Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje ze nie tylko z okazji Geburtstagu ale czegos wiecej....

Flaszka wyglada jak Beluga Noble Celebration Gold i nawet jesli taka chlopaki "na codzien" taka robia, to chciałbym myslec ze ta jest na ta dodatkowo specjalna okazję.

nie puszczamy kciuków !

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm....
 
39cb4fccb167.jpg&key=6d4f71dc98e9e60dc1d8e8d649066dfe9342ed18f4ca98f3985d6eaf26663af5


Ten gość po lewej to David Vaiani właściciel kilku knajp we Włoszech z gwiazdka Michelina , mega gość ! . A tego po prawej to chyba znacie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carfit napisał:

 


Ten gość po lewej to David Vaiani właściciel kilku knajp we Włoszech z gwiazdka Michelina , mega gość ! . A tego po prawej to chyba znacie :)
 

 

Kto to ten pan po prawej, serio pytam.

6 godzin temu, elias napisał:

mam nadzieje ze nie tylko z okazji Geburtstagu ale czegos wiecej....

Flaszka wyglada jak Beluga Noble Celebration Gold i nawet jesli taka chlopaki "na codzien" taka robia, to chciałbym myslec ze ta jest na ta dodatkowo specjalna okazję.

 

Kieliszki akurat maja do tego trunku, po jednej bani tylko i do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieliszki akurat maja do tego trunku, po jednej bani tylko i do domu
@Korton , to Tobia Cavallini , znany włoski kierowca rajdowy , w latach 2000-2007 jeździł bardzo często Subaru WRC we włoskich rajdach :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, carfit napisał:

@Korton , to Tobia Cavallini , znany włoski kierowca rajdowy , w latach 2000-2007 jeździł bardzo często Subaru WRC we włoskich rajdach :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jak zobaczyłem , że "wróciłeś " do wątku to myślałem, że z innym info...:(

a może to jest jakaś wskazówka?

http://www.williamsf1.com/racing/news/lancestrolltocontest2018daytona24hours

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Czy można gdzieś np. w Warszawie pograć na takim sprzęcie jak Robert ostatnio grał ???

 

2)Ta przedłużająca się sytuacja naprawdę jest frustrująca i zarazem niepokojąca. Gdyby wszystko było jak należy to chyba podpisali by kontrakt i go ogłosili. Bo na co tu czekać ? Raczej można by się spodziewać że Wiliams będzie współpracował z Kubicą na jakieś innej zasadzie niż kierowca etatowy ? Tester ? Ale Kubica mówił , że to go nie interesuje. Albo kierowca albo się zawija.

Taka przedłużająca się sytuacja raczej sugerowała by jakieś bardziej zaskakujące rozwiązanie np. Sirotkin. Obym się mylił.

 

3)Zarazem pozytywne jest to że PR Roberta jest zastanawiająco lepszy. A to więcej go w mediach. A to jakieś jazdy pokazowe a to rozdanie nagród. Nie chce mi się wierzyć, że Wiliams nie "maczał" w tym palców i nie ma w tym konkretnego celu marketingowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...