Ricciardo to sobie nieźle poprawił tą Renówką, są tak mocni....jak w zeszłym roku Williams ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiemy, że jutro wieczorem albo w środę rano Williams PLANUJE dostarczyć bolid na tor za pomocą samolotu.

Plan jazdy:

20.02 Russell/Kubica
21.02 Kubica/Russell

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kukson napisał:

No to już wiemy, że jutro wieczorem albo w środę rano Williams PLANUJE dostarczyć bolid na tor za pomocą samolotu.

Plan jazdy:

20.02 Russell/Kubica
21.02 Kubica/Russell

W nocy w kawałkach, zanim poskładają to środa około południa, chodź wg mnie mało realne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kukson napisał:

Z tymi flaszkami to nie przesadzajcie bo jeden już w temacie F1 zakładał się i chyba do dnia dzisiejszego wisi i cisza :D

O tym samym pomyślałem!! Wywołałem go tu do tablicy nawet niedawno, ale cos nie odpowiedział :D 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie postawa Williamsa to jest żenada.

Ciekawe jakie są zapisy w umowach sponsorskich, czy w zamian za finansowanie sponsorzy mogą oczekiwać jakiś konkretnych, wymiernych rezultatów, albo czy finansowanie może być uzależnione od osiąganych wyników?

Edytowane przez tamer9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tamer9 napisał:

Jak dla mnie postawa Williamsa to jest żenada.

Ciekawe jakie są zapisy w umowach sponsorskich, czy w zamian za finansowanie sponsorzy mogą oczekiwać jakiś konkretnych, wymiernych rezultatów, albo czy finansowanie może być uzależnione od osiąganych wyników?

Albo przynajmniej od występów, brak 2 dni na treningach to 2 mniej ekspozycji reklam. Nikt do środy nie zobaczy Orlenu i RokIt'a w przekazach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Intakwrx napisał:

Racja @carfit da radę w 10 godzin z lawetą. :biglol:

Z chęcią , ale RS6 nie ma możliwości haka , co najwyżej to mogę na kołach jechać :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, carfit napisał:

Z chęcią , ale RS6 nie ma możliwości haka , co najwyżej to mogę na kołach jechać :biglol:

RS4 też w ASO mówią że nie ma możliwoścì, a ja spotkałem w Chorwacji takie cudo - przyjechało ciągnąc nie mała przyczepę kempingową

20180814_205206.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, carfit napisał:

Z chęcią , ale RS6 nie ma możliwości haka , co najwyżej to mogę na kołach jechać :biglol:

Mozliwosc jest ale nie z tym zawieszeniem co ty masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tamer9 napisał:

Jak dla mnie postawa Williamsa to jest żenada.

Ciekawe jakie są zapisy w umowach sponsorskich, czy w zamian za finansowanie sponsorzy mogą oczekiwać jakiś konkretnych, wymiernych rezultatów, albo czy finansowanie może być uzależnione od osiąganych wyników?

Panowie - ostatni zespół zeszłego sezonu ktory stracił głównego sponsora.....liczyć na to ze bedzie dobrze i bez turbulencji w tym roku.....stawiam ze w totka łatwiej trafić......

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kukson napisał:

Z tymi flaszkami to nie przesadzajcie bo jeden już w temacie F1 zakładał się i chyba do dnia dzisiejszego wisi i cisza :D

?? 

Dziś nawet w programie trzecim polskiego radia - dość mocno stwierdzili że cała sytuacja jest mocno niepoważana - a ciężko im odmówić sympatii do F1 czy Roberta. Szkoda że tak to wygląda, ale może coś ruszy... oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Zwibel napisał:

 

 

Zaklinanie rzeczywistości, uśmiechy, filmiki nie zastąpią porządnego zarządzania zespołem. Claire sobie nie radzi, co się właśnie potwierdza. Stara zasada mówi wyraźnie: "Jaki Pan taki kram". 

 

 

 Morale w ekipie jest na niskim poziomie. Pracujemy jak psy, traktują nas jak gówno, a HR to jakiś śmieszny żart. Zastanawiamy się, kto tym wszystkim rządzi - napisał internauta, powołując się na rozmowy z trzema pracownikami Williamsami.

 

 

Jeszcze tydzień temu z Williamsa docierały pozytywne wiadomości. Zespół na imprezie w Grove prezentował nowe malowanie i sponsora tytularnego. Claire Williams zdradzała, że kwestią czasu jest uruchomienie silnika w modelu FW42. W planach był też dzień filmowy w sobotę poprzedzającą testy Formuły 1 w Barcelonie.

 

 

Zdjęcie, które chyba najlepiej oddaje sytuacje. 

 

 

 

 

52876819_1042408935966963_3707609318313426944_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...