Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Adi napisał:

Nie wierzę, że Ty to piszesz ;) i to jeszcze z uśmiechem

Ale ten scenariusz by mnie połechtał ;)

 

jeśli coś innego to tylko wrc w fabryce... żadne wyścigi długodystansowe, gdzie jest 2-3 kierowców i nikt tego nie ogląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, turdziGT napisał:

W C3 ;)

To już pisałem jakieś 2-3 tyg temu, w duecie z Meeke'm, wspomagany przez Loeba. Moje osobiste marzenie :) . Dwóch głodnych zwycięstwa pretendentów i wielki mistrz Yoda z siłą spokoju, uwalniający siłę, która drzemie wewnątrz ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że trzeba poczekać na oficjalny komunikat WMR - tyle już było artykułów które podawały "na pewno", że RK już kontrakt podpisał, teraz "na pewno" go nie podpisze...

Pismacy muszą za coś brać kasę, to piszą. Ja też się martwię i jak wszyscy mam nadzieję na pozytywne dla nas i RK zakończenie tej telenoweli, ale cały ten żenujący show wokół obsady drugiego fotela na przyszły sezon już mi się przelewa. Niesmaczne to wszystko.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ,że moim marzeniem było oglądać Kubicę w obecnej F1. Ale żałuję , że nie dane mu było spędzić w niej tego jednego sezonu aby napisać tą piękną historie powrotu. Swoją drogą to Wiliams nie umie liczyć. Prawa do filmu o Kubicy są warte więcej niż wnosi Sirotkin :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie nigdzie....

Nieoficjalnie: Robert Kubica poza grą o fotel w Williamsie. Wsparcie finansowe i solidny test w Abu Zabi stawiają na pole position Siergieja Sirotkina. Tak jak wspominałem, liczyłem się z takim scenariuszem, niestety...

Robert może być piekielnie dumny z tego, co osiągnął, ale najwyraźniej czas na plan B...

 

 

 

Generalnie to ilość niedomówień, półsłówek, przecieków, plotek, planów A, B, C, D była, jest tak ogromna, że ludzie mają zwyczajnie dosyć tego spektaklu a ilość szyderstw ze strony osób nieprzychylnych Robertowi wychodzi poza skale. Mam wrażenie, że wspaniała kariera została zamieniona na kliknięcia w internecie...

 

Nic, czekamy na oficjalne wieści. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też taka opcja, że takie pogłoski rozsyłane są w celu jeszcze większego zmotywowania sponsorów ... obu zainteresowanych. Choć byłoby to mało profesjonalne. Z drugiej strony zachowanie Williamsa też by za tym przemawiało. Powiedzieli by że decyzja będzie w konkretnym terminie. A tak jest szum medialny, cały czas się o tym mówi, "biznes" reklamowy się kręci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już powoli zaczyna wkurzać brak jakiś konkretnych informacji od Williamsa kiedy podadzą skład, a dziennikarze zaśmiecają codziennie internet artykułami o tym, że Kubica jest faworytem, a za godzinę już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie trzeba wytrzymac cisnienie z chlodna glowa inaczej sie tylko nakrecacie niepotrzebnie.

Pamietajce ze w tej chwili kazdy News gdziekolwiek to ilosc klikniec na stronie i pieniadze do kieszeni a kazdy chce zaroilc i podac plate dalej jak naj szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, turdziGT napisał:

Spokojnie panowie trzeba wytrzymac cisnienie z chlodna glowa inaczej sie tylko nakrecacie niepotrzebnie.

Pamietajce ze w tej chwili kazdy News gdziekolwiek to ilosc klikniec na stronie i pieniadze do kieszeni a kazdy chce zaroilc i podac plate dalej jak naj szybciej.

Dokładnie, trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne stanowisko Williamsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na autobiografię RK która może po czasie opowie nam co nieco o tym, jak wyglądają te rozmowy z WMR.

Swoją droga ciekawa sprawa... Informacja wyszła wczoraj wieczorem (późno na takie rzeczy) jednocześnie z 2 źródeł - Chinchro (znajomy RK) i Karpowa (znajomy SS). Kontrolowany przeciek na 100%. Pytanie tylko kto jest autorem. Niezłą zagadka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...